lekarz Jacek Stańczyk

Internista, Gastrolog

Lekarz bardzo konkretny, bez zbędnych słów i "słodzenia", według mnie profesjonalny i skierowany na pacjenta. Bardzo dokładnie udziela odpowiedzi na zadawane pytania, cierpliwy i kulturalny. Gastroskopię miałam w porównaniu z innymi lekarzami stosunkowo długą i wyczerpującą, ale wg. mnie, o wiele dokładniejszą. Z gastroskopią jest jak z rzemiosłem, aparat może być najlepszy - a prawidłowość badania zależy od człowieka. Ja mam zaufanie do tego lekarza.

Lekarz godny polecenia,miałam wykonaną gastroskopię i kolonoskopię z usunięciem polipa.Wizyta i zabiegi miałam na NFZ..Lekarz miły ,udzielał odpowiedzi na wszystkie moje pytania.Badania jak wiadomo nie należą do przyjemnych,ale dzięki pomocy lekarza i pielęgniarki da się wytrzymać.