dr n. med. Elżbieta Czkwianianc

Gastrolog, Pediatra

Zdecydowanie kompetentna osoba. Zanim zdecyduje o leczeniu przeprowadza badania. Wizyta trwa tak długo jak to konieczne. Pierwszy lekarz, który wzbudził moje zaufanie.

pani dr jest najlepszym lekarzem z jakim mialam kiedykolwiek do czynienia!!! lecze sie u niej na rozne przypadlosci od ok. 15 lat, jeszcze nigdy sie na niej nie zawiodlam. jest jedynym lekarzem, ktoremu calkowicie ufam. nie wiem skad te negatywne opinie na temat jej rzekomej nieuprzejmosci. skandal. pani dr jest bardzo mila, wyrozumiala i kontaktowa osoba, absolutnie nigdy nie doswiadczylam z jej str. jakiejkolwiek nieuprzejmosci czy szorstkosci. zdecydownie i z czystym sumieniem moge ja polecic, niesamowity lekarz.

mam teraz 11 lat gdy miałam 4 lata miałam dosyć duże problemy z żołądkiem chodziłam z rodzicami po różnych lekarzach ale nikt nie skutkował gdy by nie ta pani doktor możliwe że dalej nie wiadomo by było co mi dolega ale potwierdzam że pani czkwianianc nie jest miła

Kiedy wysłucha objawów zleca badania, pobyt w szpitalu (jeżeli jest konieczny)i nie odpuści dopóki nie wyjaśni przyczyny. Dziękuję.

Lekarz - dramat. Nieuprzejma, opryskliwa, wywyższająca się. Traktująca rodzica jak zbędny dodatek do dziecka. W życiu już nie chcę mieć do czynienia z panią doktor

Mojemu dziecku nikt nie pomógł przez 6 lat .Ciągle słyszałam taka jego uroda .Trafiłam do Panin Doktor i to dzięki niej syn jest zdrowy .Jest super specjalistą .Wizyta trwa około 30 min odpowiada zawsze na każde pytanie i nigdy nie czułam się ,że za długo siedzę w gabinecie . To kobieta z zasadami .Nie każdy musi być przyjemny do bólu, do takich lekarzy chodziłam i nic to nie dało .Pani Doktor jest konkretna i ma wielką wiedzę . Dziękuję.

Dziękuję.

Zna się na rzeczy, pomogła naszej córce. Lecz niestety jest zarozumiała i antypatyczna wręcz opryskliwa.

POLECAM.Dziś mam prawie 30 lat,a 17 lat temu,gdyby nie Dr Czkwianianc,nie wypowiadałabym się w tej chwili na forum.Zapamietałam ją jako niezwykle chłodną kobietę,aczkolwiek obchodziła się ze mną jak "z jajkiem".Dołożyła wszelkich starań,aby mnie wyleczyć.W szpitalu CZMP spędziłam na jej oddziale około 4 miesięcy,toteż troszkę obcowałyśmy ze sobą.Podsumowując:jeśli leczy dziś tak jak kiedyś to człowiek ma szczęście jak do niej trafi.Niemniej jednak cukierkowa względem pacjentów jak i ich rodziców nie jest :)ale nie o to chodzi kiedy walczy się o życie dziecka.

Nieuprzejma dla pacjenta!!! Arogancka!! Nie polecam!

Nieuprzejma dla pacjenta!!! Arogancka!! Nie polecam!

Jestem pracownikiem służby zdrowia i takiego traktowania przez "koleżankę " po fachu się nie spodziewałam . Byłam na wizycie państwowo nie zdradzałam się że również jestem lekarzem ,(nie lubię traktowania po macoszemu i po znajomości)ale to co przeżyłam w gabinecie to DRAMAT. zero diagnozy zero badań zero wywiadu koniec końcem był taki że Pani doktor powiedziała że nie ma więcej czasu dla mnie i powinnam być zadowolona bo normalnie wizyta trwa 15 min a ja śmiałam zabrać Jej 30 min. Gdy na koniec oświadczyłam w którym szpitalu i na jakim stanowisku pracuję spuściła z tonu i była skora poświęcić mi kolejne minuty swojego czasu ale ja nie miałam już ochoty rozmawiać z Tą arogancką , niegrzeczną i obrażającą pacjentów kobietą .NIE POLECAM.A mojej córce pomógł inny lekarza.