lekarz Joanna Hilt

3,3
3,5
3,5
3,6

Pani doktor leczy mnie od ponad roku. To bardzo konkretna osoba i nie dziwię się niezadowolonym, że to im nie odpowiada. Pewnie każdy niezadowolony chciałby, żeby pani doktor wylała nad nim strumień łez, ale pewnie nie o to chodzi. Jej sposób bycia może nie jest czasem akceptowalny, ale na pewno jest osobą mądrą i skuteczną. Mogę to potwierdzić na swoim przykładzie. Gdy zapomniałem dawki leku, "dostałem po głowie", ale przecież się należało. Potrzebowałem informacji na temat swojej choroby i ją dostałem z błogosławieństwem, że nauczę się z tą chorobą żyć. Czy można chcieć więcej? Kiedy już decydujecie się oceniać lekarza, to bardzo proszę pomyśleć pare razy, bo inni czytają te recenzje i wierzą w ich rzetelność.
Zdecydowanie mogę polecić panią doktor, ale proszę pamiętać, że jest osobą konkretną i jej sposób badania nie zawsze może odpowiadać, szczególnie tym nadwrażliwym pacjentom.

Według mnie większość komentarzy jest niesprawiedliwych, nie każdy lekarz musi być wylewny. Pani doktor podchodzi do problemu rzeczowo i konkretnie, bez problemu kieruje na dodatkowe badania. Jestem pacjentką już kilka lat i nie szukam lepszego lekarza, gdyż wyniki leczenia są zadowalające. Dla przykładu powiem, że dzisiaj przyszłam tylko dowiedzieć się o wyniki badań i gdy okazało się, że konieczne jest szersze omówienie, bez problemu zostałam przyjęta. Ja ze swojej strony nie mam żadnych zastrzeżeń, mam pełne zaufanie do Pani doktor.

Kilka lat temu miałam paciorkowca, pani dr absolutnie nie poradziła sobie z moją chorobą. Traktowała mnie jak zło konieczne, w ciągu 3 miesięcy pięć razy przepisała mi antybiotyk (Augmentin), który w ogóle nie pomagał. Ponieważ chodzenie zaczęło sprawiać mi ogromne problemy to poprosiłam o zastrzyki typu debecylina, oczywiście zostałam zlekceważona. Ostatnia wizyta była wielkim nieporozumieniem, nie zostałam przyjęta, mimo, iż do końca dyżuru pani Hilt było 7 minut i mogła "rzucić okiem" na przyniesione wyniki badań, to jednak wyprosiła mnie z gabinetu, była już ubrana, gotowa do wyjścia. Oczywiście złożyłam ...

Ostatnia wizyta była wielkim nieporozumieniem, nie zostałam przyjęta, mimo, iż do końca dyżuru pani Hilt było 7 minut i mogła "rzucić okiem" na przyniesione wyniki badań, to jednak wyprosiła mnie z gabinetu, była już ubrana, gotowa do wyjścia. Oczywiście złożyłam wtedy skargę na sposób traktowania pacjentów. Reasumując, nikomu nie polecam tej lekarki.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia Pani dr Hilt Joanny.Leczę się u Niej od kilku lat,byłam w dość ciężkim stanie.Jej wiedza lekarska,podejście do pacjenta,zaangażowanie,sprawia,że polecam innym-warto.

PO kilku wizytach stwierdziłem znaczny postęp w leczeniu co wynika z właściwej diagnozy mojej choroby.

Zdecydowanie poleciłabym Panią Doktor wszystkim znajomym.

Zdecydowanie poleciłabym Panią Doktor wszystkim znajomym.

Po wielu mało skutecznych wizytach u różnych neurologów , to Pani doktor dopiero odpowiednio podeszła do tematu . Jak do tej chwili lepszych lekarzy , którzy pomogli by mi złagodzić bóle nie poznałem - chodzi mi o skuteczność .

dziękuję za właściwe rozpoznanie rematycznego schorzenia płuc, po badaniach specjalistycznych. Pacjentka z Aleksandrowa.

Uważam że Pani doktór jest dobrym specjalistą.

Uważam że Pani doktór jest dobrym specjalistą.

bez komentarza, typowe zus-owskie a raczej NFZ-owskie traktowanie i leczenie.

bez komentarza, typowe zus-owskie a raczej NFZ-owskie traktowanie i leczenie.