Gastrolog Łódź

dr n. med. Elżbieta Czkwianianc

Gastrolog, Pediatra

Świąteczna 8
94-282 Łódź

Pani Profesor to najlepszy specjalista jakiego znam. Mam absolutne zaufanie do Niej jako lekarza . Pomogła mojej córce 16 lat temu , gdzie inni lekarze nie potrafili . Teraz po raz kolejny mogłam na Nią liczyć, gdy moja córka potrzebowała pomocy po nieudolnym leczeniu szpitalnym w swojej okolicy. Lekarz , który słucha rodzica i szczegółowo bada i analizuje wyniki. Pani Profesor nie ma być niczyja przyjaciółką, jej zadaniem jest leczenie ...
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Krystyna Stec-Michalska

przychodnia
6-go Sierpnia 74
90-646 Łódź

Panią doktor oceniam bardzo pozytywnie. Lekarz z powołania, fachowa i konkretna, a jednocześnie empatyczna. Wyczerpująco wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące schorzenia i zaordynowanej terapii.
A pomijając powyższe - w moim przypadku niesamowicie skuteczna jako lekarz.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Krzysztof Grzegorczyk

przychodnia
6-go Sierpnia 74
90-646 Łódź

Byłem dwa razy u tego lekarza z żoną i się okazało, że to co jest napisane przez innych będących u tego lekarza jest całkowitą prawdą, tzn. bardzo ładnie mówi lecz nie na temat obiecuje dużo lecz z tej mowy nic nie wynika, jeżeli pomoże to na pewno sobie lecz nie osobie cierpiącej, dużo obiecuje lecz nie dotrzymuje słowa, chwilami ma się wrażenie, że się jest nie u lekarza. ogólnie nie ...
Opinia dodana przez: leszek

dr n. med. Jan Czajkowski

Gastrolog, Gastroenterolog

Łódź

Bardzo dobry lekarz, przecudowny człowiek. Miałam dziś robioną kolonoskopie w szpitalu Pirogowa. Pan doktor wraz z Panią pielęgniarką Renatą Gębicką przeprowadzili badanie delikatnie, bardzo byli wyrozumiali, opiekuńczy, wszystko ze spokojem tłumaczyli. Naprawdę poświęcony czas i zaangażowanie jest pełne podziwu. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi i Pani Pielęgniarce, jesteście cudowni. Pozdrawiam Sylwia Elżanowska
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Michał Stawicki

Gastrolog, Internista

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Kilku gastrologów nie trafnie diagnozowało. Choroba: stan biegunkowy wielopostaciowy o krańcowych natężeniach. Metodologia dr-a Michała Stawickiego
Pan doktor nie odpowiedział mi na pytanie o najnowsze leki, wiem że są nowe dostępne w mojej chorobie, ponownie mam sterydy. Poświęcił dużo czasu na wizytę, ale poza tym nic pozytywnego nie mogę napisać.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Renata Talar-Wojnarowska

BARLICKI
kopcińskiego 22
90-131 Łódź

Pani profesor zdecydowanie godna polecenia, leczy najcieższych chorych na zapalenia jelit, ja mam teraz leczenie biologią, dzięki niej uniknąłem operacji, nie straszy chorobą, nie każe jeść kleików, wszyscy z którymi rozmawiałem jak do niej trafili to już nie zmieniają lekarza
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Paweł Wichan

6 Sierpnia 74 (Gastro)
90-646 Łódź

Słowo "specjalista" jest jak najbardziej na miejscu.
Lekarz godny polecenia naprawdę.

prof. Ewa Małecka panas

Gastrolog, Gastroenterolog

Jak się nazywa placówka
Adres
Łódź

Bardzo pewna siebie, wręcz zadufana w sobie osoba. Pacjenta traktuje lekceważąco, przekonana o swojej racji. Nie zleciła żadnych badań. Wydane pieniądze bez sensu, nikomu nie polecam. Powiedziała żeby przyjść na wizytę kontrolną za 2 tygodnie, kolejnych pieniędzy już na pewno na nią nie wydam. Nie zbadała brzucha, nie ruszyła się zza biurka, jeszcze dzwoniła do kogoś w trakcie wizyty pytając się co ma zrobić. Żal!

lekarz Jacek Stańczyk

Gastrolog, Internista

Eleonory 10
93-482 Łódź

Lekarz godny polecenia,miałam wykonaną gastroskopię i kolonoskopię z usunięciem polipa.Wizyta i zabiegi miałam na NFZ..Lekarz miły ,udzielał odpowiedzi na wszystkie moje pytania.Badania jak wiadomo nie należą do przyjemnych,ale dzięki pomocy lekarza i pielęgniarki da się wytrzymać.
Opinia dodana przez: Grazyna

Gastrolodzy w Łodzi