Lekarze Internista Łódź

Internista, Diabetolog

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Świetny specjalista!!!!Moja mama leczy się u dr Lipińskiej na Sterlinga i jesteśmy obie pod wrażeniem podejścia pani dr do pacjenta. Przesympatyczna, uśmiechnięta i punktualna . Bardzo cierpliwie odpowidała na wszystkie pytanie i skierowała na dodatkowe badania. Idealnie dobrała leki i ustawiła dietę. Wszystkim gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Terapeuta
                                       lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Internista

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Łódź

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.
Opinia dodana przez: Izabella
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Internista
                                       dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Al. Wyszyńskiego 104/35
94-050 Łódź

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Beata Kudelska-Kostanek

Przychodnia
Łagiewnicka 118B
91-471 Łódź

Korzystam z pomocy pani doktor z mężem i teściem od wielu lat. Bardzo rzetelny lekarz. Cudowna kobieta,wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Wioletta
Polecam Panią dr Agatę Fater-Dębską - jest niezwykle miła, profesjonalna, posiada ogromną wiedzę, jest rzeczowa. Wnikliwie prowadzi wywiad, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania oraz z niezwykłą cierpliwością tłumaczy przebieg choroby oraz leczenia. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani dr Agaty.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Marek Zakosztowicz

NZOZ Medax-Pomoc Doraźna
Zielona 29/Felińskiego 7
90-602 Łódź

Szukam Pana p doktorze , jest Pan jedynym lekarzem do którego mam i będę miała zaufanie. Jak do tej pory nie mogę znaleźć , takiego lekarza jak Pan doktorze , który trafnie oceni chorobę a także leczenie , nie mówiąc już o tym , że potrafi Pan pomóc pacjentowi Drodzy Państwo z czystym sumieniem i z całego serca polecam P dr.MARKA ZAKOSZTOWICZA POZDRAWIAM
Opinia dodana przez: Eugenia Markowska - Kaczmarek

Dorota Obraniak

Internista, Lekarz rodzinny

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska
Łódź

Ja ją po prostu kocham, za to jakim jest lekarzem, człowiekiem, godna polecenia. Cały czas pomaga mi w prowadzeniu mojej choroby i naprawia błędy innych lekarzy. Jest lekarzem z powołania i nie leci na kasę jak to obecnie jest praktykowane.
Opinia dodana przez: DOROTA

lekarz Michał Stawicki

Internista, Gastrolog

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

lekarz Zbigniew Jakubowski

Przychodnia
Rzgowska 170
93-311 Łódź

Bardzo dobry lekarz.Trafne diagnozy i leki.Nie traktuje pacjenta przedmiotowo,wytłumaczy i pokieruje
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Bogdan Łopaciński

Lekarz medycyny pracy, Internista

Głogowa 17A
91-479 Łódź

Pan Doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Poznałem go przez Luxmed. Świetne rozpoznania choroby, ujmująca empatia, właściwe leczenie. Niczego nie bagatelizuje u pacjenta, bardzo szybko reaguje kierując na specjalistyczne badania. Bardzo pomógł mi przy Covidzie.
Opinia dodana przez: Marek Kołodziejczyk

dr n. med. Piotr Lenczewski

Kardiolog, Internista

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pan doktor P.Lenczewski jest wspanialym lekarzem godnym polecenia.Bardzo cieply czlowiek.Mialam w czerwcu koronografie,bardzo sie balam i to wlasnie pan doktor mnie uspokoil,jako jedyny wytlumaczyl na czym polega to badanie.Mialam wielkie szczescie,ze akurat mial dyzur w szpitalu.Profesjonalizm i talent tak mozna powiedziec o doktorze.Dziekuje panu z calego serca za wszystko co pan dla mnie zrobil.Dzis po badaniu czuje sie swietnie,a to zasluga pana doktora.Pan doktor zasluguje nie na piatki,tylko na same ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Jadwiga Indelak

ulica Kusocińskiego 4/18
94-004 Łódź

Pani doktor już na początku wizyty wzbudziła moje zaufanie. Posiada ogromną wiedzę. Jest bardzo serdecznie nastawiona do pacjenta i co najważniejsze poświęca mu tyle czasu ile potrzeba, a to w obecnych czasach jest rzadkością. Następnym razem na pewno skorzystam z jej usług.

prof. dr hab. n. med. Lucjan Pawlicki

przychodnia
plac Hallera 1
90-647 Łódź

W związku z próbą kradzieży, do której doszło w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Wojskowej Akademii Medycznej Centralny Szpital Weteranów, na oddziale wewnętrznym, pragnę złożyć podziękowania prof. Lucjanowi Pawlickiemu i pogratulować personelowi jego oddziału szybkiej i dyskretnej reakcji, dzięki której złodziej został zatrzymany, a ja mogłam odzyskać swoją własność. Niniejszym składam serdeczne podziękowania p. dr Annie Gałwie, pielęgniarkom dyżurnym – p. Alinie Krysztofiak i p. Beacie Kubiak oraz salowemu p. Tomaszowi ...
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Ewa Gąsecka

Kosmiczna 3
91-167 Łódź

Po pierwszej wizycie u pani doktor jestem pozytywnie nastawiony i pełen optynizmu.W pełni wytłumaczony mój problem co i jak mam stosować .Bardzo miła i sympatyczna osoba, szczerze polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Natalia Navarro-Kuczborska

Brukowa 137A
91-341 Łódź

Znakomity lekarz .Patrzy na pacjenta całościowo. Leczy przyczyny a nie tylko skutki.Wizyta u Pani doktor to poczucie że jest się w dobrych rękach. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Krystyna Sierocińska

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Wspaniały lekarz, rzeczowy i empatyczny, pacjent zaopiekowany kompleksowo. Pani doktor ustawiła poprawnie przyjmowanie leków. Zaraża optymizmem :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Małgorzata Woźniacka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Centrum Medicover Pomorska
Pomorska 106
91-402 Łódź

Pani Doktor jest najmilsza a zarazem bardzo kompetentną osobą. Potrafi cierpliwie wytłumaczyć jak i wysłuchać pacjenta.Wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Nie bagatalizuje tego co mówi pacjent.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Piotr Sobczak

Przełajowa 4/164
94-044 Łódź

Specjalista jakich mało (uprzejmość, zdolność słuchania, a nade wszystko jasność stawiania diagnoz). Polecam ! :)
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Piotr Szadkowski

Al. Kard. Wyszyńskiego St 102A
94-050 Łódź

Znakomity lekarz - kompetentny, kontaktowy, szeroko ocenia zdrowie pacjenta, miły i sympatyczny. Na jesieni pomógł mojej córce, która straciła głos, teraz mnie ratuje od wirusa, który zaatakował mnie w związku z upałami i korzystaniem z klimatyzacji.
Opinia dodana przez: Jolanta

Andrzej Janaszewski