lekarz Katarzyna Stanisławska

Tak Pani doktor dba o pacjentów aż brak słów, po operacji w dniu 23.04.2024 nie potrafiła nawet telefonu odebrać jak zespół dyżurujący próbował dodzwonić się ponieważ wyszły komplikacje .

Bardzo profesjonalna Pani Doktor. Polecam po badaniu angiografii z podejrzeniem malformacji naczyniowej. Pani Dokror podeszła do mnie z dużą empatią bardzo wnikliwie i skrupulanie zagłębiając się w mój problem, dodatkowo rozszerzając diagnozę o USG. Już po samym wywiadzie (Pani Doktor prowadzi rozmowę jak prawdziwy psycholog) czułem się spokojniejszy. Dziękuję za opiekę i polecam Panią Doktor Katarzynę Stanisławską. Nie dość, że utalentowana to jeszcze piękna i sympatyczna :)

Pani doktor to przemiła i sympatyczna młoda osoba ! Pełna empatii dla pacjenta - przed operacja wytłumaczyła wszystko tak ze przestałam się bać ! Po operacji przyszła porozmawiać - czułam tyle troski i zrozumienia ! Widać ze to młody naukowiec i wizjoner ! Pełny szacunek dla Pani Doktor ! Dziękuje !

Pani doktor to przemiła i sympatyczna młoda osoba !
Po operacji przyszła porozmawiać - czułam tyle troski i zrozumienia !
Widać ze to młody naukowiec i wizjoner !
Pełny szacunek dla Pani Doktor ! Dziękuje !

Bardzo życzliwa i fachowa lekarka.W 2018 roku miałam założenie stenta i embolizację tętniaka tętnicy szyjnej w głowie,Zabiegi te wykonywali pan profesor Robert Juszkat i pani doktor Katarzyna Stanisławska.Jestem bardzo wdzięczna za wspaniałe i skuteczne leczenie.Jak dotychczas czuję się dobrze i cieszę się żyję.

Wspaniały lekarz z sercem podchodzi do pacjenta. Wszystko wytłumaczy nie ma przy niej stresu. Miałam embolizacje tętniaka w głowie. Którą pani doktor robiła.Wszystko się udało. Jestem jej wdzięczna. Dziękuję. Ręce które leczą choć tak w młodym wieku. Pozdrawiam i do zobaczenia podczas badań kontrolnych.