Lekarze Gastrolog Łódź

lekarz Michał Stawicki

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

lekarz Dorota Pawlikowska-Głębska

Internista, Gastrolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

Dr Dorota Pawlikowska - miałam wykonana gastroskopię przez panią dr Pawlikowska- fachowo, delikatnie wykonany zabieg beż znieczulenia ogólnego. Duże zaangażowanie, zainteresowanie pacjentem. Polecam
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Tomasz Waliszewski

Internista, Gastrolog

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta
Opinia dodana przez: Magda

prof. dr hab. n. med. Krystyna Wąsowska-Królikowska

Alergolog, Gastrolog

Niepubliczny Zakłąd Opieki Zdrowotnej "DIAG-MED"
Snycerska 3
91-302 Łódź

Polecam p. doktor. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Otrzymałam wyczerpującą informacje o chorobie oraz lekach, które mam przyjmować. Więcej takich lekarzy.

dr n. med. Renata Talar-Wojnarowska

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Prowadzi mnie od wielu lat, szuka różnych sposobów leczenia, proponuje programy. Polecam.
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Jan Czajkowski

Chirurg ogólny, Gastrolog

Łódź

Bardzo dobry lekarz, przecudowny człowiek. Miałam dziś robioną kolonoskopie w szpitalu Pirogowa. Pan doktor wraz z Panią pielęgniarką Renatą Gębicką przeprowadzili badanie delikatnie, bardzo byli wyrozumiali, opiekuńczy, wszystko ze spokojem tłumaczyli. Naprawdę poświęcony czas i zaangażowanie jest pełne podziwu. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i Pani Pielęgniarce, jesteście cudowni. Pozdrawiam Sylwia Elżanowska
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Krystyna Stec-Michalska

przychodnia
6-go Sierpnia 74
90-646 Łódź

Panią doktor oceniam bardzo pozytywnie. Lekarz z powołania, fachowa i konkretna, a jednocześnie empatyczna. Wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące schorzenia i zaordynowanej terapii. A pomijając powyższe - w moim przypadku niesamowicie skuteczna jako lekarz.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Paweł Wichan

6 Sierpnia 74 (Gastro)
90-646 Łódź

Słowo "specjalista" jest jak najbardziej na miejscu. Lekarz godny polecenia naprawdę.
Lekarz mający wielką wiedzę i doświadczenie. Bardzo dobrze tłumaczy wszystko co dotyczy choroby. Profesor wyleczył mnie z wrzodów. Jest bardzo uprzejmy. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Małgorzata

prof. Ewa Małecka panas

Gastroenterolog, Gastrolog

Jak się nazywa placówka
Adres
Łódź

Gorąco polecam Panią Profesor. Wizyta w bardzo przyjaznej i komfortowej atmosferze, bardzo szczegółowo została przejrzana moja dokumentacja medyczna co do tej pory nie zrobił żaden lekarz. Pani Prof. poświęca dużo czasu pacjentowi ,dobrze tłumaczy co zrobić i jakie badania wykonać.

dr n. med. Krzysztof Grzegorczyk

przychodnia
6-go Sierpnia 74
90-646 Łódź

Byłem dwa razy u tego lekarza z żoną i się okazało, że to co jest napisane przez innych będących u tego lekarza jest całkowitą prawdą, tzn. bardzo ładnie mówi lecz nie na temat obiecuje dużo lecz z tej mowy nic nie wynika, jeżeli pomoże to na pewno sobie lecz nie osobie cierpiącej, dużo obiecuje lecz nie dotrzymuje słowa, chwilami ma się wrażenie, że się jest nie u lekarza. ogólnie nie ...
Opinia dodana przez: leszek

dr n. med. Elżbieta Czkwianianc

Gastrolog, Pediatra

Świąteczna 8
94-282 Łódź

Pomimo negatywnych opinii, które przeczytaliśmy i tak zdecydowaliśmy się na wizytę u Pani Profesor Czkwianianc E. Pani pomogła naszej córce. Czekaliśmy pół roku na wizytę u gastrologa. Lecz niestety jest zarozumiała i antypatyczna wręcz opryskliwa. Początkowo nie zrobiła na nas dobrego wrażenia. Była oschła i milcząca. Na pytania odpowiadała, ale nie udzielała dodatkowych informacji. Pomimo panującej gęstej atmosfery P. Doktor zleciła córce badania w szpitalu. To się docenia - większość ...
Opinia dodana przez: Kaśka

lekarz Jacek Stańczyk

Eleonory 10
93-482 Łódź

Lekarz bardzo konkretny, bez zbędnych słów i "słodzenia", według mnie profesjonalny i skierowany na pacjenta. Bardzo dokładnie udziela odpowiedzi na zadawane pytania, cierpliwy i kulturalny. Gastroskopię miałam w porównaniu z innymi lekarzami stosunkowo długą i wyczerpującą, ale wg. mnie, o wiele dokładniejszą. Z gastroskopią jest jak z rzemiosłem, aparat może być najlepszy - a prawidłowość badania zależy od człowieka. Ja mam zaufanie do tego lekarza.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Justyna Kotynia

Internista, Gastrolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

ODRADZAM! Pani Justyna wykonała zabieg usunięcia polipów w lipcu 2023 w szpitalu w Pabianicach. Po niecałych 24 godzinach od zabiegu wymagana była pilna interwencja lekarska w związku z silnym krwawieniem, której Pani Justyna się nie podjęła. W związku z nieustającym krwawieniem niezbędny okazał się pobyt w szpitalu i kolejny zabieg, którego podjął się inny lekarz, z informacji jakie posiadam, z łódzkiego szpitala. Okazało się, że klamry/pętelki nie zostały założone prawidłowo ...

lekarz Krzysztof Kujawski

zespół domowego leczenia