dr Matylda Kosakowska

Stomatolog, Medycyna estetyczna

Bardzo polecam Panią Doktor Kosakowską. To prawdziwy fachowiec, kompetentny lekarz i przy tym miła dla pacjentów.

Półtorej roku temu pani stomatolog Kosakowska robiła mi zęba kanałowo. Poszedłem prywatnie bo robią lepiej i szybciej przyjmują. Po ponad półtorej roku Ból! tego samego zęba (teoretycznie martwego) Co się stało? A no Pani „doktor stomatolog ” Kosakowska nie wyczyściła mi dobrze zęba, załatała i pieniądze bez paragonu wzięła - potem wdała się w ząb próchnica. Po zdjęciu rentgenowskim okazało się że ząb do ponownego leczenia ale tzw. ”poprawki” są dużo droższe niż pierwsze leczenie duże i bardziej pracochłonne. Jak mnie poinformowano po obejrzeniu zęba na zdjęciu rentgenowskim - że ...

Po zdjęciu rentgenowskim okazało się że ząb do ponownego leczenia ale tzw. ”poprawki” są dużo droższe niż pierwsze leczenie duże i bardziej pracochłonne. Jak mnie poinformowano po obejrzeniu zęba na zdjęciu rentgenowskim - że pani doktor Kosakowska nie może już poprawić zęba, bo trzeba go teraz otwierać leczyć ponownie "kanałowi-mikroskopowo" jeśli chcę do uratować, wybierając już praktycznie całość zawartości zęba zostawiając tylko skorupkę zęba, a leczenie ma przebiegać „mikroskopowo”. Pani Kosakowska takich sprzętów nie ma. Pozostała mi przychodnia stomatologiczna wojewódzka na Żołnierskiej gdzie mają taki sprzęt. Poprawka i ponownie leczenie błędów i partactwa Pani Kosakowskiej z zależności jak mi powiedziano od ilości korzeni około 900zł ..o bólach już nie wspomnę. W sumie z „leczeniem” Pani Kosakowskiej kosztował mnie 1300zł bez zdjęć ale to i tak taniej niż potem implant za 4000zł !
Jak mi powiedziało już 2 stomatologów po zobaczeniu zdjęcia że aż nie możliwe żeby wcześniej leczony ząb kanałowo (czyli zatruty, martwy ząb) już po półtorej roku zaczął znowu boleć!
Dostałem informacje od stomatologów wprost, „partactwo poprzedniego leczenia.”
Co teraz ma się sądzić o kilka stów..? Czy żądać zwrotu kosztów całego leczenia?
UWAGA doktor Kosakowska z „BINPOL” PARTACTWO – omijać z daleka!
Nie mylić z doktor Kubicka, która przyjmuje podobno w tym samym gabinecie i robi dobrze to co robi.

Polecam dr Matyldę Kosakowską. To rzetelny lekarz, szybko, sprawnie wyleczy ząb, poleci środki do higieny jamy ustnej, poinformuje o właściwej higienie.

Polecam zdecydowanie !!! Najlepsza dentystka u której kiedykolwiek byłam !!!

Polecam zdecydowanie !!! Najlepsza dentystka u której kiedykolwiek byłam !!!

rewelacyjna, słucha, żartuje, wie, co robi. Poleciłam ją już 5 osobom i mają takie same zdanie

Bardzo miła i uprzejna kobieta. Troszczy się o pacjenta i jest bardzo dobrym lekarzem. Jestem zadowlona po każdej wizycie u dr Kosakowskiej !