lek. dent. Ewelina Bryła

Witam Serdecznie Nie polecam, nie polecam. Jest mi niezmiernie przykro, po uzupełnianiu ubytków przez lek. dent. , po pewnym czasie zaczeły mi lecieć plomby, ponoszę dodatkowe koszty nie wspominajac o kolejnych wierceniach i narażaniu zębów. Potraktowano mnie nie poważnie, po 3 miesiącach po wizycie oczywiście kolejna plomba wypadła, chciałam jak najszybciej to uzupełnić, Pani stwierdziła... może mnie umówić za 3 tygodnie. Uważam, skoro coś się dzieje, to proszę to naprawić, a nie żeby tak długo czekać. W okresie kilkunastu miesięcy to już czwarta plomba która wypadła i muszę leczyć na ...

Witam Serdecznie

Potraktowano mnie nie poważnie, po 3 miesiącach po wizycie oczywiście kolejna plomba wypadła, chciałam jak najszybciej to uzupełnić, Pani stwierdziła... może mnie umówić za 3 tygodnie. Uważam, skoro coś się dzieje, to proszę to naprawić, a nie żeby tak długo czekać. W okresie kilkunastu miesięcy to już czwarta plomba która wypadła i muszę leczyć na nowo, ale już gdzie indziej.
Jedyny plus Pani jest bardzo miła, a o leczeniu nie ma pojęcia i usilne namawianie na wybielanie zębów.

Rewelacyjny lek. dent. Pomimo lęku przed stomatologiem przeżyłem wizytę i mogę śmiało stwierdzić, że znalazłem w końcu swojego lekarza dentystę. Serdecznie polecam.