lekarz Krzysztof Koziełek

Radiolog

Świetny lekarz jak to się mówi ze świeczką szukać takich specjalistów- kompetentny, empatyczny - poświęca czas, wszystko dokładnie wytlumaczy. Nie spotkałam jeszcze takiego świetnego specjalisty z takim podejściem do pacjenta. POLECAM

Polecam.Świetny fachowiec, bardzo kompetentny przy tym miły i uprzejmy. Doskonale wytłumaczył na czym polega zabieg biobsji stereotaktycznej bez problemu oznaczył mikro zwapnienie oraz świetnie rozładował stres i emocje jej towarzyszące.

Pan dr jest bardzo dokładnym lekarzem z dużą empatią i świetnym podejściem do pacjenta. Do tego bardzo uprzejmy i życzliwy. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego radiologa.

Do Pana Doktora zostałam skierowana przez chirurga onkologa na usg węzłów chłonnych i jamy brzusznej, bardzo się stresowałam wynikiem badania- co z resztą nikogo pewnie nie zdziwi. Pan Doktor poświęcił mi dużo czasu, wyjaśniał każdą wykonywaną przez niego czynność po kolei, tak abym wiedziała co w danej chwili sprawdza i na bieżąco informował mnie o tym jak przebiegają poszczególne etapy badania. Wyjaśnił także moje wątpliwości i odpowiedział na wszystkie pytania. Z pewnością jest godnym polecenia specjalistą.

Wspanialy lekarz ! Profesjonarne podejście, empatia !!! Oby więcej takich życzliwych ludzi . Serdecznie dziękuję .

Wspanialy lekarz !
Profesjonarne podejście, empatia !!!
Oby więcej takich życzliwych ludzi .
Serdecznie dziękuję

Pan dr jest wyśmienitym diagnostą. Ma bardzo zyczliwe i "ludzkie podejscie" do pacjenta, co wcale nie jest tak częste. Znajduje czas i cierpliwośc na wyjaśnienie watpliwosci. Niezwykle życzliwy człowiek. Agnieszka S.