lekarz Krzysztof Koziełek

Radiolog

Lekarz na szóstkę!Cierpliwy, spokojny i mający sporo życzliwości dla pacjentki. A najważniejsze to ogrom wiedzy i poczucia humoru ( co czasem jest potrzebne).Polecam!!!

Najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam. Pełen empatii, zrozumienia. Na spokojnie wytłumaczył mi, na czym polega zabieg, który miałam wykonywany, a potem cierpliwie odpowiadał na moje (trywialne) pytania. Podczas zabiegu doktor widząc, że się denerwuje uspokajał mnie. Czuć było od niego dobro i ciepło. Sam zabieg przebiegł sprawnie i bezboleśnie. Bardzo polecam!

Lekarz z perfekcyjnym podejściem do pacjenta. Wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione. Wychodząc z gabinetu nie miałam wątpliwości, że Pan Krzysztof Koziełek jest lekarzem godnym polecenia.

Pan Doktor jest doskonałym diagnostą chodzę do niego po tym jak moja mama miała raka piersi. Miły, sympatyczny i uśmiechnięty człowiek. można z nim spokojnie porozmawiać :)

Świetny lekarz jak to się mówi ze świeczką szukać takich specjalistów- kompetentny, empatyczny - poświęca czas, wszystko dokładnie wytlumaczy. Nie spotkałam jeszcze takiego świetnego specjalisty z takim podejściem do pacjenta. POLECAM

Pan dr jest bardzo dokładnym lekarzem z dużą empatią i świetnym podejściem do pacjenta. Do tego bardzo uprzejmy i życzliwy. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego radiologa.

Polecam.Świetny fachowiec, bardzo kompetentny przy tym miły i uprzejmy. Doskonale wytłumaczył na czym polega zabieg biobsji stereotaktycznej bez problemu oznaczył mikro zwapnienie oraz świetnie rozładował stres i emocje jej towarzyszące.

Wspanialy lekarz ! Profesjonarne podejście, empatia !!! Oby więcej takich życzliwych ludzi . Serdecznie dziękuję .

Wspanialy lekarz !
Profesjonarne podejście, empatia !!!
Oby więcej takich życzliwych ludzi .
Serdecznie dziękuję

Do Pana Doktora zostałam skierowana przez chirurga onkologa na usg węzłów chłonnych i jamy brzusznej, bardzo się stresowałam wynikiem badania- co z resztą nikogo pewnie nie zdziwi. Pan Doktor poświęcił mi dużo czasu, wyjaśniał każdą wykonywaną przez niego czynność po kolei, tak abym wiedziała co w danej chwili sprawdza i na bieżąco informował mnie o tym jak przebiegają poszczególne etapy badania. Wyjaśnił także moje wątpliwości i odpowiedział na wszystkie pytania. Z pewnością jest godnym polecenia specjalistą.

Pan dr jest wyśmienitym diagnostą. Ma bardzo zyczliwe i "ludzkie podejscie" do pacjenta, co wcale nie jest tak częste. Znajduje czas i cierpliwośc na wyjaśnienie watpliwosci. Niezwykle życzliwy człowiek. Agnieszka S.