lekarz Katarzyna Stanisławska

Wspaniały lekarz z sercem podchodzi do pacjenta. Wszystko wytłumaczy nie ma przy niej stresu. Miałam embolizacje tętniaka w głowie. Którą pani doktor robiła.Wszystko się udało. Jestem jej wdzięczna. Dziękuję. Ręce które leczą choć tak w młodym wieku. Pozdrawiam i do zobaczenia podczas badań kontrolnych.

Bardzo życzliwa i fachowa lekarka.W 2018 roku miałam założenie stenta i embolizację tętniaka tętnicy szyjnej w głowie,Zabiegi te wykonywali pan profesor Robert Juszkat i pani doktor Katarzyna Stanisławska.Jestem bardzo wdzięczna za wspaniałe i skuteczne leczenie.Jak dotychczas czuję się dobrze i cieszę się żyję.