Niestety nie polecam.Kiedyś świetny , dziś bardzo niedokładny.Nie zauważył dużej dziury w zębie (pod plombą) - inny lekarz zobaczył od razu , nawet bez prześwietlenia.

Rzeczowy,konkretny, logiczny. Zaproponował logiczne metody leczenia. Zna się na swoim fachu. Gorąco polecam.

Rzeczowy,konkretny, logiczny.
Zaproponował logiczne metody leczenia.
Zna się na swoim fachu.
Gorąco polecam.

Bardzo dobry dentysta, polecam, widać, że zna się na robocie. Wszystko dobrze tłumaczy i nie wybiera najdroższej opcji, przynajmniej u mnie tak było. Poza tym bardzo przyjemny w rozmowie, budzi zaufanie

Myślałem, że nie ma już dobrych lekarzy ... chodziłem od dentysty do dentysty, straciłem kupę kasy ,a moje problemy nie znikały. Aż tu w końcu lekarz polecony przez znajomą - Piotr Pietruszczak - to pierwszy dentysta, który jasno i konkretnie przedstawił mi na czym polega problem z moim uzębieniem. Bez ściem o niepotrzbnej wymianie plomb, jak to było u innych. Jestem w trakcie leczenia i jak do tej pory nie mam żadnych przeciwskazań - mogę szczerze polecić ;)