Lekarze Internista Łódź

Adrianna Pędzik

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Nie polecam wizyt u tej pani doktor, zgłosiliśmy się z dzieckiem 3 letnim na Doraźną Pomoc (Łódź, Sporna 83), gdzie po zbadaniu stwierdziła grypę jelitową , bardzo ale to bardzo była pomylona diagnostyka ponieważ już powinna przynajmniej wykryć zapalenie płuc i zlecić zastrzyki, po 8 godzinach, gdy stan dziecka nadal się pogarszał zadzwoniłem na pogotowie gdzie zabrano nas do szpitala i tam stwierdzone obustronne, odoskrzelowe zapalenie płuc. NARAZIŁA MOJE DZIECKO ...

lekarz Kinga Krawczyk-Rusiecka

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Pani doktor ujęła mnie swoim spokojnym podejściem do pacjenta. Podczas wizyty jest czas na omówienie sprawy, wyników badań. Po przemyśleniu podejmuje decyzję o wykonaniu kolejnych badań (USG, biopsja). Diagnozuje, doradza. Pełen profesjonalizm. Wizyta jest zawsze sprawna, w miłej atmosferze. Godna zaufania. Polecam.
Opinia dodana przez: Karina

dr n. med. Marek Fijałkowski

Internista, Pulmonolog

Łódź

Niezwykle kompetentny lekarz, emanujący wszechstronną wiedzą medyczną. Rzeczowy i miły człowiek.
Opinia dodana przez: rafalborto
dobry lekarz w moim przypadku dociekliwa troche oschla ogolnie ok

lekarz Katarzyna Grzanka-Wasilewska

PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA
Franciszkańska 53
91-815 Łódź

Najlepsza Pani doktor🥰 Bardzo konkretna A przy tym pełna empati. Zawsze bardzo dokładnie tłumaczy chorobę i jej leczenie. Bardzo serdecznie polecam Panią doktor jako lekarza pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Marek Maciejewski

Wierzbowa 6 lok. 26
91-426 Łódź

Leczę się u Pan Doktora od paru lat. W czasie każdej wizyty poświęca mi minimum pół godziny, w czasie każdej wizyty wykonuje echo serca, ekg, ogólne osłuchanie, sprawdza czy są obrzęki nóg, przeprowadza ogólny wywiad medyczny. Wszystko to jest w cenie wizyty, co wypada dwa razy taniej niż w poradni sieciowej. Jest nieslychanie empatyczny, uważny, wszystko wyjaśnia dokładnie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Akram Haj Khalil

Kaczeńcowa 6
91-214 Łódź

Prawdziwy lekarz z powołaniem leczy moja rodzine od kilku lat zawsze stawia trawna diagnostyka i skuteczne leki bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Tomasz Skierski

Internista, Laryngolog dziecięcy

Potulna 3
93-319 Łódź

wyleczył moje chore zatoki,a syna uchronił przed utratą słuchu poprzez wycięcie 3-migdałka,bo my rodzice nie byliśmy zdecydowani

dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer

Gabinet Internistyczny Akademia Opieki
Łódź.ul Adwokacka 7/13
91-312 Łódź

Pani dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer jest wspaniałą profesjonalistką, osobą kompetentną, empatyczną a na dodatek jest bardzo sympatyczna, w gabinecie zapewnia miłą i bezstresową atmosferę. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ewa Pakuła-Kmieciak

Przychodnia nr 2
ROJNA 25
91-134 Łódź

Bardzo niesympatyczna Pani Doktor, odmawia pacjentom skierowań na podstawowe badania. Nie jest zainteresowana chorobą pacjenta i odnosi się niegrzecznie i z wyższością. Jest arogancka.
Opinia dodana przez: Magdalena

Opinia dodana przez: MD

lekarz Joanna Hilt

Internista, Reumatolog

Łódź

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor zleca stosowane badania, szuka przyczyn dolegliwości, stawia prawidłową diagnozę. Poza tym Panią doktor cechuje życzliwość, słucha pacjenta, wszystko dokładnie tłumaczy i wspiera. Polecam Panią doktor Joannę Hilt. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Agnieszka N.

