Wizyty Domowe Łódź

Wizyty domowe, Pediatra

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Cudowny człowiek, genialny lekarz, uroczy i konkretny, bardzo cierpliwy, polecam z całego serca,, bo pozostawia pacjenta bez żadnych pytań czy wątpliwości

Opinia dodana przez: ANONIM
Wizyty domowe Łódź mgr Igor Wiśniewski

mgr Igor Wiśniewski

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy mgr Igor Wiśniewski
Organizacji WiN, 11/38
Bałuty, Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam

Opinia dodana przez: Gladcy

mgr Ewa Kaczmarkiewicz

Wizyty domowe, Logopeda dziecięcy

"LOGOPEDIA" Pracownia Mowy i Głosu
Zbiorcza 9/32a
92-328 Łódź

bardzo polecam, moja córcia ma rozszczep podniebienia, Pani Ewa bardzo nam pomogła!!

mgr Anna Miżowska

Wizyty domowe, Psychoterapeuta

Przychodnia Specjalistyczna
Żubardzka 4
91-032 Łódź

bez żenady jak to bywa czasem ludzkie podejście do człowieka, kto był ten wie duzo pisac ale dla mnie dobra pomoc

Opinia dodana przez: Kim

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Wizyty domowe, Psycholog dziecięcy

Centrum Słuchu i Mowy "SURDUS"
ul. Bartoka 47a
Łódź

kompetencja,uprzejmość,pomoc,podejście do dzieci i rodziców na najwyższym poziomie,bardzo ciepła osoba,sposób prowadzenia lekcji przyjazny dla dziecka ,polecam

Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Dariusz Mamczur

Wizyty domowe, Nefrolog

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Jestem jego pacjentem od dwóch lat. Zawsze trafna diagnoza. Wizyta trwa nawet do 1 godziny. Profesjonalista jakiego nigdy nie spotkałem

mgr Anna Ręklewska

Wizyty domowe, Psychoterapeuta

WiP - Warsztaty i Psychoterapia
Zachodnia 97
90-723 Łódź

Dziękuje i chciałam polecić tego znakomitego psychoterapeutę innym!

Dziękuje i chciałam polecić tego znakomitego psychoterapeutę innym!

Łódź

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Wyleczył mnie z dolegliwości żołądkowych mimo, że specjalistyczna Klinika w Łodzi nie potrafiła. Jednym lekiem w dodatku skutecznym ustawił leczenie. Znam go jako pacjent kilka już lat i nigdy się nie zawiodłem. W związku z tym, że byłem zadowolony z niego, zapisałem też tam: żonę, córkę, syna i teściową. Teraz już cała rodzina jest zadowolona.
Np. z dzieckiem wolę chodzić do niego, niż do ...

Np. z dzieckiem wolę chodzić do niego, niż do pediatry. Mam po prostu do niego większe zaufanie.
Przekonał mnie do szczepień przeciwko grypie, mimo, że wiele lat byłem temu przeciwny. Mojemu dziecku podał lek uodparniający, aby tak często nie chorowało i leczenie jest skuteczne. Nie stoi w miejscu, cały czas się rozwija i kształci, jeździ na szkolenia, więc jest na bieżąco z nowymi trendami. Nawet w aptece jak się wykupuje leki przepisane przez niego, to aptekarki chwalą jego wybory, że leki stosowane przez niego są skuteczne, i wcale nie tak drogie.
Można do niego iść z każdą sprawą, nie ma sytuacji trudnych. Zawsze doradzi, pomoże.
Pozatym, że jest bardzo dobrym lekarzem jest także sympatycznym i inteligentnym człowiekiem, o którym można też porozmawiać na bieżące tematy życia codziennego.

Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Mieczysław Miodek

Wizyty domowe, Chirurg dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
ul.Sporna 36/50
Łódź

lekarz -porazka. zostalam skierowana do szpitala na Sporną z dzieckiem do chirurga.po kilku godzinach dr. Miodek obejrzal córke i odeslal nas do swojej przychodni na Wigury.po tygodniu jak bylo umówione..z tej przychodni odeslal nas spowrotem do szpitala na Sporną..i po tyg znow tam trafiłysmy tak jak było to ustalone..i znow dr. ze szpitala odesłał nas do prywatnej juz przychodni gdzie juz nie trafiłam z oczywistych wzgledów..to parszywe ze tacy ludzie kryja sie pod wydawaloby sie bezpiecznym fartuchem lekarza.żenada.

Opinia dodana przez: ewelina

lekarz Jadwiga Kołodziejczyk-Maniszewska

Wizyty domowe, Wenerolog

BeMed
ul.Zgierska 1
91-446 Łódź

Polecam. Bardzo serdeczna osoba, kompetentny fachowiec. Wytłumaczyła dokładnie na jakiej podstawie stawia diagnoze przepisała maści. Odpowiadała na wszystkie pytanie nawet jak pytałam o coś nie związanego z moim obecnym problem. A za kolejne wypisanie recepty na maść którą używałam nie trzeba płacić :)

Opinia dodana przez: Ewelina

Usługa wizyty domowej w Łodzi