lekarz Akram Haj Khalil

Prawdziwy lekarz z powołaniem leczy moja rodzine od kilku lat zawsze stawia trawna diagnostyka i skuteczne leki bardzo polecam.

Super lekarz. Trafiłam na niego z polecenia wielu znajomych! Bardzo wyrozumiały, pomocny i wie o czym mówi.. Naprawdę polecam!!!!

Super lekarz. Trafiłam na niego z polecenia wielu znajomych!
Bardzo wyrozumiały, pomocny i wie o czym mówi..
Naprawdę polecam!!!!

Lekarz na teleporadzie nie zainteresowany. Jedyne co może polecić to pojechanie na Sor. Po co teleporady funkcjonują.

Super lekarz! Bardzo uprzejmy i wyrozumialy zawsze umie dobrze donrac leki naprawde po tej wizycie z lekarzem czuje sie 100 razy lepiem polecam!

Super lekarz!
Bardzo uprzejmy i wyrozumialy
zawsze umie dobrze donrac leki
naprawde po tej wizycie z lekarzem czuje sie 100 razy lepiem
polecam!

Bardzo dobry fachowiec, wszystko szczegółowo tłumaczy, wyjątkowo cierpliwy o czy się przekonałam ;-) potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić. A efekty pracy rewelacja!

potrafi świetnie doradzić a jak trzeba odradzić.
A efekty pracy rewelacja!

„Jestem bardzo zadowolona . Rozmowa z panem doktorem była wyjątkowo konkretna. Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej, również podczas wizyt prywatnych, nie spotkałam się z tak szczegółowym wywiadem. Pan doktor wytłumaczył mi wiele kwestii, zlecił dodatkowe, niezbędne badania, dokładnie uzasadniając cel ich wykonania. Po wizycie, mam poczucie i nadzieję, że trafiłam na specjalistę, który wie, jaką drogą należy dojść do właściwej diagnozy. Bardzo polecam

Dobry lekarz, trafne diagnozy, super fachowiec dobiera odpowiednie leki - zawsze ma czas dla pacjentów,których leczy i przyjmuje z uśmiechem i wyrozumiałością.

Jedyny plus to za uprzejmość ale co do trafności i rozpoznania diagnoz i przepisywanych leków to juz nie koniecznie.Nie polecam

Ja również nie polecam,stawia błędne diagnozy,jak można objawy grypy pomylić z grypą,to była moja ostatnia wizyta u tego lekarza

Nie polecam. Lepiej iść do którejś z pań w Eskulapie. Kiepskie podejście do pacjenta, brak dokładności. Strata czasu na wizyty u tego pana