Alergolog Łódź

lekarz Agnieszka Brzozowska

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Pani Agnieszka Brzozowska jest lekarzem PROFESJONALISTĄ i na prawdę widać, że to co robi jest jej powołaniem. Pani Agnieszka przeprowadza bardzo dokładny wywiad, wgłębia się w historię choroby, TRAFNIE DIAGNOZUJE i przy tym jest niesamowicie otwarta i po prostu miła (zarówno dla dziecka jak i dla rodziców). Tylko u Pani Agnieszki widziałem aby pediatra rozmawiał z dzieckiem traktując go tak samo poważnie jak rodziców - niesamowite. Nasz Kuba ciągle pokasływał ...

dr n. med. Tomasz Gwardys

Alergolog dziecięcy, Pulmonolog

ul.Kamińskiego 11
Łódź

Kochani,nigdy nie będzie lepszego człowieka,wspaniały był z niego lekarz, człowiek oddany sercem do chorych, wszystkie pieniądze bym oddał żebym dalej mógł leczyć u niego swoją córkę którą się opiekował od urodzenia.Potrafił wyjść z wesela żeby zdiagnozować chorobę.Był dla nas wielkim przyjacielem.Nigdy Cię nie zapomnimy Tomku,Magda,Marcin i Twoja pacjentka Justysia.

dr n. med. Anna Stańczyk-Przyłuska

Pulmonolog, Alergolog

Okólna 57
Łódź

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci - mój syn, początkowo bardzo bał się wizyt ale Pani doktor jest bardzo skuteczna i przekonująca :) Dokładnie tłumaczy jak powinno wyglądać leczenie, oraz co się dzieje z dzieckiem. Jest spokojna, opanowana i wyważona. Godna zaufania. Bardzo polecam.

prof. dr hab. n. med. Andrzej Zieliński

Laryngolog, Alergolog

Pływacka 50
94-127 Łódź

Lekarz godny polecenia! Po tułaczach po innych lekarz nie żałuję,że trafiam do niego. Reszta przychodni bagatelizowała problem. Pan profesor szybko wyczuł co może być przyczyną moich objawòw. Reszta lekarzy nawet nie wspomniała,że w ogóle istnieje taka przypadłość i upierali się przy swoim . Lekarz wszystko tłumaczy i dokładnie wyjaśnia. Jest sympatyczny,ale rownież wymagający. Kontroluje,czy wszystkie leki brane są regularnie i odpowiednio. Świadczy to o tym,że chce,aby leczenie przebiegło pomyślnie.
Opinia dodana przez: Karolina

Dorota Jurałowicz

Alergolog dziecięcy

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Do Pani dr trafiłam z córką z AZS.Po dokładnym obejrzeniu,przebadaniu i przeprowadzeniu wywiadu rodzinnego skierowała nas do szpitala na kolejne badania oraz po to by pomóc mi nauczyć się dbania i pielęgnowania skóry mojego dziecka.W szpitalu Pani dr codziennie nas odwiedzała,pytała o stan córki ,tłumaczyła wyniki badań, na każde moje pytanie uzyskałam szczegółowa odpowiedź.
Szczerze ,ale takiego lekarza,który byłby przy mnie i mojej córce na każdym etapie badań jeszcze nie ...

lekarz Waldemar Wroński

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Łódź

Wspaniały człowiek. Profesjonalizm zawodowy. Przyjaciel dzieci i rodziców. Brak słów aby opisać tego LEKARZA. Był lekarzem z powołania nie karierowiczem dążącym do pieniędzy.. Jak się dowiedziałam o Jego śmierci, nie mogę sobie poradzić. Bardzo żałuję, że nie ma Go już wśród nas. Wyrazy współczucia dla Rodziny.

dr Bożenna Michałowska

Alergolog dziecięcy, Pediatra

im.Kopernika
Gabinet w Zgierzu (RehMed), ul.Tuwima 18, czynny pon-pt w godz.18-19 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym
Łódź

Pani doktor leczy mnie z NFZ od kilku lat i zawsze cierpliwie wysłucha. Teraz miałam okazję złożyć Jej prywatną wizytę, bo mój stan gwałtownie i nieprzerwanie się pogarszał. Jako pierwsza z sześciu lekarzy, których odwiedziłam w ogóle, postawiła trafną diagnozę, uratowała przed braniem sterydów i przepisała właściwe leki. Będę Jej zawsze wdzięczna za czas, miłą rozmowę, cierpliwe wysłuchanie i tak kompetentną poradę lekarską.
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Krystyna Sobczyńska

Łódź

Byłam u dr Sobczyńskiej 2 tyg.temu, poleciła mi znajoma zadowolona z pomocy. Moja córeczka ma skazę białkową i lekarka z rejonu dała jej Bebilon pepti, a teraz kiedy dziecko ma 1,5 roku odmówiła wypisywania, bo podobno nie może. Zanim poszłam chciałam cos więcej przeczytac o dr Sobczyńskiej - weszłam tu i przeczytałam opinie z 26 stycznia. Strasznie sie bałam tej wizyty, bo jak pani doktor taka niemiła . . Już ...

lekarz Sławomir Chmielewski

Alergolog

SP ZOZ MSW w Łodzi
ulica Północna 42
91-425 Łódź

Kiedy córka dorosła pojawił się problem, kto dalej będzie ją leczył. Polecam z czystym sumieniem ze względu na kompetencje i podejście do dziecka. Moja córeczka szła chętnie na wizyty i dumna kiedy wykonała zadania 'specjalne' dzielnego pacjenta. Pozdrawiam - mama Karoliny.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Dorota Kardas-Sobantka

al. Matek Polskich 29 lok. 1
Łódź

Pani doktor bardzo niesympatyczna, wyniosła, bez podejścia do dzieci. Jej kompetencje pozostawiają wiele do życzenia, na zadane pytania odpowiada wymijająco, ma wiedzę sprzed kilkudziesięciu lat. Przepisane przez nią leczenie zostało wyśmiane przez innego (zaufanego, pracującego na uczelni, stałe dokształcającego się) lekarza.

Alergolodzy w Łodzi