lekarz Michał Borkowski

Medicover
Łódź

Zgłosiłam się o pomoc lekarską do tego pana w poradni POZ. Wysoka temperatura, niesamowity ból gardła, głowy i oczu, ból całego ciała, dreszcze, kaszel i katar. Jestem osobą w słusznym wieku i nie raz w opisany sposób miałam takie objawy choroby. Ten pan zajrzał mi w gardło, bez osłuchiwania i stwierdził że jest bardzo czerwone. Zasugerowałam, że w każdym takim przypadku lekarze przepisywali mi antybiotyk bo w przeciwnym razie zazwyczaj ...
Opinia dodana przez: Jola

prof. zw. dr hab. Józef Drzewoski

Diabetolog, Internista

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu
Łódź

Bardzo pozytywne wrazenia dzieki kompleksowemu spojrzeniu na pacjenta. Doskonala umiejetnosc tlumaczenia przyczyn choroby.

dr n. med. Ewa Piechota

Centrum Leczenia Chorób Płuć
Łódź

Dawno nie spotkałam się z takim kiepskim podejściem do pacjenta. Pojechałam z gorączką, ostrym bólem gardła, boli nawet przy przełykaniu, nie dostałam nic na to gardło, poza pastylkami do ssania, które każdy może kupić w aptece. Żadnej profilaktyki jak uśmierzyć ból gardła, żadnej profilaktyki podczas choroby. Poświęcony czas dla pacjenta był minimalny, wyglądało jakby Pani Doktor nie miała czasu. Badania prowadzone były przy otwartych drzwiach, bez prywatności dla pacjenta. Pomimo ...

dr n. med. Jarosław Olejniczak

Gabinet Ginekologiczny
al. Kościuszki 98 m.9, Łódź
90-442 Łódź

Pan doktor zawsze zainteresowany tym co mówię o stanie zdrowia, zlecił wszystkie niezbędne badania, dobiera leki i umawiam się na następne wizyty. Każda wizyta bez najmniejszych zastrzeżeń a wręcz sympatycznie i przyjaźnie. Dziękuję:)
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Krzysztof Pabich

NZOZ OLMED
H.Brodatego 2
92-413 Łódź

Bardzo wnikliwy lekarz. Ma gromny szacunek do osób w podeszłym wieku. Zleca badania. Analizuje historie chorób i modyfikuje leczenie. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Iwona Szmigiel

lekarz Jacek Stańczyk

Internista, Gastrolog

Eleonory 10
93-482 Łódź

Lekarz bardzo konkretny, bez zbędnych słów i "słodzenia", według mnie profesjonalny i skierowany na pacjenta. Bardzo dokładnie udziela odpowiedzi na zadawane pytania, cierpliwy i kulturalny. Gastroskopię miałam w porównaniu z innymi lekarzami stosunkowo długą i wyczerpującą, ale wg. mnie, o wiele dokładniejszą. Z gastroskopią jest jak z rzemiosłem, aparat może być najlepszy - a prawidłowość badania zależy od człowieka. Ja mam zaufanie do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Sławomir Nadel

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Nie polecam. Ja czuje się coraz gorzej. Moje serce nie wytrzymuje gdzie jest coraz gorzej i coraz częściej mam tętno powyżej 150 a lekarz znowu odsyła mnie do pulmonologa i mówi ze jest wszystko ok kiedy ja nie jestem w stanie chodzić. Druga sprawa nie potrafi fachowo napisać wypisu ze szpitala w którym znajdują się nieprawdziwe informacje. Byłam pod opieka alergologa gdzie zastanawiali się czy nie mam astmy i mówili ...
Opinia dodana przez: Em

lekarz Elżbieta Lerch

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Brak empatii. Pomimo dolegliwości nie daje żadnych skierowan na badania, pierwszy raz trafiłam na takiego lekarza brak słów.....szczerze nie polecam!!!!
Opinia dodana przez: Agnieszka