lekarz Elżbieta Młoczkowska

na dzień dobry mało przyjemna,ale jak już jesteś u niej regularnie na wizytach to potrafi być miła. Trzaska anybiotyk za antybiotykiem. nie polecam!!!!!!!!

Polecam. Moja córka nie lubi lekarzy a Panią doktor wręcz kocha. To nie prawda, że nie umie leczyć bez antybiotyków. Moja córka często chorowała a ona tak mi ją wyprowadziła, że potrafi ze wczesnego stadium anginy wyjść bez antybiotyku.

Pani doktor super, chodzę do niej z moimi dziecmi już kilka lat, jest kompetentna, wiem, że wizyta u niej przyniesie pozytywne skutki. Zawsze pomaga moim dzieciom, jest tylko problem gdy chrują jak Pani doktor ma dyżur w szpitalu. Każdemu polecam moją Panią doktor, mam do niej pełne zaufanie.

Lecze swoje dzieci u pani doktor już od kilku lat. Wyciągała je z różnych chorób zawsze skutecznie. Ostatno coś się zmieniło, moje dzieci nie leczą się już tak skutecznie co chwila są chore.

Wspaniała pani doktor.Polecam wszystkim.

Wspaniała pani doktor.Polecam wszystkim.

KOCHANI PISZECIE ZE WASZE DZIECI UWIELBIAJĄ PANIA DOKTOR ALE PANI DOKTOR NIE MUSI BĆ MIŁA MA BYĆ SKUTECZNA W LECZENIU . PYTANIE CZY POTRAFI LECZYĆ BEZ ANYYBIOTYKU ISTERYDÓW . CZY LECZY PRZYCZYNY CZY TYLKO SKUTKI . MOJE DZIECKU NIESTETY NIE POMOGŁA -TO NIEBYŁO ZAPALENIE PŁUC TYLKO REAKCJA SKURCZU OSKRZELI WYWOŁANA SILNYM ALERGENEM SZKODA ZE DOSTAŁO TYLE ANTYBIOTYKÓW NIEPOTRZEBNIE!!!!!!!

Wspaniały lekarz. Najlepszy w Łowiczu. Zawsze potrafi pomóc mi i mojej córci.

Wspaniały lekarz. Najlepszy w Łowiczu. Zawsze potrafi pomóc mi i mojej córci.

POLECAM POLECAM POLECAM!!! Moje dzieci uwielbiają chodzić do Pani doktor!!!! Moje dzieci mają uczulenie na białe kitle a Panią doktor wręcz uwielbiają a starszy syn nazywa ja nawet ciocią Elą :)

t7t8t7t8itgitg56856ttt 6t86t86tgt8t6t6886t68t 8t8ttt68t6tr67tr6rt6tr6 6tr78rt78678ig8

Wspaniała Pani Doktor polecam każdemu choremu dziecku wizytę u Dr. Młoczkowskiej