dr n. med. Ewa Piechota

Dawno nie spotkałam się z takim kiepskim podejściem do pacjenta. Pojechałam z gorączką, ostrym bólem gardła, boli nawet przy przełykaniu, nie dostałam nic na to gardło, poza pastylkami do ssania, które każdy może kupić w aptece. Żadnej profilaktyki jak uśmierzyć ból gardła, żadnej profilaktyki podczas choroby. Poświęcony czas dla pacjenta był minimalny, wyglądało jakby Pani Doktor nie miała czasu. Badania prowadzone były przy otwartych drzwiach, bez prywatności dla pacjenta. Pomimo ogólnej uprzejmości odradzam leczenie u tego lekarza.

To wspaniały lekarz jakich mało. Nie poddająca się jeśli nie pomoże pacjentowi. Dzięki niej żyje moja Mama. Nikt nie chciał już mi pomóc, wszyscy rozkładali bezradnie ręce. A Pani Doktor dotąd walczyła o moją Mamę aż znalazła źródło jej choroby. Nie ma słów które wystarczą by opisać poświęcenie dla pacjenta tej lekarki.

Brak profesjonalizmu,osoba nie powinna wykonywać zawodu lekarza!

Brak profesjonalizmu,osoba nie powinna wykonywać zawodu lekarza!

Byłem pierwszy raz i z pewnością będę korzystał z pomocy pani doktor. Polecam. A do tego cena wizyty bardzo przystępna.

Nie polecam kontaktu,gdyż osoba ma mało wspólnego z zawodem lekarza

Nie polecam kontaktu,gdyż osoba ma mało wspólnego z zawodem lekarza

Mało uprzejma i niezbyt kompetentna lekarka

Mało uprzejma i niezbyt kompetentna lekarka

REWELACJA PANI DOKTOR SUPER OSOBA DAJE MAXIMUM Z SIEBIE PACJENT MOZE BYC TYLKO ZADOWOLONY

Wspaniały lekarz, który zdecydowanie i trafnie stawia diagnozę. Cierpliwa i bardzo ciepła pani doktor, ze zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Leki przepisane przez nią nie są bardzo drogie, a co najważniejsze skuteczne. Jak najwięcej takich lekarzy.