dr n. med. Elżbieta Czkwianianc

Gastrolog, Pediatra

Polecam!! Przyszlam do tej Pani panstwowo bedac w ciazy Jest lekarzem ktory przyjal mnie milo i serdecznie przejmowal sie moim samopoczuciem, spedzilam u niej w gabinecie tyle czasu ile potrzebowalam, nigdy nie wykazala sie brakiem zniecierpliwienia a prosze mi wiezyc ze naprawde duzo potrafie gadac, moglam z nia porozmawiac nie tylko o mojej chorobie ale tez o roznych zdarzeniach w czasie drogi, wykazala sie wspolczuciem kiedy tego bylo trzeba a doswiadczeniem i nauka zaraz za chwile. Jest to lekarz ktory jako jeden z nielicznych polece kazdemu kto tylko mnie sie zapyta o rade w sprawie gastroenterologii. Owszem czasem trzeba poczekac na wizyte na korytazu, ale juz w pierwszej chwili zrobila na mnie pozytywne wrazenie: przepraszam ze musiala Pani tyle na mnie czekac ale bylam w trakcie operacji ratujac zycie dziecku. Ktory lekarz powie w takiej chwili przepraszam??!

Pani Doktor godna polecenia. Wysokiej jakości specjalistka w gastrologii - 10 lat temu uratowała mi życie, aczkolwiek chłodna jesli chodzi o kontakt.Ale nie o to chodzi, bo w ratowaniu życia i leczeniu nie chodzi o cukiereczki,uśmieszki itp.

Kompetentny lekarz, a co do sposobu bycia to specyficzny, ale mnie odpowiada, polecam .

wrażenie ze szpitala: ironiczna, niesympatyczna, odpychająca. Mimo kompetencji

wrażenie ze szpitala: ironiczna, niesympatyczna, odpychająca. Mimo kompetencji

Jest lekarzem , o ile można tak nazwać? liczącym ile kosztuje doba ?????? nie liczącym się z życiem mojego!!!!!! synka.

synka.

pochylajaca się z troska nad pacjentem, usilnie szukajaca najlepszej metody leczenia, - pacjentka Bożena Pitoń

Pani doktor sprawia wrażenie osoby nie do końca zrównoważonej psychicznie. Podejście do pacjenta nieodpowiednie.

Bardzo kompetentna i doświadczona Pani doktor.Wzbudza ogromne zaufanie.Polecam ją kazdemu.Na dodatek bardzo miła i sympatyczna.Wizyta u niej to wyjątkowa przyjemność.