lekarz Krzysztof Koziełek

Radiolog

Lekarz z powołania. Cudowny pełen empatii. Nie potrafię wyrazić słów jakie w sercu czuję. Dziś takich lekarzy jest bardzo mało. Z całego serca dziękuję. Anioł naprawdę Konkretny, miły, wszystko wyjaśnił, uspokoił. Panie Doktorze dziękuję za wszystko. Polecam każdemu.

Jeszcze nigdy nie trafiłam na tak wspaniałego lekarza! Pan doktor to ogrom wiedzy, przesympatyczny, przeempatyczny człowiek z absutnie nietuzinkowym poczuciem humoru! Gdyby każda wizyta u specjalisty tak wyglądała, ludzie uwielbialiby chodzić do lekarzy! Polecam z całego serca! Najlepszy!

Najlepszy! A co się kryje za „najlepszy”? Rzeczowy,empatyczny,życzliwy,z poczuciem humoru. Dziękuje z dzisiejsza wizytę i pozdrawiam

Najlepszy!
A co się kryje za „najlepszy”?
Rzeczowy,empatyczny,życzliwy,z poczuciem humoru.
Dziękuje z dzisiejsza wizytę i pozdrawiam

Doktor Krzysztof Koziełek to wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo duża wiedza, a do tego wspaniałe podejście do pacjenta. Lekarz godny zaufania.

Doktor Krzysztof Koziełek to wspaniały lekarz

Niesamowity człowiek! A właściwie anioł nie człowiek. Uprzejmy, cierpliwy z ogromem wiedzy a do tego poczuciem humoru, człowiek orkiestra 😊 Polecam z czystym sumieniem!

Polecam z czystym sumieniem!

Drogie Panie,jeśli będziecie potrzebowały jakiejkolwiek pomocy to tylko ta klinika. Tydzień temu korzystałam z pomocy dr.Koziełka i powiem krótko "anioł,nie człowiek". Byłam przerażona tym co mnie czeka (biobsja w lewej piersi) a nie dosyć że zabieg minął totalnie bezbólowo to Pan doktor tak rozładował atmosfere że nawet przeszłam go z uśmiechem na twarzy. Polecam z całego serducha.

Dawno nie byłam u tak miłego i kompetentnego lekarza i to na NFZ! U mnie na szczescie wszystko było ok i wizyta była w miłej atmosferze. Ale mialam okazję widziec tez troske Pana doktora i zaangażowanie o pacjentke u ktorej wynik nie byl dobry. Tak wiec na 100% polecam

Znakomity! Doktor oprócz wykonania samego badania USG były też w stanie ocenić mój stan zdrowia na podstawie wyników i objawów, więc posiada też wiedzę z dziedziny hematologii. Doktor podczas wizyty jak i samego badania nigdzie się nie śpieszył, poświęcił odpowiednią ilość czasu. Sposób w jaki tłumaczył i opisywał badanie i samą chorobę nie pozostawiły żadnych wątpliwości u mnie co do jego wiedzy i kompetencji. Pełen profesjonalizmy. Gdyby każdy ,,lekarz" był lekarzem jak pan Koziełek to w Polsce ludzie byliby zdrowsi.

Dr Koziełek zasługuje na 6! Przemiły i kompetentny lekarz z powołaniem. Po kilku latach doświadczenia z przeróżnymi lekarzami stwierdzam, że nigdy żaden z nich nie zajął się mną tak dokładnie i rzetelnie jak Doktor. Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Cudowny lekarz z powołania miły cierpliwy z poczuciem humoru wszystko wytłumaczy odpowie na każde pytanie biopsja bezbolesna w życiu nie spotkałam tak cudownego lekarza polecam z całego serca