lekarz Alina Mosieniak-Bartczak

Internista

Polecam gorąco Panią doktor. Jest bardzo miłą i konkretną osobą, odpowie na każde pytanie i zawsze stara się pomóc jak tylko może.

Pani Doktor jest naprawdę wspaniałym specjalistą a jednocześnie bardzo fachowo udziela pomocy. Każda wizyta w gabinecie trwa tak długo jak według Pani Doktor jest to konieczne. Życzę sobie i innym pacjentom, aby wszyscy lekarze tak podchodzili z sercem i zrozumieniem.

Jak dla mnie lekarz z nieodpowiednim podejściem do pacjenta, niemiła i niezadowolona, pomimo, że ja byłem spokojny i tylko pytałem. Odradzam tego lekarza wszystkim znajomym, którym przeszkadza naburmuszona mina na twarzy lekarza.