3,6
3,2
3,6
3,4
3,4

Bardzo polecam.Ja mam inne odczucia, niż poprzedniczka. Bardzo wnikliwy doktor, dzięki temu, że wypytał mnie o chyba wszystkie objawy świata, okazało się, że moje dziecko choruje na zupełnie inną chorobę, niż podejrzewali lekarze, którzy wcześniej ją badali. Potwierdziło się to w badaniach (RTG). Niestety przy natłoku pacjentów, których ma tam izbie przyjęć wiecznie się śpieszy, lecz to nie przeszkadza mu w tym, żeby nie odpuścić żadnemu istotnemu szczegółowi, moje dziecko zbadał bardzo dokładnie, i nie żałował na to czasu, mimo, że mu ciągle przeszkadzali. Cieszę się, że na niego trafiła moja córka.

Lekarz godny polecenia. Trafnie stwierdził chorobę, dał dobre leki, dziecko szybko doszło do siebie. Polecam.

Antypatyczny typ. Zero podejscia do dziecka - traktuje pacjentów jak kurczaki na tasmie produkcyjnej. Wrazenia pierwszego nie bede szcz opisywac - w pysku guma i mlaskanie przezuwania - tyle starczy. Odpowiada jakby robil pacjetowi łache. Traktóje pacjetki z góry. zwłaszcza matki. Ojców nie - widocznie nie ma odwagi. (ocena po spotkaniu go na Spornej)

(ocena po spotkaniu go na Spornej)

Lekarz bez kompetencji. Przez niego moje dziecko omal nie znalazło sie po drugiej stronie. Nie słuchający rodzica pod względem objawów. Masakra nikomu bym go nie polecila

wspaniały lekarz Dokładny , nie reklamuję ale jestem pelen zachwytu

wspaniały lekarz Dokładny , nie reklamuję ale jestem pelen zachwytu