Lekarze Internista Łódź

lekarz Zdzisława Kocemba

Złotno 91A
94-221 Łódź

!!! Super !!! Pani doktor uratowała mi życie. Jestem jej bardzo wdzięczny !!! Jest przesympatyczna i jako lekarz super fachowiec !!!
Opinia dodana przez: DAREK

lekarz Kinga Kuczyńska

Pulmonolog, Internista

Przychodnia
Ozorkowska 2/6
93-285 Łódź

Lekarz godny polecenia. Zawsze pacjent jest traktowany jak człowiek,a nie jak kolejny ktoś,kto zawraca głowę lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marcepan

lekarz Agnieszka Tarkowska-Wosik

Pulmonolog, Internista

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca. Dziękuję i pozdrawiam, Alicja Kołecka.
Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

lekarz Katarzyna Bańkowska

Prima-Med
ul. Matejki 7 , Łódź
91-402 Łódź

PANI DOKTOR,DZIĘKUJĘ ZA WŁAŚCIWE I BŁYSKAWICZNE DECYZJE NA KORYTARZU PRZYCHODNI ENEL-MED.URATOWAŁA MI PANI ŻYCIE
Opinia dodana przez: MAREK IWAŃSKI

lekarz Maria Malewska-Fortuna

Grabieniec 14/15
91-149 Łódź

Wspaniała pani doktor, kompetentna i uprzejma .Poswiecila mi bardzo duzo czasu. Wszystko dokładnie sprawdzila i wytłumaczyla. Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Grzegorz Cichosz

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz który poświecił maximum czasu na przekazanie informacji o stanie zdrowia pacjenta miły konkretny i odpowiedzialny w sposób szczególny zajmuje się pacjentem i jego dolegliwościami .Bardzo dziękuje za opiekę nad moim mężem podczas choroby
Opinia dodana przez: Alicja
Leżałam w szpitalu pod kompetentną opieką Pani doktor.Wzbudza zaufanie, a przy tym jest uśmiechnięta. Dziękuję.
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Internista
                                       lek. med. Leszek Bieniaszek

lek. med. Leszek Bieniaszek

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Bardzo dobry specjalista. Ratował moją babcię a teraz ja się osobiście leczę u Pana doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta, odpowie na każde pytanie,wytłumaczy co pacjentowi dolega. Bardzo polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Smoleń

Retkińska 96/22
94-004 Łódź

Dziękuję z całego serca za wszystko, za leczenie, wsparcie którego potrzebowałem, dużo ciepła , a jak trzeba było postawić mnie do pionu, i już albo dopiero siedem lat przeszczepu.
Opinia dodana przez: Mirek

lekarz Przemysław Skąpski

Przychodnia Zdrowia Nr 2
Wielkopolska 55
91-024 Łódź

Lekarz z powołania. Po trzech miesiącach ciągłych infekcji trafnie zdiagnozował co mi dolega. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Aleksandea

lekarz Konrad Masiarek

Zespół Poradni Odnowy Biologicznej oraz Świadczeń Uzupełniających
Stefana Żeromskiego 113
90-549 Łódź

Wspaniały lekarz. Widzi pacjenta i jego problemy,a nie korzyści finansowe. W razie konieczności można do niego dzwonić 24 godziny na dobę, zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ten człowiek doskonale wie co to przysięga Hipokratesa. Zdecydowanie polecam. Leczy nowocześnie i skutecznie.Wspaniały człowiek i doskonały lekarz.Pomógł mi w trudnej sytuacji a właściwie uratował mi życie.Jestem po rozległym zawale serca gdyby nie natychmiastowa pomoc d.r Masiarka tzn koronarografia i wszczepienie stentów chyba by ...
Opinia dodana przez: mirosława

lekarz Grażyna Wysoczyńska

Anczyca 4/26
93-262 Łódź

Cieszę się że mogę wyrazić swoją opinię o tej wspaniałej osobie. Cudowny lekarz, wspaniały człowiek, przemiła empatyczna i pełna ciepła Pani doktor. Mogę o niej mówić w samych superlatywach. To wspaniałe że mogę być jej pacjentką.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Waldemar Bąk

przychodnia stomatologiczna
Piłsudskiego 157
92-332 Łódź

Pan doktor jest godny polecenia,posiada duży zakres wiedzy,na wszelkie pytania zawsze ochoczo odpowiada,rozwiewa wszelkie wątpliwości chorobowe,skrupulatnie podchodzi do każdego z przypadku(miałem przyjemność kilka razy odbyc wizyte).
Opinia dodana przez: Krystian

lekarz Piotr Biłko

Tansmana 5/3
92-513 Łódź

Polecam, lekarz rzeczowy, konkretny, wszystko wytłumaczy. Zaangażowany w swoją pracę, u mamy widział to, czego nie widzieli inni, pomógł postawić trafną diagnozę, a chodziło o nowotwór. Wsparcie i empatia to jego cechy główne. Mi podczas USG jamy brzusznej ( dolegliwości układu trawienia, kamienie na nerkach) znalazł zmiany w jajnikach, które właśnie diagnozuje onkologicznie. Szczerze polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Aneta Magdans

lekarz Paweł Szwaczka

Gazdy 30
92-015 Łódź

Lekarz posiadający rozległą wiedzę medyczną uprzejmy dla chorych godny zaufania i polecenia.Leczę się u niego 20 lat.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anna Połubińska

Reumatolog, Internista

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Pani Dr. Połubińska jest bardzo dobrym specjalistą,wizyta i badanie wykonuje szczegółowo, wysłuchuje pacjenta , zleca trafne badania zleca leki oraz serwuje bardzo pomocne dla pacjenta porady dotyczące choroby .Byłem u Szanownej Pani Dr. ze schorzeniami reumatologicznymi,poświęca dużo czasu dla pacjenta ,jest bardzo miła ,uprzejma!!W przeciągu 20lat chodząc po różnych specjalistach nie spotkałem tej klasy prawdziwego i oddanego lekarza jak Pani Doktor!!
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Halina Korzec

Celna 3
94-020 Łódź

Bardzo miła i sympatyczna Pani Kardiolog .

lekarz Elżbieta Kunikowska-Kujszczyk

Internista, Diabetolog

CLCHP
ul. Okólna 181
Łódź

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.
Lekarz z prawdziwego powołania.Bardzo dobre diagnozy.Konsultuje z pacjentem wybór leków/tańsze-droższe/tłumaczy ,jakie posiada spectrum działania.

lekarz Eugeniusz Kocur

Mencla 67
91-161 Łódź

Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania, ma bardzo profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta, ogromną wiedzę. Pan Doktor zawsze bardzo uważnie wysłuchuje pacjenta podczas wizyt, po czym zawsze skrupulatnie i rzeczowo zajmuje się tematem dolegliwości. Zlecona przez tego lekarza terapia była bardzo trafna i pomocna przy moich problemach zdrowotnych. Lekarza z takim sercem do pacjentów i fachową wiedzą życzę wszystkim pacjentom. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Magdalena