lekarz Elżbieta Leszczyńska-Trybus

Wenerolog, Dermatolog

Pani doktor jest labilna emocjonalnie. Przez całą wizytę wmawiała mi pewna chorobę skórną,tłumaczyłam jej że wcześniej nie miałam takich zmian skórnych ,jest to skutek leczenia silna maścią na trądzik. pani doktor jednak jest nie omylna i cały czas to powtarzała,a gdy ktoś ma swoje zdanie bo wie ze to nie prawda, reaguje zdenerwowaniem.Nie dziwie sie że poszła na pół roczny urlop w Medicusie, przyda jej się odpoczynek psychiczny patrząc na jej zachowanie..

Pani doktor jest nadpobudliwą,wszystko wiedząca lepiej,histeryczna ,ogólnie trudna w kontakcie. Nie słucha co się do niej mówi.Powtarza wiele razy to samo,bardzo jej się nie podoba gdy ktoś ma inne zdanie.Uważam też ja za osobę nie kompetentna ponieważ uznaje tylko drogie chemiczne kremy,inne są"be", mówi też cos co jest niezgodne z ulotka dołączoną do maści.

Polecam. Bardzo dobry, mądry lekarz. Nie naciąga niepotrzebnie na leki, kieruje na badania. Widać doświadczenie.

super polecam. chodziłem za równo na nfz jak i prywatnie. nie widać róznicy, a fachowcom się płaci. nie ma poczucia wyrzuconych pieniędzy. a zdarzyło się nawet, że puściła oko do babeczki w recepcji i znalazło się miejsce na nfz ;) co jest godne uwagi i podziwu zarazem, to Pani doktor pamięta pacjentów, rozmawia, dopytuje.

Taki lekarz to wymierający gatunek!!!Uzdrowiła by świat gdy by tylko mogła !Szacunek Pani Doktor !!!

Takich lekarzy powinno być więcej.Kompetencja i doświadczeniem służy pacjentowi.

Pani doktor jest bardzo nieuprzejma. Ostatnio jak u niej byłam z pewną chorobą to tylko przepisała mi leki( ktore i tak nie pomogly) . Stwierdziła że jest to nie poważa choroba skorna wiec sie nie martwołam i stosowałam maść, nawet nie tlumaczac czym jest choroba... Dopiero po wizycie u innego lekarza przepisane leki zaczely dzialac...

Fachowa i solidna.Jestem zadowolona z terapii.Polecam.

Fachowa i solidna.Jestem zadowolona z terapii.Polecam.

W ogóle mi nie pomogła, chyba nie podeszła do mnie zbyt poważnie, ogólnie jest jakaś dziwna, byłam bardzo zdesperowana, miałam dość choroby a ona stwierdziła że jestem rozchwiana przez hormony... chciałam żeby mnie wyleczyła, to były początki choroby, dała jakieś mazidło i teraz jest dużo gorzej. Wtedy miałam nadzieje na szybkie wyleczenie, teraz wiem że długa droga przedemną i męka zeby się wyleczyć...

Miła, spokojna, uprzejma, potrafi wysłuchać, wypytuje, tłumaczy. Mimo, iż jestem w trakcie kuracji jeszcze bez porażających postępów zdecydowanie polecam.