lekarz Katarzyna Grzanka-Wasilewska

Internista

A szlag nie mila jak cholera oooooooooooooooo99oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Szczera, kompetentna i oddana pacjentowi - zna swoja prace i wie jak pomóc. Miła i rzeczowa.

Pani Doktor była u mnie na wizycie domowej. Mam o niej jak najlepsze zdanie. Bardzo miła, sympatyczna osoba. Podchodzi do pacjenta z dużym zaangażowaniem. Wszystko dokładnie i skrupulatnie tłumaczy. Jak najbardziej polecam jej osobe jako lekarza rodzinnego.

Najlepszy lekarz jakiego mieliśmy dotychczas. Niestety z powodu zmiany miejsca zamieszkania musieliśmy zmienić lekarza. Pozdrawiamy Panią Dr. Grzankę. Alicja i Adam z Piły.

Lekarz z powołania. Tylko się cieszyć, że są jeszcze tacy lekarze.

Lekarz z powołania. Tylko się cieszyć, że są jeszcze tacy lekarze.

Dzisiaj przez przypadek trafiłam do Pani doktor Wasilewskiej i nie mam słów uznania.Lekarz z powołania ,nic dodać nic ująć.Oby jak najwięcej takich lekarzy.

Zły lekarz nie polecam szczególnie zła opieka do pacjentów w podeszłym wieku, leżących. Od pacjentów mieliśmy informację że dzieci z wysoką gorączką też nie przyjmowała w latach poprzednich.

Pani doktor jest świetnym fachowcem,nigdy nie odmawia pomocy,miła i żetelna.Polecam z całego serca

Świetny lekarz, dusza człowiek. Pozdrawiam i polecam wszystkim.

Świetny lekarz, dusza człowiek. Pozdrawiam i polecam wszystkim.

Pani doktor jest godna polecenia, uprzejma, miła wysłucha i pomoże. Polecam.

Pani doktor jest godna polecenia, uprzejma, miła wysłucha i pomoże. Polecam.