Pulmonolog Łódź

Damed
ul. Pomorska 45/47
90-406 Łódź

We wtorek 25/07 odbędzie się pogrzeb mojej kochanej Mamy, doktor Anny Morawskiej-Golnik. Wszystkich, którzy chcieliby się z nią pożegnać zapraszam na godz. 12:40 do Kościoła św. Jerzego przy ul. Jerzego 5/7 w Łodzi.

Opinia dodana przez: Monika

Ozorkowska 2/6
93-285 Łódź

Lekarz godny polecenia.
Zawsze pacjent jest traktowany jak człowiek,a nie jak kolejny ktoś,kto zawraca głowę lekarzowi.

Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Marcepan

ulica Weselna 1
92-014 Łódź

Większość moich doświadczeń ze służbą zdrowia jest po prostu maksymalnie negatywna. W przypadku pani doktor, choćbym bardzo chciał, nie jestem w stanie doszukać się problemów.W skrócie: kompetentna, cierpliwa, wyrozumiała niezwykle uprzejma. Lekarz z powołania, jak to się kiedyś mawiało.

Opinia dodana przez: Jarek

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Przewspaniała Pani doktor. Leczyła mnie, teraz leczy mojego synka. Zawsze miła, uśmiechnięta. Wysłucha do końca, wypyta o drobne szczegóły. Nie wypisuje pochopnie antybiotyku. Zawsze stara się jak najłagodniejszymi metodami wyleczyć. Antybiotyk tylko w razie konieczności. Bardzo troskliwa, uprzejma. Synek nigdy się Pani doktor nie bał. Ciepła i serdeczna osoba. Naprawdę świetny specjalista. Chętnie i bez problemu Pani doktor wypisuje skierowanie do specjalisty. Lepiej sprawdzić i mieć pewność niż wahać się o źle coś zdiagnozować. Ufam tylko tej Pani doktor. Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca.
Dziękuję i pozdrawiam,
Alicja Kołecka.

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca.
Dziękuję i pozdrawiam,
Alicja Kołecka.

Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

Turystyczna 18B
91-615 Łódź

Profesjonalizm i życzliwość w każdym calu.Z uwagą słucha pacjenta,doskonały specjalista,dopiero po wizycie u tego lekarza zaczęłam powracać do zdrowia.Lekarz z powołania ,godny polecenia.

REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Znakomity i kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi i jest świetnym fachowcem.Coraz mniej jest takich lekarzy jak dr Maciej Prochowski,którzy są lekarzami z powołaniem!Godny polecenia !

Opinia dodana przez: Sławek

Złotno 34
94-221 Łódź

Pani doktor skutecznie wyleczyła mnie z mojej ciężkiej choroby płuc, chciałam jej bardzo podziękować. To życzliwa, miła osoba potrafiąca w przystępny sposób rozmawiać z pacjentem. Poza tym czuć, że jej pokłady wiedzy są wystarczające by walczyć z chorobą. Polecam!

Opinia dodana przez: Barbara J.

Prywatny Gabinet Specjalistyczny
Marysińska 117
91-849 Łódź

Kilkakrotne skorzystałem z porady Profesora. Potwierdzam skuteczność jego leczenia i bardzo dużą kulturę w stosunku do pacjenta.Godny polecenia za całego serca.

ul. Kasztanowa 26
Łódź

Pani doktor z powołania ,przemiła ,kompetentna .Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie .Gorąco polecam !!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka