lekarz Katarzyna Stanisławska

3,7

Pani doktor to przemiła i sympatyczna młoda osoba ! Pełna empatii dla pacjenta - przed operacja wytłumaczyła wszystko tak ze przestałam się bać ! Po operacji przyszła porozmawiać - czułam tyle troski i zrozumienia ! Widać ze to młody naukowiec i wizjoner ! Pełny szacunek dla Pani Doktor ! Dziękuje !

Pani doktor to przemiła i sympatyczna młoda osoba !
Po operacji przyszła porozmawiać - czułam tyle troski i zrozumienia !
Widać ze to młody naukowiec i wizjoner !
Pełny szacunek dla Pani Doktor ! Dziękuje !

Wspaniały lekarz z sercem podchodzi do pacjenta. Wszystko wytłumaczy nie ma przy niej stresu. Miałam embolizacje tętniaka w głowie. Którą pani doktor robiła.Wszystko się udało. Jestem jej wdzięczna. Dziękuję. Ręce które leczą choć tak w młodym wieku. Pozdrawiam i do zobaczenia podczas badań kontrolnych.

Bardzo życzliwa i fachowa lekarka.W 2018 roku miałam założenie stenta i embolizację tętniaka tętnicy szyjnej w głowie,Zabiegi te wykonywali pan profesor Robert Juszkat i pani doktor Katarzyna Stanisławska.Jestem bardzo wdzięczna za wspaniałe i skuteczne leczenie.Jak dotychczas czuję się dobrze i cieszę się żyję.