Lekarze Internista Łódź

lekarz Sławomir Stosio

Centrum Medyczne Lux-Med
Milionowa 21
93-105 Łódź

Z tym lekarzem miałem kontakt 15 lat temu, kiedy przyjmował w Lecznicy przy ul, Rojna 39/. Bardzo skutecznie ocenił i zlikwidował moją dolegliwość, czego nie mogli zrobić lekarze specjaliści z poradni w szpitalu w Łagiewnikach, przychodni chorób płuc przy ul. Limanowskiego w Łodzi. Pytanie: gdzie przyjmuje dr Stosio? Proszę o informację
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Beata Westfal

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne Lux-Med
Milionowa 21
93-105 Łódź

Bardzo sympatyczny i miły lekarz, pełen profesjonalizmu i oddania swojej pracy. Serce skontrolowane, adania opisane i omówione z pacjentem. Dziękuję za opiekę Katarzyna Molewska
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Hanna Bukowska-Franaszek

Pulmonolog, Internista

ulica Armii Krajowej 44/50
94-046 Łódź

Lekarz i człowiek o wielkim sercu.Jest osobą,ciepłą, kompetentną,dokładnie analizuje wyniki badań i naprawdę leczy.Ilość pacjentów przed gabinetem P.Dr.świadczy o tym jakie wzbudza zaufanie i szacunek.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Paweł Kubiński

Kwiatów Polskich 20/2
94-214 Łódź

w dniu 12 11 2020 r pan doktor wszczepił mi kardiowerter - defibrylator serca zabieg odbył się bezproblemowo . bardzo uprzejmy i budzący zaufanie człowiek jako lekarz duża fachowość jako specjalista . bardzo polecam jako lekarza ,oraz dziękuje za dobrze wykonaną prace .
Opinia dodana przez: tadeusz

lekarz Stanisław Ptaszek

Gorkiego 21
Łódź

Dobry specjalista. Uważny, szczególnie jeśli chodzi o osoby starsze. Chętnie kieruje na badania i do specjalistów. Może nie jest szczególnie wylewny, ale polecam.

lekarz Agnieszka Marczak

Leszczyńskiej 6/8/86
93-347 Łódź

Empatia, cierpliwość i kompetencja.Polecam panią Doktor każdemu potrzebującemu pacjentowi.Oj żeby wszyscy lekarze tacy byli,to świat by był piękniejszy.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Joanna Socha

Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc I Rehabilitacji w Łodzi
ulica Okólna 181
91-520 Łódź

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Piotr Winiecki

Internista, Ginekolog

MULTIMED
Rzgowska 74/4a
93-160 Łódź

Świetny lekarz, fachowiec. W zasadzie nie powinienem go chwalić tutaj bo będę musiał czekać jeszcze w większych kolejkach

lekarz Dorota Fijałkowska

Łódź

Pani Doktor bardzo niemiła, niezadowolona z dyżuru nocnego, co skutkowało nieprzyjemna rozmowa. Co do spraw formalnych takich jak przepisanie recepty, wytłumaczenia dawkowania oraz samego badania nie mam zastrzeżeń.

lekarz Alina Mosieniak-Bartczak

Przychodnia im.Św.Teresy
Wólczańska 167 m 34
90-530 Łódź

Wspaniały lekarz znający się na swojej pracy, życzliwy człowiek, zawsze poświęci pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie "oszczedza" na badaniach i skierowaniach do specjalistów,na każdej wizycie bada ciśnienie. Do Pani Doktor trafiliśmy przez przypadek gdy u męża co 2-3 tygodnie występowała wysoka temperatura a lekarze z innej przychodni na Teofilowie twierdzili że nic mu nie jest. Pani Doktor zajęła się mężem od pierwszej wizyty, leciała kilkanascie badań, była dociekliwy i ...
Opinia dodana przez: Marzena

dr Zbigniew Klimczak

Internista, Angiolog

ARTMED
Łódź, ul.Kusocińskiego 61
94-054 Łódź

Dobre podejście do pacjenta wnikliwy wywiad i badanie poświęca dużo czasu na rozmowę polecam zleca pozostałe badania i konsultacje aby być pewnym
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Wojciech Piesiewicz

