lekarz Irena Chrzanowska

Pulmonolog

nie polecam. Brak empatii. Pacjent po wypisie ze szpitala potrzebował szybkiej wizyty, porady u pulmonologa niestety p.doktor nie chciała Go przyjąć. Skomentowała tez wiek pacjenta i Jego inne choroby mówiąc że nic nie pomoże. Czy na to zasługuje starszy Człowiek? Pani Doktor woli "leczyć" tylko młode osoby bez chorób.

nie polecam. Brak empatii.

Bardzo Szczerze z Całego Serca chciałabym Podziękować Pani Doktor za Opiekę i Leczenie .Pani Doktor jest Lekarzem Prowadzącym mojego tatę.Pani Doktor to Człowiek o Wielkim Sercu,Zawsze Uprzejma, Pomocna Zaangażowana w proces leczenia .Pani Doktor Irena Chrzanowska Bardzo Dobrze Dobiera Leki ,Respektuje Kartę Praw Pacjenta.Pani Doktor na pierwszym miejscu Stawia Dobro Pacjenta.Pani Doktor w swojej pracy Stosuje zasady akceptacji,pomocy,indywidualizacji,pacjenta, Pani Doktor jest Rzetelna w swoim Fachu a zarazem Empatyczna.Pani Doktor w 100% Poświęca czas Pacjentowi ,Kompleksowo Podchodzi do każdego przypadku .Dziękuje Zacna Pani Doktor za Wszystko za Okazane Serce.córka pacjenta Zbigniewa Żaczka ze Zgierza Dorota Żaczek.

Nie polecam. Bardzo nieuprzejma, wręcz niegrzeczna. Nie poświęca zbyt dużo czasu na wyjaśnienia dot. choroby i leczenia - zbywa pacjenta, wylewając na niego swoje zastrzeżenia do systemu służby zdrowia i całego świata. Co do kompetencji, nie mogę się wypowiedzieć, bo nie jestem lekarzem, ale kontakt z pacjentem i kulturę osobistą oceniam bardzo źle. Bardzo poważnie rozważam zmianę lekarza...

WIE CO ROBI-STARA SIĘ POMÓC MIMO WSZYSTKO!MIŁE A RZECZOWE PODEJŚCIE ...OBY TAK DALEJ!!!HIPOKRATESIE UCZ SIĘ OD P.DOKTOR!!!

Bardzo miła i kompetentna lekarka.Nawiązuje bardzo dobry kontakt z chorym ,zawsze uśmiechnięta i życzliwa. Bardzo mi pomogła.

KOMPETENTNA,POMOCNA-BARDZO ŻYCZLIWA DLA PACJENTA

KOMPETENTNA,POMOCNA-BARDZO ŻYCZLIWA DLA PACJENTA