dr Elżbieta Wiszniewska-Gauer

Internista

3,2
3,4

bardzo niemila, niesympatyczna, nie i jeszcze raz nie.. na samym poczatku odechcialo sie jakiejkolwiek rozmowy, rece opadaja

Bardzo miła i kompetentna osoba. Wyciągnęła mnie z przewlekłaego zapalenia trzustki, praktycznie samą dietą. Podchodzi do problemów całościowo i nie olewa pacjenta, co niestety w łódzkim LUXMEDzie juz mi sie kilkakrotnie przytrafiło. POLECAM

Wspaniały empatyczny lekarz,bardzo mi pomogła,teraz tylko chodzę aby powtórzyć leki i porozmawiać z tak miłą osobą

Wspaniały lekarz-przyjaciel.Fachowa i kompetentna,energiczna i sympatyczna.Polecam serdecznie

wizyta u pani doktor absolutnie nie spełniła moich oczekiwań. brak udzielonych odp na postawione pytania, mnóstwo przepisanych leków i zleconych badań za duże pieniądze.