Pulmonolog Łódź

- 71 lekarzy

Damed
ul. Pomorska 45/47
90-406 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor jest wyjątkowym lekarzem. Jest rzetelna i miła. Usłyszała szmery w płucach mojego syna, podjęła leczenie i dziecko zostało wyleczone po iluś tygodniach zlego samopoczucia . Jakoś mało który lekarz , dobrze słyszy, jeśli coś śródmiąższowego dzieje się w płucach. Pani doktor jest jedynym specjalistą , o którym mogę zaświadczyć, że bezbłędnie poznaje i leczy z sukcesem. Mama Mateusza Guz. Bardzo jesteśmy wdzięczni za skuteczne leczenie i za to, ...
Opinia dodana przez: matka

Przychodnia
Ozorkowska 2/6
93-285 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Lekarz godny polecenia.
Zawsze pacjent jest traktowany jak człowiek,a nie jak kolejny ktoś,kto zawraca głowę lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marcepan
+1 więcej

Gabinet
ulica Weselna 1
92-014 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Większość moich doświadczeń ze służbą zdrowia jest po prostu maksymalnie negatywna. W przypadku pani doktor, choćbym bardzo chciał, nie jestem w stanie doszukać się problemów.W skrócie: kompetentna, cierpliwa, wyrozumiała niezwykle uprzejma. Lekarz z powołania, jak to się kiedyś mawiało.
Opinia dodana przez: Jarek
+2 więcej

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Przewspaniała Pani doktor. Leczyła mnie, teraz leczy mojego synka. Zawsze miła, uśmiechnięta. Wysłucha do końca, wypyta o drobne szczegóły. Nie wypisuje pochopnie antybiotyku. Zawsze stara się jak najłagodniejszymi metodami wyleczyć. Antybiotyk tylko w razie konieczności. Bardzo troskliwa, uprzejma. Synek nigdy się Pani doktor nie bał. Ciepła i serdeczna osoba. Naprawdę świetny specjalista. Chętnie i bez problemu Pani doktor wypisuje skierowanie do specjalisty. Lepiej sprawdzić i mieć pewność niż wahać się ...
Opinia dodana przez: Marzena
+1 więcej

Gabinet
ulica Sczanieckiej Emilii 4/1
93-342 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny, o bardzo serdecznym podejściu do pacjenta, naprawdę godny polecenia wszystkim ludziom potrzebującym pomocy medycznej.
Opinia dodana przez: Andrzej
+1 więcej

Gabinet
Turystyczna 18B
91-615 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Profesjonalizm i życzliwość w każdym calu.Z uwagą słucha pacjenta,doskonały specjalista,dopiero po wizycie u tego lekarza zaczęłam powracać do zdrowia.Lekarz z powołania ,godny polecenia.
Opinia dodana przez: Anonim

Przychodnia
REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Znakomity i kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi i jest świetnym fachowcem.Coraz mniej jest takich lekarzy jak dr Maciej Prochowski,którzy są lekarzami z powołaniem!Godny polecenia !
Opinia dodana przez: Sławek
+3 więcej

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca.
Dziękuję i pozdrawiam,
Alicja Kołecka.
Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Średnia ocen: 4,9/5
Podjechalem z corka do JMC, zeby zrobic jej spirometrie ( kontakt znalazlem w internecie ) i zobaczyc, co powie na to lekarz pulmonolog. Samo badanie przebieglo sprawnie, a Pani doktor jak sie pozniej okazalo postawila prawidlowa diagnoze i zalecila odpowiednie leczenie. Nie mam zastrzezen co do pracy tego lekarza i smialo moge go polecic. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Rafal

Prywatny Gabinet Specjalistyczny
Marysińska 117
91-849 Łódź

Średnia ocen: 4,9/5
Kilkakrotne skorzystałem z porady Profesora. Potwierdzam skuteczność jego leczenia i bardzo dużą kulturę w stosunku do pacjenta.Godny polecenia za całego serca.
Opinia dodana przez: Anonim

Pulmonolodzy w Łodzi



Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat