Lekarze Internista Łódź

lekarz Kamil Wróbel

NZOZ Medax-Pomoc Doraźna
Zielona 29/Felińskiego 7
90-602 Łódź

Pan doktor Kamil Wróbel to wysokiej klasy specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu wizyty u p.doktora który szczegółowo wyjaśnił sposób leczenia.Szanowny Panie doktorze z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie trud i pomoc świadomość że byłem w dobrych rękach miała dla mnie ogromne znaczenie.Pacjent z Myśliborza woj.zachodniopomorskie
Opinia dodana przez: Pacjent z Myśliborza

lekarz Małgorzata Kuberska-Kędzierska

Internista, Diabetolog

Salve Przychodnia
ulica Struga 3
90-420 Łódź

Lekarz, któremu zależy na pacjencie, z durzą cierpliwością wytłumaczy zawiłości medyczne związane z przypadkiem dotyczącym pacjenta.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Aleksandra Święcicka

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Polecam! Profesjonalne podejście, dociekliwość, wszystkie objawy brane pod uwagę, trafne diagnozy, leczenie.

lekarz Jacek Nowakowski

Internista, Lekarz medycyny ratunkowej

ulica Łączna 57 m. 25
93-166 Łódź

Cudowny Człowiek i wspaniały lekarz. Swoją pracę wykonuje z pełnym zaangażowaniem i oddaniem. Ogromnie dziękuję Pani Doktorowi za profesjonalizm i empatię.Obym zawsze na swojej drodze spotykała takich lekarzy jak Pan Doktor Jacek Nowakowski Z ogromnym uznaniem pacjentka Ewa Porzycka
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Juliusz Kamerys

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
gen. Karola Kniaziewicza 1/5
91-347 Łódź

Najlepszy lekarz jaki spotkałam. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, niczego nie bagatelizuje . Jak trzeba od razu kładzie do szpitala
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Internista
                                       dr Sylwia Bednarska

dr Sylwia Bednarska

Centrum Medyczne Multiclinic
ul. Kilińskiego 185
90-348 Łódź

Empatyczna profesjonalistka o wysokich kompetencjach ,kompleksowo zajmująca się problemami zdrowotnymi pacjenta,cierpliwa i uprzejma ,godna polecenia.Ratuje zdrowie i życie za co z całego serca dziękuję.Iwona Pabich
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Marta Wróblewska-Zwierzak

SP ZOZ MSW w Łodzi
ulica Północna 42
91-425 Łódź

Bardzo miła, kompetentna, pełna empatii i cierpliwości oraz ciepła dla pacjenta. Posiada dużą wiedzę i zawsze coś poradzi. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Sylwia

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

dr n. med. Elżbieta Oleszczak

Cebertowicza 15
91-164 Łódź

Pani Doktor Oleszczak jest lekarzem na którego zawsze mogę liczyc wysłucha i poswieci mi tyle czasu ile potrzebuje nie wywierając na mnie presji ze mój czas wizyty już się skończył.Jest zawsze bardzo miła serdeczna przejmuje się człowiekiem jako mna tzn pacjentem odpowiadając na wszystkie moje pytania odnośnie mojej choroby czy dolegliwości stawiając odpowiednia dniagnoze .Wysyła na badania i wrazie potzeby do lekarza specalisty by pomoc w dalszej diagnozie i chorobie ...
Opinia dodana przez: ANNA TOMCZYK

dr n. med. Magdalena Staszewska-Cynkier

Internista, EKG

Przychodnia
Kosynierów Gdyńskich 61a
93-357 Łódź

Zdecydowane 5/5. Świetny internista, leczyłam się nie u jednego w tym mieście, a Pani doktor i tak zaskoczyła mnie kompetencją i odpowiednim podejściem. Polecam
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Agnieszka Bała

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

PANI DOKTOR Z PRAWDZIWEGO POWOŁANIA!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER SPECJALISTA, PRZEMIŁA, TRAFNIE STAWIA DIAGNOZĘ.

lekarz Jacek Pawlak

Potulna 3
93-319 Łódź

Super Lekarz.Trafiłam do Niego przez przypadek i od tej pory nie chodzę do żadnego innego już od lat.Rewelacyjny w stawianiu diagnozy i sposobie leczanie.Miałam problemy z kręgosłupem.Do Jego gabinetu ledwie co się doczłapałam(z powodu bólu w odcinku lędźwiowym) ,a wyszłąm zupełnie jak nowo narodzona. POLECAM
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Sławomir Kozanecki

Internista, Diabetolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Bardzo dobry człowiek i wspaniały lekarz, zdiagnozował chorobę i wybrał leki przynoszące efekt. Jestem bardzo wdzięczna. Cieszę się, że jest moim lekarzem i odczuwa, że jest dla pacjentów i ich zdrowotnych problemów. Nie zamyka gabinetu przed chorymi. Specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Halina D.

dr Tomasz Mydłowski

Szpital
Szparagowa 10
91-211 Łódź

Pierwszy mój kontakt z tym lekarzem miałem podczas pobytu w oddziale chorób płuc w szpitalu w Łagiewnikach. Jest lekarzem stanowczym ale jedniocześnie empatycznym i zawsze stara się znależś czas dla chorego żeby mu wszystko dokładnie wyjaśnić, mozna zadać pytania, które nie pozostawia bez odpowiedzi> leczenie prowadzi nowoczesnie-sparwdziłem i polecam.

dr Andrzej Milewski

Immunolog, Internista

ulica Elsnera 19
92-504 Łódź

Lekarz z powołania. Świetnie diagnozuje i ma nieziemskie poczucie humoru, super kontakt, ma czas dla pacjentów, nie robi łaski, jest konkretny. Jednocześnie wiarygodny i godny zaufania. Tylko... wygląda jakby miał 1000 lat, chyba pali jak smok... W środku młody duchem i sercem :-) Pozdrawiam - Elżbieta, pacjentka od lat

dr n. med. Dariusz Mamczur

Internista, Nefrolog

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Jestem jego pacjentem od dwóch lat. Zawsze trafna diagnoza. Wizyta trwa nawet do 1 godziny. Profesjonalista jakiego nigdy nie spotkałem

lekarz Marcin Samosiej

Doły 48
91-727 Łódź

Bardzo dobry lekarz, zawsze znajduje czas dla pacjenta. Jest kompetentny i chętny do udzielania pomocy. Wielokrotnie konsultowałem z Nim mój stan zdrowia i nigdy się nie zawiodłem.

Małgorzata Kaczmarek

Laryngolog, Rehabilitant

Kusocińskiego 140 A pok. nr 2
Łódź

świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta

lekarz Renata Krylecka

Popiełuszki Jerzego 25/36
94-052 Łódź

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjęta.Pani Doktor szczegółowa przeprowadziła wywiad.Polecam z czystym sumieniem wizyty u Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Romana Czekalska

Nastrojowa 65/14
91-496 Łódź

Pełen profesjonalizm. Dokładnie i "po ludzku" zdiagnozowanie w oparciu o rozległą wiedzę medyczną i przeprowadzone badania. Polecam z czystym sumieniem. Pani Czekalska jest istnym detektywem w tropieniu przyczyn powstania i zdiagnozowania schorzeń. W/g mojej oceny właśnie stawianie prawidłowej diagnozy jest wykładnią fachowości i skuteczności leczenia. W tej dziedzinie Pani Czekalska jest MISTRZEM.
Opinia dodana przez: Andrzej