dr n. med. Elżbieta Czkwianianc

3,9
3,4
3,6
3,4

Pani Profesor to najlepszy specjalista jakiego znam. Mam absolutne zaufanie do Niej jako lekarza . Pomogła mojej córce 16 lat temu , gdzie inni lekarze nie potrafili . Teraz po raz kolejny mogłam na Nią liczyć, gdy moja córka potrzebowała pomocy po nieudolnym leczeniu szpitalnym w swojej okolicy. Lekarz , który słucha rodzica i szczegółowo bada i analizuje wyniki. Pani Profesor nie ma być niczyja przyjaciółką, jej zadaniem jest leczenie , z którego wywiązuje się w 100%.Niema nas głaskać po głowach i współczuć jakie ciężkie mamy życie , ponieważ na codzień spotyka się z mnóstwem ludzkich tragedii musi mieć twardy charakter . W mojej ocenie to przesympatyczna osoba . Polecam z czystym sercem , każdemu kto szuka pomocy .!!!!

Mam same złe słowa o tej pani profesor nie uprzejma, wyśmiewa to co się do niej mówiło tłumaczyło a na dodatek jeszcze zagrozi opieką społeczną bo jestem nieporadna i nie umiem opiekować się dzieckiem z AZS pomimo tego że ta cała pani profesor ma inną specjalizacje. Oraz zaczęła krytykować i podważać innego lekarza który zajmuje się dzieckiem w zakresie AZS oraz alergii

Pomimo negatywnych opinii, które przeczytaliśmy i tak zdecydowaliśmy się na wizytę u Pani Profesor. W trosce o zdrowie córki uznaliśmy, że zależy nam przede wszystkim na dobrym i doświadczonym specjaliście. Dla dobra dziecka byliśmy gotowi znieść ew niemiłe traktowanie bo to jest sprawa najmniej dla nas ważna. Lekarz ma leczyć trafnie i skutecznie i to powinno być determinantem oceny. Choć była to pierwsza i nie ostatnia wizyta oceniam Panią Profesor na bardzo dobry. Wnikliwie analizowała przedstawione wyniki badań, słuchała moich spostrzeżeń, była uprzejma i uśmiechnięta mimo naszego małego nerwusa. Negatywne doświadczenia przedmówców w naszym przypadku nie miały miejsca.

Bardzo dobry diagnosta. Pomimo bardzo rzadkiej choroby u córki postawiona diagnoza. Lekarz bardzo dociekliwy, szukający i skuteczny. Polecam,

Pani profesor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie... jest uprzejma ale , gdy potrzeba nie owija w bawełnę. Potrafi wysłuchać, przeprowadza bardzo dokładny wywiad. Ma super podejście do dzieci... gdy dziecko jest wystraszone stara się go przekonać do siebie. Polecam w 100%. Dzięki Pani profesor moje dziecko jest zdrowe.

Polecam!! Przyszlam do tej Pani panstwowo bedac w ciazy Jest lekarzem ktory przyjal mnie milo i serdecznie przejmowal sie moim samopoczuciem, spedzilam u niej w gabinecie tyle czasu ile potrzebowalam, nigdy nie wykazala sie brakiem zniecierpliwienia a prosze mi wiezyc ze naprawde duzo potrafie gadac, moglam z nia porozmawiac nie tylko o mojej chorobie ale tez o roznych zdarzeniach w czasie drogi, wykazala sie wspolczuciem kiedy tego bylo trzeba a doswiadczeniem i nauka zaraz za chwile. Jest to lekarz ktory jako jeden z nielicznych polece kazdemu kto tylko mnie sie zapyta o rade w sprawie gastroenterologii. Owszem czasem trzeba poczekac na wizyte na korytazu, ale juz w pierwszej chwili zrobila na mnie pozytywne wrazenie: przepraszam ze musiala Pani tyle na mnie czekac ale bylam w trakcie operacji ratujac zycie dziecku. Ktory lekarz powie w takiej chwili przepraszam??!

pani dr jest najlepszym lekarzem z jakim mialam kiedykolwiek do czynienia!!! lecze sie u niej na rozne przypadlosci od ok. 15 lat, jeszcze nigdy sie na niej nie zawiodlam. jest jedynym lekarzem, ktoremu calkowicie ufam. nie wiem skad te negatywne opinie na temat jej rzekomej nieuprzejmosci. skandal. pani dr jest bardzo mila, wyrozumiala i kontaktowa osoba, absolutnie nigdy nie doswiadczylam z jej str. jakiejkolwiek nieuprzejmosci czy szorstkosci. zdecydownie i z czystym sumieniem moge ja polecic, niesamowity lekarz.

Najlepszy specjalista jakiego znam, jako jedyna zdiagnozowała i podjęła się leczenia mojej malutkiej córki.

Mojemu dziecku nikt nie pomógł przez 6 lat .Ciągle słyszałam taka jego uroda .Trafiłam do Panin Doktor i to dzięki niej syn jest zdrowy .Jest super specjalistą .Wizyta trwa około 30 min odpowiada zawsze na każde pytanie i nigdy nie czułam się ,że za długo siedzę w gabinecie . To kobieta z zasadami .Nie każdy musi być przyjemny do bólu, do takich lekarzy chodziłam i nic to nie dało .Pani Doktor jest konkretna i ma wielką wiedzę . Dziękuję.

Dziękuję.

Nigdy jeszcze nie spotkałam tak niemiłego i źle traktującego pacjenta lekarza. W życiu nie byłam tak zestresowana po wizycie. Zamiast zająć się i skupić na moim dziecku to wciąż mnie Pani krytykowała i obrażała. Nastawia stoper 15 minut i jak się pacjent spóźni to już nie przyjmie mimo, że na wizytę czeka się około pół roku. Wyśmiewała mnie, innych lekarzy a moje dziecko przez całą atmosferę było strasznie zestresowane.