lekarz Anna Mikołajczyk-Swatko

Internista, Diabetolog

Wyjątkowa! Ma ogromną wiedzę i doświadczenie w leczeniu (nie tylko ze swojej dziedziny), a przy tym ciepłe i ludzkie podejście. Nie znam lepszego lekarza, który tak kompleksowo podchodziłby do pacjenta.

Pani doktor Swatko to wspaniały diabetolog i cudowny człowiek.Pani doktor poświęciła mi dużo czasu na wytłumaczenie mojej choroby i ukierunkowała moje leczenie.Doskonale wie co to przysięga Hipokratesa co jest rzadkością w dzisiejszym świecie medycznym.Bardzo dziękuję pani doktor.Mirosława Wąsowska.Gorąco polecam panią doktor wszystkim,którzy szukają znakomitego diabetologa.