Alergolog Łódź

- 51 lekarzy

lekarz Agnieszka Brzozowska

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 22

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Agnieszka Brzozowska jest lekarzem PROFESJONALISTĄ i na prawdę widać, że to co robi jest jej powołaniem. Pani Agnieszka przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wgłębia się w historię choroby, TRAFNIE DIAGNOZUJE i przy tym jest niesamowicie otwarta i po prostu miła (zarówno dla dziecka jak i dla rodziców). Tylko u Pani Agnieszki widziałem aby pediatra rozmawiał z dzieckiem traktując go tak samo poważnie jak rodziców - niesamowite. Nasz Kuba ciągle pokasływał ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Tomasz Gwardys

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

liczba opinii: 16

Gabinet
ul.Kamińskiego 11
Łódź

Średnia ocen: 4,8/5
Kochani,nigdy nie będzie lepszego człowieka,wspaniały był z niego lekarz, człowiek oddany sercem do chorych, wszystkie pieniądze bym oddał żebym dalej mógł leczyć u niego swoją córkę którą się opiekował od urodzenia.Potrafił wyjść z wesela żeby zdiagnozować chorobę.Był dla nas wielkim przyjacielem.Nigdy Cię nie zapomnimy Tomku,Magda,Marcin i Twoja pacjentka Justysia.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Pulmonolog, Alergolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 15

Gabinet
Okólna 57
Łódź

Średnia ocen: 3,8/5
Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci - mój syn, początkowo bardzo bał się wizyt ale Pani doktor jest bardzo skuteczna i przekonująca :) Dokładnie tłumaczy jak powinno wyglądać leczenie, oraz co się dzieje z dzieckiem. Jest spokojna, opanowana i wyważona. Godna zaufania. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Anonim

prof. dr hab. n. med. Andrzej Zieliński

Laryngolog, Alergolog

liczba opinii: 13

Gabinet
Pływacka 50
94-127 Łódź

Średnia ocen: 4,8/5
Lekarz godny polecenia! Po tułaczach po innych lekarz nie żałuję,że trafiam do niego. Reszta przychodni bagatelizowała problem. Pan profesor szybko wyczuł co może być przyczyną moich objawòw. Reszta lekarzy nawet nie wspomniała,że w ogóle istnieje taka przypadłość i upierali się przy swoim . Lekarz wszystko tłumaczy i dokładnie wyjaśnia. Jest sympatyczny,ale rownież wymagający. Kontroluje,czy wszystkie leki brane są regularnie i odpowiednio. Świadczy to o tym,że chce,aby leczenie przebiegło pomyślnie.
Opinia dodana przez: Karolina

Dorota Jurałowicz

Alergolog dziecięcy

liczba opinii: 9

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Średnia ocen: 4,8/5
Do Pani dr trafiłam z córką z AZS.Po dokładnym obejrzeniu,przebadaniu i przeprowadzeniu wywiadu rodzinnego skierowała nas do szpitala na kolejne badania oraz po to by pomóc mi nauczyć się dbania i pielęgnowania skóry mojego dziecka.W szpitalu Pani dr codziennie nas odwiedzała,pytała o stan córki ,tłumaczyła wyniki badań, na każde moje pytanie uzyskałam szczegółowa odpowiedź.
Szczerze ,ale takiego lekarza,który byłby przy mnie i mojej córce na każdym etapie badań jeszcze nie ...
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Waldemar Wroński

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 8

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Łódź

Średnia ocen: 3,5/5
Wspaniały człowiek. Profesjonalizm zawodowy. Przyjaciel dzieci i rodziców. Brak słów aby opisać tego LEKARZA. Był lekarzem z powołania nie karierowiczem dążącym do pieniędzy.. Jak się dowiedziałam o Jego śmierci, nie mogę sobie poradzić. Bardzo żałuję, że nie ma Go już wśród nas. Wyrazy współczucia dla Rodziny.
Opinia dodana przez: Anonim

dr Bożenna Michałowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

liczba opinii: 7

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Średnia ocen: 5,0/5
Pani doktor leczy mnie z NFZ od kilku lat i zawsze cierpliwie wysłucha. Teraz miałam okazję złożyć Jej prywatną wizytę, bo mój stan gwałtownie i nieprzerwanie się pogarszał. Jako pierwsza z sześciu lekarzy, których odwiedziłam w ogóle, postawiła trafną diagnozę, uratowała przed braniem sterydów i przepisała właściwe leki. Będę Jej zawsze wdzięczna za czas, miłą rozmowę, cierpliwe wysłuchanie i tak kompetentną poradę lekarską.
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Krystyna Sobczyńska

Alergolog, Pediatra

liczba opinii: 7

Gabinet

Łódź

Średnia ocen: 3,7/5
Byłam u dr Sobczyńskiej 2 tyg.temu, poleciła mi znajoma zadowolona z pomocy. Moja córeczka ma skazę białkową i lekarka z rejonu dała jej Bebilon pepti, a teraz kiedy dziecko ma 1,5 roku odmówiła wypisywania, bo podobno nie może. Zanim poszłam chciałam cos więcej przeczytac o dr Sobczyńskiej - weszłam tu i przeczytałam opinie z 26 stycznia. Strasznie sie bałam tej wizyty, bo jak pani doktor taka niemiła . . Już ...
Opinia dodana przez: Anonim

Jakub Białek

Alergolog, Pediatra

  (+1 więcej)
liczba opinii: 7

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Średnia ocen: 2,7/5
Pan "doktor" jest specjalistą w spychologii. U niemowlaka z ewidentnymi objawami nietolerancji pokarmowej doszukuje się zapalenia pechęrza lub jelit (dwóch innych lekarzy zgodnie stwierdziło, ze przy tego typu zapaleniach dziecko miałoby szereg objawów, które u mojego dziecka nie występują, a nieleczone wręcz doprowadziłyby nawet do rozwinięcia sepsy). Pan doktor zlecił również szereg badań które również niczego nie wniosłyby do tematu. Dziecko również na wizycie miało mocno odparzoną pupę , na ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Sławomir Chmielewski

Alergolog

liczba opinii: 6

SP ZOZ MSW w Łodzi
ulica Północna 42
91-425 Łódź

Średnia ocen: 4,4/5
Kiedy córka dorosła pojawił się problem, kto dalej będzie ją leczył. Polecam z czystym sumieniem ze względu na kompetencje i podejście do dziecka. Moja córeczka szła chętnie na wizyty i dumna kiedy wykonała zadania 'specjalne' dzielnego pacjenta. Pozdrawiam - mama Karoliny.
Opinia dodana przez: Iwona

Alergolodzy w ŁodziStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat