dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Pulmonolog, Alergolog, Pediatra

3,7

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci - mój syn, początkowo bardzo bał się wizyt ale Pani doktor jest bardzo skuteczna i przekonująca :) Dokładnie tłumaczy jak powinno wyglądać leczenie, oraz co się dzieje z dzieckiem. Jest spokojna, opanowana i wyważona. Godna zaufania. Bardzo polecam.

Odradzam, co za beszczelny i niekompetentny babsztyl. Jeśli wam zależy na dziecku, to lepiej poszukać innego lekarza. Bardzo słaby pediatra, pulmonolog, żaden alergolog, żaden immunolog.

Pani Doktor postawiła perfekcyjną diagnozę względem mojego synka, lekarz z rejonu stawierdził zapalenie płuc i zalecił bardzo silny antybiotyk, postanowiłam skorzystac z usług Pani doktor Stańczyk, lekarz z wielkim sercem i zamiłowaniem do dzieci po zbadaniu nie stwiedziła żadnego zapalenia płuc synek dostał robione proszki na receptę zadziałały rewelacyjnie, z całą pewnością moge polecić tego lekarza,nie jest droga a skutecznośc z jaką leczy jest prawie że 100%.dziekujemy bardzo za pomoc.

a ja korzystałam z pomocy lekarskiej dr Stańczyk zarówno prywatnie jak i państwowo.najpierw pojawiła się u nas na wizycie prywatnej - byla pierwszym lekarzem, który dokonał "oględzin" naszego synka,który jest wcześniakiem (wypisała nam na kartce wszystko, co zaobserwowała plus zalecane postępowanie) a później, zupełnie przez przypadek zostalismy do niej wyznaczeni na wizytę w czmp.jakość ta sama. dokladne, kompleksowe badanie, trafna diagnoza i skuteczne leczenie-tak mogę podsumować.polecam dr Stańczyk

Jest to jedyny lekarz jakiego znam, który nie podaje antybiotyku na każdą chorobę, starając się wyleczyć dziecko mniej inwazyjnie. Mikołaj uwielbia Panią doktor. My, jako rodzice, też.

Pani doktor jest wspaniała leczy mojego syna od 2000 roku. dawid nie ma astmy, normalnie funkcjonuje. Prosze wierzy to nie są wyrzucone e błoto pieniadze> Pozdrawiam Joaanna Mikołajczyk!

Pani doktor opiekuje się moim dzieckiem od urodzenia. Na szczęście nie jest często potrzebna, ale kiedy już jest to jej diagnozy są bezbłędne. Dzięki niej mój syn uniknął szpitala (pani doktor na rejonie nie mogła poradzić sobie z jego przypadkiem). Zdecydowanie polecam, koszt wizyty nie jest wysoki w stosunku do otrzymanej pomocy od pani doktor.

Rewelacyjny lekarz, wspaniały człowiek, stawia bezbłędne diagnozy. Miła, kulturalna. Kobieta z Klasą.Dobro dziecka jest najważniejsze. Polecam.

Pani Doktor bardzo dokładnie bada moje dziecko, cierpliwie odpowiada na moje pytania i zawsze stawia trafną diagnozę. Moje dziecko ma astmę i przy tym schorzeniu dr Stańczyk jest bardzo skuteczna. Polecam.

mam dwóch synów alergików. Dzięki pani doktor nasze problemy skórne skończyły się. Wiemy czego unikać i jak leczyć wszelkie problemy.