lekarz Elżbieta Michalska

Radiolog

Sympatyczna kobieta, trafiłam do niej przypadkiem. Chciałam udać się na prześwietlenie, dla świętego spokoju i akurat wracając z zakupów przystanęłam przed tabliczką, gdzie oferowano w danym miejscu rentgen. Przyjęła mnie od razu, pomimo iż nie byłam umówiona.

Polecam. Byłem już dwukrotnie, w sprawie prześwietlenia, a następnie potrzebny mi był rentgen zębów. Nie będę oryginalny, jeśli powiem, że lekarz, która przyjmuje jest bardzo sympatyczna i dokładna.

Polecam dr Michalską. Miałam przyjemność również złożyć wizytę Panu Adamowi Michalskiemu, który jest urologiem. Chciałabym podziękować za profesjonalną pomoc oraz cenne porady.

Znam Panią Elę od niedawna i jestem bardzo zadowolona. Badanie miałam przeprowadzone profesjonalnie. Dzięki niej na szczescie się nie denerwowałam. Polecam !

Polecam. Brak jakichkolwiek uwag. Bardzo się stresowałam, ale po rozmowie z Panią oraz w trakcie badań stres nieco osiadł. Miła i delikatna osoba.

Bez wątpienia jestem skłonna polecić Panią radiolog. Muszę przyznać, że byłam w jej gabinecie do tej pory kilkukrotnie z powodu problemów zdrowotnych. Za każdym razem zostałam mile przyjęta oraz wszelkie badania zostały przeprowadzone bez żadnych komplikacji. Jak najbardziej jest to lekarz godny polecenia.

Wszystko poszło według moich oczekiwan wiec to świetna kobieta, dogadałam sie z nia bez zadnego problemu ;)

Tylko podziwiać podejście do ludzi i do wszystkiego. Badania i inne sprawy wszystko poszło tak jak chciałam.

Pani Ela jest najlepsza! Dziękuje i pozdrawiam!

Pani Ela jest najlepsza! Dziękuje i pozdrawiam!

Wciąż poszukujesz "Radiolog Poznań"?

Gabinet USG

Poznań

NZOZ ProMediCare
os. Bolesława Chrobrego 13 A
60-681 Poznań

Szpital w Śremie Sp. z o.o.
ul. Józefa Chełmońskiego 1
63-100 Śrem
Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań