lekarz Elżbieta Marcinkowska

Może i Pani Marcinkowska ma kompetencje tzn. wiedzę ale nic poza tym . Jej bezpośredniość równa się prawie bezczelności . Diagnozuje dobrze ale nie ma podejścia do pacjentki . Nie poświęca czasu na wytłumaczenie choroby tylko ją stwierdza . Pomimo jej wiedzy i trafnych diagnoz nie polecam , gdyż komfort i uprzejmość na wizycie równa się zero .

Świetna lekarka. Prowadziła moją pierwszą ciążę i jestem naprawdę z niej zadowolona. Miałam zrobione wszystkie badania, a jak usłyszła, że w najbliższej rodzinie mojej i męża rodziły się dzieci z wadami serca to nie tylko skierowała mnie od razu do szpitala, gdzie zrobiła dodatkowe badania, ale również (mimo, iż nic nie wykryła) dała mi skierowanie do Warszawy. Tamtejsza pani profesor wychwalała ją pod niebiosa i powiedziała, że skoro dr Marcinkowska nic nie wykryła to i ona raczej nic nie znajdzie. Badanie echo serca mojego maleństwa potwierdziło jej diagnozę. Dr Marcinkowska była również przy moim porodzie i nie mam na co się uskarżać. Jedynym minusem jest to, że nie pozwala na znieczulenie u pacjentek, gdy którejś trafi się rodzić na jej dyżurze...

Lekarz godny polecenia :) Zawsze miła, uprzejma, pomocna a do tego dobry specjalista. Zawsze wszystko wytłumaczy, jest cierpliwa, ma czas dla pacjentki.

Lekarz godny polecenia przeprowadzała mi zabieg usunięcia macicy ze względu na mięśniaki i jestem bardzo zadowolona, poleciłam ją swojej koleżance która ma ten sam problem

Zdecydowanie najlepszy ginekolog u jakiego byłam (a z racji problemów zdrowotnych byłam u wielu). Polecam!

Bardzo dobry ginekolog. Zmuszona byłam przeprowadzić się ze Sląska do Ostrowi Maz. Byłam przerażona bo nastawiona byłam do porodu własnie na ślasku. Nr do Pani Marcinkowskiej znalazłam na tej stronie i powiem, ze dokonałam świetnego wyboru, Pani Marcinkowska jest ginekologiem rzeczowym i zna się na tym co robi:)

Świetny fachowiec i miła osoba. Zawsze udziela szczegółowych informacji - nie strasząc pacjentki.

Lekarz nie godny polecenia!! Nie miałam okresu a ona powiedziała, że to wina mojej psychiki; za 2 miesiące z wielkim bólem jajników trafiłam do innego lekarza okazało się, że na jajnikach mam pęcherze i gdybym się nie zgłosiła było by o wiele gorzej i straciłabym jajnik ! Usg robiła mi dopochwowo i tego nie zauważyła - nawet tego, że jajnik powiększył mi się ponad 10 cm ! Porażka

bardzo dobry i kompetentny lekarz. godny polecenia innym.

bardzo dobry i kompetentny lekarz. godny polecenia innym.

Byłam na 1-szym usg ciążowym. Pani dr szczegółowo mi opisywała obraz. Polecam tego lekarza.