Filtruj terminy

lekarz Mariusz Uściniak

Radiolog, USG

Mostowa25/61
61-854 Poznań

Bardzo profesjonalne, pełne szacunku podejście do pacjenta. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania i wyjaśnia, bada bardzo dokładnie. Tak powinny wyglądać wszystkie wizyty u lekarzy.
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Elżbieta Michalska

Słoneczna 7
60-286 Poznań

Sympatyczna kobieta, trafiłam do niej przypadkiem. Chciałam udać się na prześwietlenie, dla świętego spokoju i akurat wracając z zakupów przystanęłam przed tabliczką, gdzie oferowano w danym miejscu rentgen. Przyjęła mnie od razu, pomimo iż nie byłam umówiona.
Opinia dodana przez: Ela G.

dr n. med. Ewa Kolasa-Guglas

Radiolog, Ginekolog położnik

Rogalińskiego 11
60-267 Poznań

POLECAM!!!Bardzo kompetentna ,z dużą wiedzą i empatią lekarka.Zawsze rzeczowa ,nie opowiada słodkich historyjek,nie głaszcze po głowie ..ale zawsze powie to co ważne i odpowie na każde pytanie. Jestem pacjentką Pani doktor od 15 lat (a od 25 lat jestem pielęgniarką ) więc potrafię ocenić kompetencje lekarza i jego podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Ewa Kotecka-Sowińska

Szpital MSW i A

Poznań

Bardzo uprzejma i miła, w czasie pobytu w szpitalu MSW dwukrotnie miałam kontakt z dr Kotecką: rezonans magnetyczny głowy oraz USG jamy brzusznej. Byłam bardzo zestresowana, bałam się RM. Ciepłe, miłe, konkretne podejście plus odpowiednia tabletka i stres ustąpił. Jest lekarzem bardzo dokładnym, delikatnym, spokojnym, umiejącym nawiązać kontakt z pacjentem. Właśnie dlatego z całą odpowiedzialnością polecam innym.
Dziękuję pani doktor!!!
była pacjentka Ela W.
Opinia dodana przez: Ela W

dr n. med. Małgorzata Szpakowska

Radiolog, USG

Mostowa 25/61
Poznań

Choć na badania USG uczęszczam regularnie od ponad 5 lat, trafiłam na Panią Doktor dopiero pół roku temu. Od tego czasu wykonała 3 badania kontrolne, za każdym razem bardzo dokładnie i kompleksowo. Pani Doktor poświęca dużo czasu na diagnozę, sporządza bardzo dokładne opisy i przede wszystkim zrozumiałe dla pacjenta. Wizytę kończy dopiero, kiedy jest pewna, że sprawdziła wszystko i, że zaproponowała odpowiedni dalszy plan badania/leczenia. Z drugiej strony, nie wyolbrzymia ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krzysztof Koziełek

Radiolog

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Świetny lekarz jak to się mówi ze świeczką szukać takich specjalistów- kompetentny, empatyczny - poświęca czas, wszystko dokładnie wytlumaczy. Nie spotkałam jeszcze takiego świetnego specjalisty z takim podejściem do pacjenta. POLECAM
Opinia dodana przez: Iwona

Katarzyna Katulska

Ambulatoryjna Opieka Zdrowotna
Szwajcarska 3
61-285 Poznań

Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!Świetna!
Opinia dodana przez: Hubert

lekarz Adam Lewandowski

Mostowa 25/61
Poznań

Wspaniały człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta, nie pozostawia go samemu sobie. Jeśli ktoś szuka takiego lekarza to z czystym sumieniem mogę go polecic!
Opinia dodana przez: Violetta

Krzysztof Lamch

RTG, Radiolog

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

naprawdę godny polecenia. sympatyczny, wszystko dokładnie mi wyjaśnił i pomógł.myślę,że częściej będę go odwiedzała

dr n. med. Iwona Kraśny

RTG, Radiolog

Poznań

Bardzo profesjonalna obsługa. Dawno niee miałam do czynienia z tak kompetentnym i subtelnym lekarzem. Odpowiedzi na każde pytanie, wuyjasnianie widoku USG podczas badania a następnie wyczerpujący opis po. Gorąco polecam

Radiolodzy w Poznaniu