lekarz Elżbieta Lasocińska-Grzelak

Internista, Reumatolog, Lekarz medycyny ratunkowej

Nie polecam Pani Doktor. Wypalenie zawodowe, całkowity brak szacunku dla pacjenta, zero zainteresowania chorobą i stanem zdrowia chorego. Pani Doktor wykonuje swoją pracę jakby siłą ją zmuszano, nie wykazuje jakiejkolwiek chęci pomocy. Zdecydowanie odradzam.

Fatalny stosunek do pacjenta . Byłam świadkiem rozmowy z pacjentem przyjmowanym do szpitala . Zachowanie skandaliczne ! Lekarka pokrzykuje jest nieprzyjemna , niegrzeczna i sarkastyczna a poza tym nieprofesjonalna . Pacjentka ( moja ciocia ) spędziła na izbie przyjęć 14 godzin bez leków , jedzenia i picia bo pani lekarka z gruntu rzeczy założyła sobie , że przyszła na SOR żeby „ coś złapać ” . Pacjentka z temperaturą 38 , niewydolnością krążeniową i jak się później okazało z zapaleniem płuc . Przyjęcie do szpitala przypominało przesłuchanie potencjalnego przestępcy . Unikajcie tej kobiety !!!!