Gastrolog Łódź

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Polecam p. doktor. W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Otrzymałam wyczerpującą informacje o chorobie oraz lekach, które mam przyjmować. Więcej takich lekarzy.

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Lekarz kompetentny, miły, sympatyczny, uprzejmy z ogromną wiedzą medyczną którą z pewnością potrafi wykorzystać nie lekceważy pacjenta. Mogę zdecydowanie polecić w 100% pozytywne podejście do pacjenta

Opinia dodana przez: Magda

Łódź

Zachorowałem w 2008 roku na wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Trafiłem na Stoki. Gdyby nie szybkie przeniesienie mnie do Kliniki kierowanej przez Pana Profesora Chojnackiego i Jego walka o moje życie dzisiaj by mnie nie było.
Pan Profesor Chojnacki to wspaniały, wysokiej klasy specjalista. Do dzisiaj jestem pod Jego opieka.
Panie Profesorze, dziękuję. Paweł Oleski

Panie Profesorze, dziękuję. Paweł Oleski

Opinia dodana przez: Paweł

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

specjalizuje się w chorobach jelit, bardzo mi pomogła w okresie rzutu choroby, leczy najnowocześniejszymi lekami w klinice w szpitalu, można o wszystko pytać, choć ma wielu pacjentów

Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Jan Czajkowski

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Łódź

Bardzo miły doktor. Fachowiec - kolonoskopię wykonał mi w kilka minut. Wraz z asystującą pielęgniarką Barbarą Zatyką stanowią zgrany duet w Szpitalu im. Pirogowa. Człowiek niezwykle wesoły, radosny. Sprawny endoskopista, szybki. Obfita dawka żartów powoduje, że człowiek nie boi się kolonoskopii, którą zapamiętam jako badanie nietraumatyczne, właściwie prawie bezbolesne. Jeżeli kolonoskopia, to tylko u tego doktora, prawdziwego fachowca, a przede wszystkim człowieka wielkiej radości. POLECAM GORĄCO. Pozdrawiam Pana doktora i cały personel asystujący:)

Opinia dodana przez: Rafał

przychodnia
6-go Sierpnia 74
90-646 Łódź

Panią doktor oceniam bardzo pozytywnie. Lekarz z powołania, fachowa i konkretna, a jednocześnie empatyczna. Wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące schorzenia i zaordynowanej terapii.
A pomijając powyższe - w moim przypadku niesamowicie skuteczna jako lekarz.

A pomijając powyższe - w moim przypadku niesamowicie skuteczna jako lekarz.

Opinia dodana przez: Pacjent

6 Sierpnia 74 (Gastro)
90-646 Łódź

Słowo "specjalista" jest jak najbardziej na miejscu.
Lekarz godny polecenia naprawdę.

Słowo "specjalista" jest jak najbardziej na miejscu.
Lekarz godny polecenia naprawdę.

Jak się nazywa placówka
Adres
Łódź

Pani profesor jest dobrym specjalistą i stawia trafne diagnozy. Jeśli zaistnieje potrzeba, pacjent otrzymuje skierowanie do szpitala. Można czuć się bezpiecznie, będąc pacjentem Pani doktor.

przychodnia
6-go Sierpnia 74
90-646 Łódź

Byłem dwa razy u tego lekarza z żoną i się okazało, że to co jest napisane przez innych będących u tego lekarza jest całkowitą prawdą, tzn. bardzo ładnie mówi lecz nie na temat obiecuje dużo lecz z tej mowy nic nie wynika, jeżeli pomoże to na pewno sobie lecz nie osobie cierpiącej, dużo obiecuje lecz nie dotrzymuje słowa, chwilami ma się wrażenie, że się jest nie u lekarza. ogólnie nie polecał bym nikomu tego lekarza.

Opinia dodana przez: leszek