Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Radiolog Poznań

lekarz Krzysztof Koziełek

Radiolog

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Znakomity! Doktor oprócz wykonania samego badania USG były też w stanie ocenić mój stan zdrowia na podstawie wyników i objawów, więc posiada też wiedzę z dziedziny hematologii. Doktor podczas wizyty jak i samego badania nigdzie się nie śpieszył, poświęcił odpowiednią ilość czasu. Sposób w jaki tłumaczył i opisywał badanie i samą chorobę nie pozostawiły żadnych wątpliwości u mnie co do jego wiedzy i kompetencji. Pełen profesjonalizmy. Gdyby każdy ,,lekarz" był ...
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Mariusz Uściniak

Radiolog, USG

Mostowa25/61
61-854 Poznań

Wspaniały człowiek, właściwa osoba na właściwym miejscu, zainteresowany problemem z jakim przyszłam, empatyczny, uprzejmy, wnikliwy i zainteresowany w zakresie wcześniej wykonywanych badań. Bardzo kulturalny, z szacunkiem wyrażający się o innych lekarzach co w dzisiejszych czasach jest warte zauważenia. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana Doktora. W sytuacji w jakiej się znalazłam nie wyobrażam sobie, że można lepiej przekazać informacje o chorobie. Badanie USG było naprawdę wnikliwe (a mam porównanie i wiele ...
Opinia dodana przez: Anna G.

Krzysztof Lamch

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Bardzo miły lekarz, odpowiedział na wszystkie moje pytania. Bezstresowa atmosfera i profesjonalizm. Gabinet bardzo ładnie urządzony.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Jacek Kocur

Poznań

Pan doktor bardzo sympatyczny, badanie wykonuje z niezwykłą cierpliwością i troską o pacjenta. Zrozumiale wyjaśnia wszystko podczas badania. Nie patrzy na czas tylko na pacjenta. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Pacjentka OnkoTeam

lekarz Ewa Wodzińska

ulica Kościelna 26/22
60-538 Poznań

Z racji konieczności bycia pod obserwacją, mniej więcej 2 razy w roku pojawiamy się u pani doktor na usg brzucha z 4 letnią córką. Pani doktor z dużą cierpliwością, dokładnością, spokojem wykonuje badanie. Poświęca wystarczającą ilość czasu, nie spieszy się. Zawsze w opisie porównanie do poprzednich wyników. Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Opinia dodana przez: Wiktoria

lekarz Adam Lewandowski

Poznań

Wspaniały człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta, nie pozostawia go samemu sobie. Jeśli ktoś szuka takiego lekarza to z czystym sumieniem mogę go polecic!
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Katarzyna Roszak-Mazurek

os. Stare Żegrze 139 lok. 3
61-249 Poznań

Hi Katya - can you confirm you're address for the Christmas parcel thanks. Dr Geof Naisby.......................

lekarz Adrian Dąbrowski

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Bardzo dobry fachowiec,pomimo skomplikowanego zabiegu doskonale dał sobie radę.Serdeczne podziękowania,także dla całej sali operacyjnej.Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Elżbieta Michalska

Słoneczna 7
60-286 Poznań

Pani Michalska to wspaniala osoba. Bardzo dokładnie bada, cierpliwie tlumaczy. Pacjent czuję się zaopiekowany. Jest wspaniala. Dzięki Pani doktor pacjent komfortowo się czuje podczas wykonywanego badania. Oby więcej takich lekarzy tak wyrozumiałych sympatycznych a przede wszystkim z rąk ogromną wiedzą. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Asia

dr n. med. Małgorzata Szpakowska

Radiolog, USG

Poznań

Choć na badania USG uczęszczam regularnie od ponad 5 lat, trafiłam na Panią Doktor dopiero pół roku temu. Od tego czasu wykonała 3 badania kontrolne, za każdym razem bardzo dokładnie i kompleksowo. Pani Doktor poświęca dużo czasu na diagnozę, sporządza bardzo dokładne opisy i przede wszystkim zrozumiałe dla pacjenta. Wizytę kończy dopiero, kiedy jest pewna, że sprawdziła wszystko i, że zaproponowała odpowiedni dalszy plan badania/leczenia. Z drugiej strony, nie wyolbrzymia ...
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Iwona Kraśny

Poznań

Bardzo profesjonalna obsługa. Dawno niee miałam do czynienia z tak kompetentnym i subtelnym lekarzem. Odpowiedzi na każde pytanie, wuyjasnianie widoku USG podczas badania a następnie wyczerpujący opis po. Gorąco polecam

lekarz Jarosław Ast

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Lekarz godny polecenia. Badania wykonane bardzo profesjonalnie, bez zbędnego pospiechu. Wiedza jaką posiada w swoje dziedzinie jest bardzo imponująca. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Danuta

Krzysztof Lamch

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

bardzo sympatyczny,kompetentny lekarz, chodzę do niego na wizyty od 6 lat i jestem bardzo zadowolona.

lekarz Ewa Kotecka-Sowińska

Szpital MSW i A
Poznań

Bardzo uprzejma i miła, w czasie pobytu w szpitalu MSW dwukrotnie miałam kontakt z dr Kotecką: rezonans magnetyczny głowy oraz USG jamy brzusznej. Byłam bardzo zestresowana, bałam się RM. Ciepłe, miłe, konkretne podejście plus odpowiednia tabletka i stres ustąpił. Jest lekarzem bardzo dokładnym, delikatnym, spokojnym, umiejącym nawiązać kontakt z pacjentem. Właśnie dlatego z całą odpowiedzialnością polecam innym. Dziękuję pani doktor!!! była pacjentka Ela W.
Opinia dodana przez: Ela W

dr n. med. Ewa Kolasa-Guglas

Radiolog, Ginekolog położnik

Rogalińskiego 11
60-267 Poznań

Nikomu nie polecam. Pani doktor na wizycie była nieuprzejma, nie wykonała żadnych badań, nawet usg, nie zajrzała do wyników badań, które miałam ze sobą. Na moje pytanie odnośnie endometriozy, odpowiedziała tylko:" wszystkie byście chciały żeby to była endometrioza". Dwa tygodnie po tej wizycie udałam się do innego lekarza, który wykonał usg i stwierdził polip endometrialny, którego Pani doktor nie wykryła z powodu lekceważącego podejścia do pacjenta i braku jakichkolwiek badań.

Katarzyna Katulska

Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna
Szwajcarska 3
61-285 Poznań

Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Krzysztof Kaczmarek

NZOZ Centrum Chirurgii Kolana, Artroskopii i Urazów Sportowych
ulica Świt 47/49
60-375 Poznań

Cham nad chamy, tak jak traktuje pacjenta to nigdy w życiu się nie spotkałem drze morde na pacjenta, wrzeszczy nie słucha wyjaśnień chyba mu się coś pomyliło. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Tomek

Błękitna 1/7
60-656 Poznań

dr n. med. Iwona Szpakowska-Rzymska

Radiolog

entrum Medyczne Św. Jerzego Sp. z o.o.
ulica Jasielska 14
60-476 Poznań