Lekarze Internista Łódź

lekarz Ewa Gąsecka

Kosmiczna 3
91-167 Łódź

Po pierwszej wizycie u pani doktor jestem pozytywnie nastawiony i pełen optynizmu.W pełni wytłumaczony mój problem co i jak mam stosować .Bardzo miła i sympatyczna osoba, szczerze polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Natalia Navarro-Kuczborska

Brukowa 137A
91-341 Łódź

Znakomity lekarz .Patrzy na pacjenta całościowo. Leczy przyczyny a nie tylko skutki.Wizyta u Pani doktor to poczucie że jest się w dobrych rękach. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Krystyna Sierocińska

al. Piłsudskiego 135 (Almed)
Łódź

Wspaniały lekarz, rzeczowy i empatyczny, pacjent zaopiekowany kompleksowo. Pani doktor ustawiła poprawnie przyjmowanie leków. Zaraża optymizmem :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Sobczak

Przełajowa 4/164
94-044 Łódź

Specjalista jakich mało (uprzejmość, zdolność słuchania, a nade wszystko jasność stawiania diagnoz). Polecam ! :)
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Piotr Szadkowski

Al. Kard. Wyszyńskiego St 102A
94-050 Łódź

Znakomity lekarz - kompetentny, kontaktowy, szeroko ocenia zdrowie pacjenta, miły i sympatyczny. Na jesieni pomógł mojej córce, która straciła głos, teraz mnie ratuje od wirusa, który zaatakował mnie w związku z upałami i korzystaniem z klimatyzacji.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Dorota Pawlikowska-Głębska

Internista, Gastrolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Pani doktor jest lekarzem jakich mało, super empatyczna, pomocna i serdeczna. Miałam kolonoskopie bez znieczulenia. Stres mnie zżerał niepotrzebnie. Bardzo polecam Panią doktor i bardzo dziękuję. Ania K.

Andrzej Janaszewski

Internista, Diabetolog

WSSz. im. M Pirogowa
ulica Wólczańska 191/195
90-001 Łódź

Trafiłem do pani doktor trochę z przypadku w Luxmedzie i po raz pierwszy od dłuższego czasu spotkałem lekarkę, która podeszła do mojej choroby z zaangażowaniem i prawdziwą chęcią pomocy. A to w dziejących czasach i podejściu wielu lekarzy nie jest takie oczywiste. Osoba godna polecenia.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anna Markiewicz-Piotrowska

Pulmonolog, Internista

ulica Sczanieckiej Emilii 4/1
93-342 Łódź

Bardzo dobry lekarz o serdecznym i kompetentnym podejściu do pacjenta. Przede wszystkim kompleksowe podejście do pacjenta. Na pierwszej wizycie skierowanie na różnorodne badani, co pozwoliło na dalsze leczenie. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Zygmunt Ciepłucha

Internista, Lekarz rodzinny

Kilińskiego Jana 210
93-106 Łódź

Pan doktor jest przede wszystkim bardzo dobrym lekarzem, profesjonalistą, każdemu poświęca swój cenny czas, mam zaufanie do jego kompetencji ( bardzo dobrze leczył moją babcię0 teraz mo

Anna Falak-Wlażlak

Internista, Ortopeda

Łódź

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

lekarz Tomasz Stasiak

Przychodnia
Janosika 136
92-108 Łódź

Moja mama Alicja Cz trafiła do szpitala MSWiA na Oddział Wewnętrzny , Pododdział Kardiologii w Łodzi 30.07.2023 w bardzo ciężkim stanie. Pan doktor Tomasz Stasiak dołożył wszelkich starań aby jej pomóc. Niestety podeszły wiek i nałożenie różnych chorób spowodowały, że mama zmarła.Podejście Pana dr Stasiaka do osoby starszej ,schorowanej było pełne maksymalnego zaangażowania . Cały personel Szpitala ma ludzką twarz. Jestem niezmiernie wdzięczna pani Ordynator, Całemu Personelowi , a w ...
Opinia dodana przez: Marzena Cz

lekarz Wiesława Woźniak

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Miło, uprzejmie, fachowo. Bardzo dobry kontakt. Zadowalające efekty leczenia. Zdecydowanie polecam.

lekarz Tomasz Waliszewski

Internista, Gastrolog

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Ryszard Kołodrubiec

Baczyńskiego 114
91-170 Łódź

Empatyczny, profesjonalny i wspaniały lekarz. Cierpliwie tłumaczy objawy choroby i drobiazgowo analizuje badania laboratoryjne. Bardzo ciepły w kontakcie.
Opinia dodana przez: JERZY

lekarz Adam Grzywiński

Internista, Lekarz rodzinny

Abrahama Szwajcera 4
91-357 Łódź

Wspanialy lekarz i czlowiek. Widac, ze pomoc ludziom jest jego powolaniem. Potrafi dobrze doradzic nawet kiedy zawodza specjalisci. Pozdrawiam Pani Doktorze i bardzo za wszystko dziekuje.
Opinia dodana przez: KG

lekarz Jakub Foryś

Kusocińskiego Janusza 86a/m.5
94-054 Łódź

Lekarz z powołania, posiadający dużą wiedzę, doskonały specjalista. Dr Foryś to po prostu dobry człowiek!
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Marcin Fiutowski

Jurczyńskiego 28/35
92-306 Łódź

Fantastyczny lekarz,ogromna kultura osobista.Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem i pamięta to po10 latach.Budzi ogromne zaufanie i uspokaja.Zyczylabym sobie tylko takich lekarzy.Polecam wszystkim.Ogromna wiedza medyczna.

lekarz Grzegorz Nawarski

Gipsowa 14
91-360 Łódź

Pan doktor to bardzo dobry specjalista z dużą empatia i dużym zaangażowaniem problemu pacjenta zleci badania które są potrzebne do kontroli zdrowia ,Jestem po ostrym rozległym zawale i zawsze dostaje porady i badania dziękuję

lekarz Aleksandra Michowicz

Grunwaldzka 49
91-337 Łódź

Bardzo kompetentna osoba. Dla każdego poświęca dużo czasu. Bada bada aż do skutku. Nawet jeśli trzeba bardzo dużo wykonać badań. Nic nie zostawi ze znakiem zapytania. Bardzo skuteczna i baaaaardzo miła.
Opinia dodana przez: Marzena