Pulmonolog Łódź

Damed
ul. Pomorska 45/47
90-406 Łódź

W srode 12.07.2017. o godz.19.00, w Kosciele Srodowisk Tworczych w Lodzi przy ul. M. Sklodowskiej-Curie 22 odbedzie sie msza blagalna o uzdrowienie Ani Morawskiej-Golnik. Ania prosi wszystkich bliskich jej sercu o zjednoczenie sie w modlitwie lub uczestnictwo w tej Mszy Swietej. Marek Golnik.

Opinia dodana przez: Kamila

Ozorkowska 2/6
93-285 Łódź

Lekarz godny polecenia.
Zawsze pacjent jest traktowany jak człowiek,a nie jak kolejny ktoś,kto zawraca głowę lekarzowi.

Lekarz godny polecenia.

Opinia dodana przez: Marcepan

ulica Weselna 1
92-014 Łódź

Większość moich doświadczeń ze służbą zdrowia jest po prostu maksymalnie negatywna. W przypadku pani doktor, choćbym bardzo chciał, nie jestem w stanie doszukać się problemów.W skrócie: kompetentna, cierpliwa, wyrozumiała niezwykle uprzejma. Lekarz z powołania, jak to się kiedyś mawiało.

Opinia dodana przez: Jarek

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Przewspaniała Pani doktor. Leczyła mnie, teraz leczy mojego synka. Zawsze miła, uśmiechnięta. Wysłucha do końca, wypyta o drobne szczegóły. Nie wypisuje pochopnie antybiotyku. Zawsze stara się jak najłagodniejszymi metodami wyleczyć. Antybiotyk tylko w razie konieczności. Bardzo troskliwa, uprzejma. Synek nigdy się Pani doktor nie bał. Ciepła i serdeczna osoba. Naprawdę świetny specjalista. Chętnie i bez problemu Pani doktor wypisuje skierowanie do specjalisty. Lepiej sprawdzić i mieć pewność niż wahać się o źle coś zdiagnozować. Ufam tylko tej Pani doktor. Polecam.

Opinia dodana przez: Marzena

REWOLUCJI 1905 R. 52
90-213 Łódź

Znakomity i kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi i jest świetnym fachowcem.Coraz mniej jest takich lekarzy jak dr Maciej Prochowski,którzy są lekarzami z powołaniem!Godny polecenia !

Opinia dodana przez: Sławek

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca.
Dziękuję i pozdrawiam,
Alicja Kołecka.

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca.
Dziękuję i pozdrawiam,
Alicja Kołecka.

Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

Turystyczna 18B
91-615 Łódź

Profesjonalizm i życzliwość w każdym calu.Z uwagą słucha pacjenta,doskonały specjalista,dopiero po wizycie u tego lekarza zaczęłam powracać do zdrowia.Lekarz z powołania ,godny polecenia.

Złotno 34
94-221 Łódź

Podjechalem z corka do JMC, zeby zrobic jej spirometrie ( kontakt znalazlem w internecie ) i zobaczyc, co powie na to lekarz pulmonolog. Samo badanie przebieglo sprawnie, a Pani doktor jak sie pozniej okazalo postawila prawidlowa diagnoze i zalecila odpowiednie leczenie. Nie mam zastrzezen co do pracy tego lekarza i smialo moge go polecic. Pozdrawiam!

Opinia dodana przez: Rafal

Prywatny Gabinet Specjalistyczny
Marysińska 117
91-849 Łódź

Kilkakrotne skorzystałem z porady Profesora. Potwierdzam skuteczność jego leczenia i bardzo dużą kulturę w stosunku do pacjenta.Godny polecenia za całego serca.

ul. Kasztanowa 26
Łódź

Pani doktor z powołania ,przemiła ,kompetentna .Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie .Gorąco polecam !!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Pulmonolodzy w mieście Łódź