lek. dent. Hanna Kłusek

Bardzo dobry lekarz i super atmosfera podczas leczenia! Jestem bardzo zadowolona i z wielką chęcią polecę Panią doktor innym!!

Zaczął mi doskwierać ból zęba, więc zachęcony dobrymi opiniami, postanowiłem się zapisać do Pani doktor. Niestety to był błąd. Sarkastyczna, niesympatyczna, żeby nie powiedzieć wprost - nieprofesjonalna. Nie wiem, może trafiłem na gorszy dzień, staram się być wyrozumiały, ale - będąc uczciwym - niestety muszę odradzić.

Nie polecam.Naciąganie,nieprofesjonalny scaling,a miałam tych zabiegów sporo w swoim życiu.Komentarze nie na miejscu,do tego nadwrażliwość x3 zębów,mimo moich uwag i informacji przekazanej dentystce. Nie polecam,szczeka wg dentystki do wymiany,po konsultacji u stomatologów niezupełnie inna diagnoza.

Pani doktor jest najbardziej pozytywną osobą jaką w ostatnim czasie miałam przyjemność spotkać. Bardzo miła, serdeczna, uprzejma, żartobliwa. Wszystko dokładnie i zrozumiale tłumaczy, chętnie odpowiada na zadane pytania, bardzo starannie wykonuje każdy epat leczenia. Atmosfera podczas całego pobytu w gabinecie była po prostu kapitalna. Na takie wizyty lekarskie mogę chodzić codziennie

Pani doktor ma bardzo fajne podejście do pacjenta. Uwinęła się sprawnie z moim problemem, wytłumaczyła co i jak wykona. Bardzo sobie cenię lekarzy, którzy potrafią dobrze wszystko wytłumaczyć i są kontaktowi, bez zadęcia. Mój problem został naprawiony, a myślałam, że już ząb idzie na straty. Polecam i sama na pewno jeszcze skorzystam z leczenia u Pani doktor, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Najlepszy stomatolog w Olsztynie....rzetelna, miła, wszystko potrafi wytłumaczyć na prostych przykładach życia.....a w swoim życiu nie spotkałam lepszego lekarza...polecam każdemu!!!