Lekarze Pulmonolog Łódź

- 69
Serdecznie polecam Panią doktor! Pani doktor niezwykle cierpliwa, nawet w stosunku do dziecka, które nie zawsze chce współpracować. Naprawdę ma wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo ciepła, miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Wszystko zawsze wytłumaczy i odpowie na każde pytanie rodzica. Zawsze na wizycie poświęci tyle czasu ile potrzeba. Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia!!! Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Mama Mai
Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca. Dziękuję i pozdrawiam, Alicja Kołecka.
Opinia dodana przez: Alicja Kołecka
Lekarz godny polecenia. Zawsze pacjent jest traktowany jak człowiek,a nie jak kolejny ktoś,kto zawraca głowę lekarzowi.
Opinia dodana przez: Marcepan
Znakomity i kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi i jest świetnym fachowcem.Coraz mniej jest takich lekarzy jak dr Maciej Prochowski,którzy są lekarzami z powołaniem!Godny polecenia !
Opinia dodana przez: Sławek
Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny, o bardzo serdecznym podejściu do pacjenta, naprawdę godny polecenia wszystkim ludziom potrzebującym pomocy medycznej.
Opinia dodana przez: Andrzej
Pod opieka Pani Doktor jestem już od ponad 2 lat. Kolejny kontakt z Panią doktor w bardzo miłej atmosferze, profesjonalne podejście do pacjenta, z szacunkiem i życzliwym uśmiechem. Specjalista na wysokim poziomie, kompetentna, a przede wszystkim przyjazna pacjentowi. Pani doktor przedstawiła szczegółowo plan dalszego leczenia. Jestem bardzo zadowolona, odzyskałam wiarę w skuteczność leczenia oraz siłę do walki z chorobą. Pani Doktor, z całego serca dziękuję :) Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Alicja Kacprzak
Większość moich doświadczeń ze służbą zdrowia jest po prostu maksymalnie negatywna. W przypadku pani doktor, choćbym bardzo chciał, nie jestem w stanie doszukać się problemów.W skrócie: kompetentna, cierpliwa, wyrozumiała niezwykle uprzejma. Lekarz z powołania, jak to się kiedyś mawiało.
Opinia dodana przez: Jarek
Podjechalem z corka do JMC, zeby zrobic jej spirometrie ( kontakt znalazlem w internecie ) i zobaczyc, co powie na to lekarz pulmonolog. Samo badanie przebieglo sprawnie, a Pani doktor jak sie pozniej okazalo postawila prawidlowa diagnoze i zalecila odpowiednie leczenie. Nie mam zastrzezen co do pracy tego lekarza i smialo moge go polecic. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Rafal
Lekarz godny polecenia Pani doktor zawsze miła kompetentna Byłam u niej 2 razy i jestem bardzo zadowolona również mój tata który jest bardzo powściągliwy w słowach był pod wrażeniem Pani doktor Dziękujemy i polecamy wszystkim potrzebującym
Opinia dodana przez: Nina
Najlepszy lekarz pod słońcem ! Oby więcej Takich było ! Pomogła mi pokonać astmę oraz alergię . Teraz polecam Panią każdemu ! :)
Opinia dodana przez: Karolina
Leczy moje dzieci wspaniały specjalista,jest chyba jedynym który wysłuchuje śród-miąszowe-zapalenie płuc.
Lekarz i człowiek o wielkim sercu.Jest osobą,ciepłą, kompetentną,dokładnie analizuje wyniki badań i naprawdę leczy.Ilość pacjentów przed gabinetem P.Dr.świadczy o tym jakie wzbudza zaufanie i szacunek.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Tomasz Gwardys

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

Kochani,nigdy nie będzie lepszego człowieka,wspaniały był z niego lekarz, człowiek oddany sercem do chorych, wszystkie pieniądze bym oddał żebym dalej mógł leczyć u niego swoją córkę którą się opiekował od urodzenia.Potrafił wyjść z wesela żeby zdiagnozować chorobę.Był dla nas wielkim przyjacielem.Nigdy Cię nie zapomnimy Tomku,Magda,Marcin i Twoja pacjentka Justysia.
Świetny lekarz. Najlepszy, u jakiego byłem kiedykolwiek. Kaszel mnie męczył już kilka tygodni. Żaden z, pożal się Boże "lekarzy", nie był w stanie mi pomóc, tylko przepisywali coraz to nowe antybiotyki (ogólnie wybrałem 5 i było coraz gorzej). Gdy trafiłem do dr Gondorowicza, posiedziałem trochę w kolejce. Ale to przez to, że pacjentowi poświęca czas. Nie 5 minut tylko tyle, ile trzeba. Przeprowadził bardzo dokładny i szczegółowy wywiad, pytał się ...
Opinia dodana przez: Adam
Kompetentny, rzeczowy. Uprzelmy w kontakcie, przystepnie tłumaczy przyczyny problemów, celowość badań i leczenia. Zdecydowanie polecam. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam.
Pierwszy raz trafiłam do Pani doktor gdy córka była maluteńka. Leczymy się u Pani doktor od prawie 2 lat. Pobyt na oddziale był wręcz wspaniały, opieka Pani doktor nie do porównania z niczym. Ufam Pani doktor jak żadnemu innemu lekarzowi, polecam każdemu. Gdyby tylko było mnie stać na częste wizyty bywała bym kiedy tylko potrzebuję. Nie znam bardziej kompetentnego lekarza od Pani doktor, czuje sie bezpiecznie kiedy wiem że Pani ...
Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.
Lekarz godny polecenia, bardzo wnikliwy, z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Stara się szukać problemu i przyczyny choroby, a nie tylko zaleczyć czy dać leki lub odprawić z kwitkiem. Jeśli ktoś chce być naprawdę dobrze zdiagnozowany to polecam doktora. Poza tym jest bardzo uprzejmy i życzliwy i podchodzi poważnie do tego, co robi.
Opinia dodana przez: Pacjentka
Pan Profesor jest wybitnym pulmonologiem. Trafiłam do Pana Profesora pod koniec listopada 2019r i od razu postawił trafną diagnozę i zalecił szybką operację. Po wykonanym zabiegu czuję się bardzo dobrze i nadal kontynuuje leczenie u Pana Profesora. Jest to bardzo życzliwy człowiek i obdarza pacjenta wielkim szacunkiem i wsparciem psychicznym, a jednocześnie posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie . Takich lekarzy nam potrzeba. Gorąco polecam wszystkim chorym takiego wybitnego i ...
Opinia dodana przez: Dorota
Lekarz z prawdziwego zdarzenia ... dla pacjenta, niewiarygodna serdeczność i indywidualne podejście do człowieka (w publicznej placówce). Polecam :)
Opinia dodana przez: Urszula