dr n. med. Elżbieta Czkwianianc

Gastrolog, Pediatra

Osoba problemami psychicznymi nie znająca granic swoich kompetencji.Nie polecam osobom wrażliwym.

Najbardziej kompetentny lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Poświęca pacjentowi dokładnie tyle czasu, ile on na to potrzebuje. Bardzo mi pomogła. Naprawdę godna polecenia.

Pani doktor pomogła mojej 3 miesięcznej córeczce,przeprowadziła bardzo dokładny wywiad następnie wytłumaczyła co mamy robić i jak postępować w czasie napadów bólu.Spędziliśmy razem ponad godzinę i mimo tego że nie dostaliśmy skierowania na żadne badania gdyż Zuzia była za mała byliśmy bardzo zadowoleni.Od tamtej pory córcia tylko raz płakała z powodu bólu brzuszka.pozdrawiam

Moje wrażenia ze szpitala - tragiczne. Podczas obchodu została postawiona mi diagnoza na podstawie wyrazu twarzy. Lekarka nie znała mojego nazwiska, wyników badań ani nawet mnie nie dotknęła ale stwierdziła, że zbytnio się uśmiecham jak na osobę chorą! Sugerowała zmyślanie, bo jak inaczej to rozumieć? Nastąpiła między nami niemiła wymiana zdań i uznała, że wróci do mojego tematu. Całe szczęście nie dotrzymała słowa, bo ja nie miałam na to ochoty. Dzięki Bogu mój lekarz prowadzący był zrównoważony psychicznie i wszystko zakończyło się pomyślnie dla mnie. Co do jej wiedzy o doświadczenia podobno jest duże ale ja nie miałam sposobności się o tym przekonać! Raczej nie polecam!!!

Dzień dobry ,chciałam dowiedzieć się czy pani doktor jest godna polecenia własnie wybieram się z 3 letnią wnuczką a po przeczytaniu mam mieszane uczucia bardzo proszę o pomoc

Lekarz godny polecenia.;) Pomogła mi w problemach z rzołądkiem i jelitami;)

Lekarz godny polecenia.;)
Pomogła mi w problemach z rzołądkiem i jelitami;)

Pomimo specyficznego zachowania doskonała specjalistka.

Pomimo specyficznego zachowania doskonała specjalistka.

Dramat.Z takim podejsciem,mysle,ze jest wiele innych zawodow,gdzie nie ma kontaktu z ludzmi a gdzie pani doktor by sie odnalazla.Dzwonilem dzis w poludnie,z prozba o pomoc dorazna dla 4 tygodniowego malenstwa z dolegliwosciami gastrycznymi,ostra kolka.Pani doktor nie mogla rozmawiac gdyz prowadzila samochod ale podala mi nr do gabinetu zaznaczajac,ze bedzie w nim kolo godziny 20. Przez caly dzien,wiedzac ze wieczorem mam wizyte u lekarza,nie szukalem dla dziecka innej pomocy,masowanie brzuszka,cieple oklady,kropelki i czekamy na 20.O godzinie 19 zadzwonilem pod podany nr zeby ustalic dokladnie adres pod ktory mam przyjechac.Pani doktor wyraznie zirytowana stwierdzila ze jest 19 a nie 20 a po chwili zastanowienia zaproponowala mi wizyte 8 listopada,czyli za 11 dni!!!! Dla mnie jest to jawna kpina,i zaluje,ze wsrod prawdziwych specjalistow z powolaniem i checia niesienia pomocy trafiaja sie tacy ludzie. Dziekuje pani doktor serdecznie.!

POLECAM.TO BARDZO DOBRY SPECJALISTA KOMPETENTNA I ZAANGAŻOWANA.POMOGŁA MOJEMU SYNOWI.DOPROWADZIŁA LECZENIE DO KOŃCA SKUTECZNIE.CHŁODNA W RELACJACH Z DOROSŁYMI ALE DZIECI BARDZO JĄ LUBIĄ.

doskonały fachowiec.moja córka miała poważny problem nietolerancji właściwie wszystkiego.Przez tydzień w szpitalu gdzie się nią zajmowała przeszła wszystkie możliwe badania.Dzięki temu z dnia na dzień było coraz lepiej.Odpowiednie leki i dieta dały nam kierunek i nadzieję.