Internista Łódź

Łódź Internista lek. med. Agnieszka Lipińska

lek. med. Agnieszka Lipińska

Internista, Diabetolog

wizyta już od 150
Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
Łódź Internista lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Psychoterapeuta

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Retkinia, Łódź

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.
Opinia dodana przez: Izabella
Łódź Internista dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Al. Wyszyńskiego 104/35
94-050 Łódź

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Elżbieta Oleszczak

Cebertowicza 15
91-164 Łódź

Pani Doktor Oleszczak jest lekarzem na którego zawsze mogę liczyc wysłucha i poswieci mi tyle czasu ile potrzebuje nie wywierając na mnie presji ze mój czas wizyty już się skończył.Jest zawsze bardzo miła serdeczna przejmuje się człowiekiem jako mna tzn pacjentem odpowiadając na wszystkie moje pytania odnośnie mojej choroby czy dolegliwości stawiając odpowiednia dniagnoze .Wysyła na badania i wrazie potzeby do lekarza specalisty by pomoc w dalszej diagnozie i chorobie ...
Opinia dodana przez: ANNA TOMCZYK

lekarz Ewa Latos

Internista

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Pani Latos najgorszy lekarz z jakim miałam styczność. Przychodzę na wizytę pani wywiera stare sprawy zamiast się skupić na obecnym problemie. Unosi głos o mało nie doprowadza do łez. Czepia się wszystkiego nawet ma pretensje że do specjalisty poszłam prywatnie a nie czekałam 2 lata i stwierdza że do lekarza pierwszego kontaktu powinnam iść też prywatnie jak jestem taka bogata a nie przychodzić dk niej i powiem. Ze tak ma ...
Opinia dodana przez: XYZ

dr n. med. Magdalena Staszewska-Cynkier

EKG, Internista

Przychodnia
Kosynierów Gdyńskich 61a
93-357 Łódź

Zdecydowane 5/5. Świetny internista, leczyłam się nie u jednego w tym mieście, a Pani doktor i tak zaskoczyła mnie kompetencją i odpowiednim podejściem. Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Beata Kudelska-Kostanek

Przychodnia
Łagiewnicka 118B
91-471 Łódź

Korzystam z pomocy pani doktor z mężem i teściem od wielu lat. Bardzo rzetelny lekarz. Cudowna kobieta,wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Kszysztof Matusiak

Lekarz rodzinny, Internista

Bonifratrów

Łódź

Najlepszy internista na świecie. Zdiagnozował mi przetrwały moczownik, którego 10 innych lekarzy nie rozpoznało. To było 18 lat temu. Cały czas się u Pana doktora leczę i nie przestanę. Wspaniały człowiek. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.
Opinia dodana przez: Angelika

Interniści w Łodzi