Internista, Kardiolog

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

BARDZO SYMPATYCZNY DOKTOR PODEJSCIE DO PACJENTA CIEPLE POTRAFI WYTLUMACZYC WSZYSTKO DOKLADNIE I ZROZUMIALE NIGDY NIE ODMUWI PORADY .LEKARZ JAKIEGO SZUKAC ,WART POLECENIA INNYM PACJENTOM
Super lekarz!!!! Bardzo mila i kompetentna. Polecam każdemu kto szuka lekarza poz. Zawsze chetna do pomocy! Zna sie na swojej pracy, nikogo nie lekceważy

lekarz Kszysztof Matusiak

Bonifratrów
Łódź

Najlepszy internista na świecie. Zdiagnozował mi przetrwały moczownik, którego 10 innych lekarzy nie rozpoznało. To było 18 lat temu. Cały czas się u Pana doktora leczę i nie przestanę. Wspaniały człowiek. Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Małgorzata Koziarska-Rościszewska

Lekarz rodzinny, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Lekarzy Rodzinnych Vitaplus
ulica Lumumby 3
90-927 Łódź

Jestem pacjentem Pani Doktor od około 2 lat .Przeniosłem się z innej Poradni w związku z przeprowadzką .Byłem bardzo zadowolony z poprzedniej lekarki ale za daleko mi było tam dojeżdżać . Jestem bardzo mile zaskoczony .Pani Doktor jest super miła i fachowa a przy tym ma cierpliwość do pacjenta . Cieszę się że zostałem pacjentem Pani Doktor .Oby tak zawsze było .
Opinia dodana przez: Radosław
Profesjonalista z ogromnym doswiadczeniem! Wykazal sie ogromna cierpliwoscia w stosunku do mnie.Serdecznie polecam.

dr n. med. Robert Błaszczak

Internista, Wizyty domowe

Medical Magnus Clinic
ul. Mikołaja Kopernika 38
90-553 Łódź

Lekarz-Człowiek o wielkim SERCU i z prawdziwego powołania. Taki lekarz to prawdziwy SKARB...to jak los wygrany na loterii "życia" Polecam P. Doktora wszystkim ,którzy mają pod opieką nie tylko rodzica ale osobę starszą .Mogą z zaufaniem powierzyć ich dalsze losy w ręce pana doktora , ktory poświęca czas nie tylko pacjentowi ale spokojnie potrafi odpowiedzieć rodzinie na każde nurtujące ją pytanie. Jego bezinteresowne oddanie powinno być przykładem dla wszystkich....
Opinia dodana przez: Aleksandra O.

Alina Sumińska

Gabinety lekarzy rodzinnych
al. Piłsudskiego 155 (NZOZ)
92-332 Łódź

Pani dr jest osobą z prawdziwym powołaniem i dużą wiedzą. Zawsze starannie podchodzi do problemów zdrowotnych pacjenta. Jak dotychczas Jej diagnozy były trafne, a zaordynowane leki skuteczne. Gdyby wszyscy tak skrupulatnie traktowali problemy zdrowotne swoich pacjentów, to choroby nawet te przewlekłe i uciążliwe, nie byłyby takim życiowym obciążeniem.
Opinia dodana przez: J. M.

lekarz Jarosław Gajewski

ul. Warszawska 110
91-503 Łódź

Od wielu lat jestem pacjentką Pana Doktora, za każdym razem wykazuje się życzliwością, indywidualnym podejściem do pacjenta, profesjosjonalizmem godnym naśladowania dla innych lekarzy. Dzięki zaangażowaniu i świetnej intuicji Pana Doktora udało mi się przejść przez Covid. Serdecznie DZIĘKUJĘ
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Anna Mikołajczyk-Swatko

Internista, Diabetolog

Al. Wyszyńskiego 61
94-074 Łódź

Lekarka z wielkim sercem i kompetencją. Jest przykładem specjalistów szkoły która jest dziś w środowisku medycznym rzadkością, gdzie zdrowie i dobro pacjenta stanowi cel najwyższy. Takie stanowisko poparte ogromną wiedzą to skarb dla nas pacjentów. Jestem pod opieką Pani doktor od 36 lat i nigdy nie wyszedłem z gabinetu bez pomocy. Pozdrawiam Panią doktor i życzę zdrowia które nam Pani daje swoją pracą od wielu lat.
Opinia dodana przez: Krzysztof