Najlepszy lekarz pod słońcem ! Oby więcej Takich było ! Pomogła mi pokonać astmę oraz alergię . Teraz polecam Panią każdemu ! :)

Najlepszy lekarz pod słońcem ! Oby więcej Takich było !
Pomogła mi pokonać astmę oraz alergię . Teraz polecam Panią każdemu ! :)

Dzięki pani doktor moja astma niemal ustała! Od 3 r.ż. chorowałam, wiele lat byłam leczona, bezskutecznie, tymi samymi lekami i nic. Inhalacje, szpitale, testy, spirometrie... Po zmianie lekarza na p.Makowską wszystko się zmieniło! Mniej wizyt było potrzebnych, inne leki, badania co jakiś czas i duży sukces - dziś mam 19 lat, nie ma potrzeby bym przyjmowała leki, nie męczę się już tak szybko, nie mam duszności jak dawniej - magia? :) Nie wiem, wiem za to, że jestem niezmierna wdzięczna tej pani za takie leczenie oraz uwagę poświęconą mnie i mojej chorobie. Polecam z całego serca!

P.S. Z astmy, nawet ciężkiej, można przy prowadzeniu przez dobrego pulmonologa wyrosnąć i żyć normalnie, tak na pocieszenie rodzicom chorujących dzieciątek :)

Lekarz godny naśladowania. Super specjalista, super jako człowiek. Wszystko wytłumaczy,zawsze przyjmie w nagłej potrzebie.Dziękuję Pani doktor za to jaka jest.

Świetna pani doktor! Poświęca każdemu pacjentowi dużo czasu, jest bardzo uprzejma, kompetentna, można liczyć na maksimum jej uwagi i skupienia. Jestem bardzo zadowolona. Od kiedy zmieniłam lekarza na p. Makowską objawy mojej choroby zaczęły ustępować, astma ma słabsze objawy, już nie potrzebuję tyle wizyt, ile wcześniej. Kilkakrotnie zmieniano mi leki, jak widać - z pozytywnym skutkiem. Często kieruje na badania - testy, spirometrię i w zależności od choroby inne. Polecam każdemu! P.S. Do p.doktor zawsze są wielkie kolejki - i wszyscy jednogłośnie bardzo ją cenią i chwalą. To o czymś ...

P.S. Do p.doktor zawsze są wielkie kolejki - i wszyscy jednogłośnie bardzo ją cenią i chwalą. To o czymś świadczy! Nie mam żadnych zastrzeżeń.

Pani Doktor jest niesamowicie spokojna, w skupieniu omawia wyniki badań, mnie najbardziej przekonało jej podejscie do dziecka-pacjenta i rodziców. Z cierpliwoscią tłumaczy o chorobie o przyczynach... jej występowania jak również metodach leczenia!!! JEST NIESAMOWITYM LEKARZEM!!! POLECAM, POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM :)))) pozdrawiam Wszystkich :))

pozdrawiam Wszystkich :))

Super pani doktor od trzech lat leczy naszego syna z astmy wczesnodziecięcej i przynosi to bardzo efektowne skutki

Bardzo miła i pomocna! Pamiętam pomogła mi jak byłem mały jeszcze i zarażony gruźlicą...Doktor z prawdziewgo zdarzenia!!!

Panie doktor Ela jest fantastycznym lekarzem. z wielkim profesjonalizmem podchodzi do każdego pacjenta.Do Pani doktor trafiliśmy poprzez publiczną służbę zdrowia ,teraz jest naszym lekarzem prowadzącym i korzystamy z wizyt prywatnych, natomiast jej zangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta jest takie same czy korzysta się z poprze służbę zdrowia publiczną czy też prywatnie@.Gorąco polecam!!

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu i efektów leczenia mojej córeczki. Dziękuję.

Bardzo dobry lekarz,cierpliwa, pomocna.Zawsze można liczyć na panią doktor.Pomoże doradzi jest kompetentna.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Łódź"?

Jagoszewskiego 67 m. 1
91-357 Łódź