Alergolog Łódź

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Wolny termin: 25 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 2

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
90-032 Łódź

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Pani Agnieszka Brzozowska jest lekarzem PROFESJONALISTĄ i na prawdę widać, że to co robi jest jej powołaniem. Pani Agnieszka przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wgłębia się w historię choroby, TRAFNIE DIAGNOZUJE i przy tym jest niesamowicie otwarta i po prostu miła (zarówno dla dziecka jak i dla rodziców). Tylko u Pani Agnieszki widziałem aby pediatra rozmawiał z dzieckiem traktując go tak samo poważnie jak rodziców - niesamowite. Nasz Kuba ciągle pokasływał i infekcje ciągnęły się miesiącami. Co najmniej raz w roku mieliśmy kilku(nasto) dniowy pobyt w szpitalu (zapalenie płuc). Inni lekarze (kilku) nie słyszeli nic w płucach i albo dawali jakiś durny syropek albo antybiotyk na odczep się. Pani Agnieszka wyprowadziła Kubę z tego stanu i jesteśmy jej ogromnie wdzięczni. Dodatkowo, choć naszym zdaniem jest już wszytko OK, Pani Agnieszka dalej diagnozuje Kubę bo nie wszystkie wyniki są takie jak powinny być. Pokażcie mi drugiego takiego lekarza. Inna sprawa to organizacja pracy w przychodni w Koperniku (o czym piszą inni) ale przecież to ma się nijak do oceny samej Pani Agnieszki i nie będę o tym pisał.

Przychodnia
Złotno 34
94-221 Łódź

Wszystko w porządku, miałem już kilka wizyt u Pani doktor, uprzejma i kompetentna osoba, wyprowadza mnie na prosta po długim czasie gdy bez skutku leczyłem się u innych alergologów.

Tuwima 22/26
90-020 Łódź

Bardzo dobry lekarz. Pani doktor jest nie tylko kompetentna, ale także uprzejma i cierpliwa. Pacjentowi poświęca bardzo dużo czasu. Chętnie, rzeczowo i jasno przekazuje informacje. Ma podejście holistyczne. Nie skupia się tylko na dolegliwościach alergicznych, lecz zwraca uwagę na wszystkie zgłaszane przez pacjenta.

Wojewódzki Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc I Rehabilitacji w Łodzi
ulica Okólna 181
91-520 Łódź

Jedna wizyta u doktora i moja córka jest zdrowa . Corka niby miala alergie a u doktora okazalo sie ze to jednak nie alergia. Inni lekarze nie potrafili pomoc. Polecam z całego serca

Opinia dodana przez: Anna

dr Bożenna Michałowska

Pediatra, Alergolog dziecięcy

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Pani doktor leczy mnie z NFZ od kilku lat i zawsze cierpliwie wysłucha. Teraz miałam okazję złożyć Jej prywatną wizytę, bo mój stan gwałtownie i nieprzerwanie się pogarszał. Jako pierwsza z sześciu lekarzy, których odwiedziłam w ogóle, postawiła trafną diagnozę, uratowała przed braniem sterydów i przepisała właściwe leki. Będę Jej zawsze wdzięczna za czas, miłą rozmowę, cierpliwe wysłuchanie i tak kompetentną poradę lekarską.

Opinia dodana przez: Eliza

II Szpital Miejski
ul. Sterlinga
Łódź

POLECAM!!!! Taki lekarz to unikat u skarb!!! Z całego serca życzę wszystkim aby mieli takich lekarzy, jak Pani dr Słowikowska. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z sercem i każdemu chce pomóc!!!Ideał człowieka i profesjonalistka w każdym calu!!!!

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

Można pisać opinię, a ja napiszę tak - Pani Doktor - bardzo dziękuję za kompleksowe podejście do moich problemów. Naprawdę po wizytach w gabinecie czuję się dużo lepiej i nie mam problemów oddechowych. Ciszę się, że szybko Pani znalała i zidentyfikowała problem. Gorąco Panią pozdrawiam i dziękuję za podejście

Opinia dodana przez: Łukasz

Pływacka 50
94-127 Łódź

Najlepszy lekarz w Polsce!!! Super podejście do pacjenta, pełen kompetencji zawodowych, przy tym pełen humoru...wymagający ale i delikatny...polecam!!!

Opinia dodana przez: Agnieszka

Alergolodzy w mieście Łódź