Dermatolog Lubin

przychodnia MEDICUS
Pawia 42 lok. 8
59-300 Lubin

Polecam. Bardzo dobry, mądry lekarz. Nie naciąga niepotrzebnie na leki, kieruje na badania. Widać doświadczenie.

Opinia dodana przez: Beti

Konopnickiej 8 lok.8
Lubin

Polecam tę Panią dermatolog! Lekarz znający się na swojej pracy. Bardzo mi ta Pani pomogła.

Ośrodek Onkologiczno-Chirurgiczny
Budowniczych LGOM 61 B pok. nr 3
59-300 Lubin

Lekarz z dużym doświadczeniem, inteligentna, rozumiejąca problemy pacjentów, cierpliwa nawet dla sfrustrowanych buraków. Życzę jej cierpliwości i wytrwałości

Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.
Armii Krajowej 35a
59-300 Lubin

Ma trudny charakter, jednak jest bardzo kompetentny w działaniu. Proszę się nie kierować chwilowym brakiem cierpliwości tego lekarza, bo jest świetnym diagnostom i ma odwagę sprostać trudnym przypadkom.

Jastrzębia 11
Lubin

Pani doktor szczegółowo wyjaśniła mi moją chorobę, następnie trafnie postawiła diagnozę, dzięki czemu czas leczenia nie był długi (wizyta była na NFZ, nie prywatna). Znajomi, którym poleciłam dr Andrzejak również zadowoleni są z samego leczenia jak i podejścia Pani doktor do siebie jako pacjentów.

Opinia dodana przez: ann.b

Gabinet Dermatologiczny