lekarz Elżbieta Molicka

1,5
1,5
2,1
1,4

ABSOLUTNIE NIE POLECAM !! PSEUDO lekarz..☹️. Wizyta trwała 2 minuty. Podobno wszystko jest w porządku, a ja wiem, że odkleja mi się siatkówka. Sprawdzone jesienią, w prywatnej klinice, za pieniądze. A tutaj na tzw NFZ, czyli darmowo. Czy ktoś nad tym panuje, czy tylko trzepie tzw kasę ?? Gdzie można to zgłosić, pytam się. Żenada i dno. Ludzie, może za pieniądze wizyta 4 minuty ?? Dla mnie to oszustwo !

ABSOLUTNIE NIE POLECAM !!
PSEUDO lekarz..☹️. Wizyta trwała 2 minuty.
Ludzie, może za pieniądze wizyta 4 minuty ?? Dla mnie to oszustwo !

Specyficzne podejście do starszych osób. Jednak nie każda osoba po 70. to półgłówek, z którego można robić idiotę.

Specyficzne podejście do starszych osób.
Jednak nie każda osoba po 70. to półgłówek, z którego można robić idiotę.

Niestety muszę wystawić negatywną opinię. Byłam pewna że trafiłam na kompetentnego lekarza a po wizycie w innym gabinecie okulistycznym okazało się że laser który był robiony w przychodni gdzie przyjmuje Pani doktór, ledwo trzyma. Lekarka na kontroli po zabiegu zapewniała że blizny trzymają dostatecznie mocno. Dzisiaj dowiedziałam się że na tak duże zwyrodnienia, w każdej chwili siatkówka może odwarstwic się.

"Witam Lekarz niemiły, arogancki, niekompetentny, nastawiony na ilość pacjentów.Moja wizyta z córką trwała 2 minuty. Bardzo jej się spieszyło nie była skłonna wyjaśnić mi moich wątpliwości. Zdecydowanie nie polecam

Najbardziej chciwa i wyrachowana lekarka jaką widziałam,do tego kompletnie niekompetentna i chamska. Przez nią straciłam czas, pieniądze i zdrowie na złą diagnozę i lata później wciąż zmagam się powikłaniami po źle leczonym schorzeniu oczu.

strata czasu i pieniędzy, tepa, niedouczona baba.Byłam u niej na wizycie płatnej (bo na nfz nie było terminu)z moją babcią. Nie zauważyła zaawansowanego zwyrodnienia plamki. Naciągnęła mnie na dodatkowo płatne badanie dna oka oraz USG. Po badaniu powiedziała że siatkówka jest OK i jak usuniemy zaćmę to babcia będzie widzieć. Gdy udałam się z babcią na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu usunięcia zaćmy okazało się że zwyrodnienie plamki (suche) jest zaawansowane, usunięcie zaćmy może przynieść znikomy efekt. Lekarz był zszokowany tym że nie wiemy nic o zwyrodnieniu a babcia nie bierze nawet witamin. Płakać mi się chce bo być może gdyby na tamtej wizycie postawiono odpowiednią diagnozę udałoby się choć trochę zahamować chorobę, poza tym nikt nie robiłby sobie nadziei że po usunięciu zaćmy będzie dobrze. Bo nie będzie.Moja babcia prawie nie widzi i tak juz zostanie. Zastanawiam się nad pozwem ale sprawa jest jeszcze bardzo świeża i nie wiem czy dam radę się tym zająć. U niedouczonej Molickiej byłam kilka miesięcy temu a wczoraj dowiedziałam się o zwyrodnieniu plamki i o tym że mimo zapewnień Molickiej babci oczu nie da się uratować.
Nigdy więcej do niej nie pójdę nawet za darmo. Do tej pory chodził równiez do niej mój syn, teraz boję się o jego oczy. Czym prędzej zamierzam udać się z nim do innego lekarza.

Czytam te opinie i jestem szczerze zdziwiony. Byłem w przychodni na Kordeckiego u tej Pani, ze swoim synem pierwszy raz ze 3 lata temu (mieszkam stosunkowo blisko). Od tego czasu byłem jeszcze kilka razy, z synem, z matką, z babcia mojej małżonki. Zawsze u pani Molickiej i zawsze byłem zadowolony. Polecałem tą lekarkę również swoim znajomym i wszyscy poza jednym przypadkiem byli zadowoleni. Tej jeden przypadek to dziewczyna z ciężką chorobą genetyczną wpływającą na cały organizm. Dziewczynę okresowo bolało jedno oko i kilku lekarzy nie mogło wyleczyć dolegliwości. Pani doktor też niestety nie, ale jej sugestia udania się do jakiegoś innego okulisty doprowadziła w końcu do wyleczenia czy poprawy (szczegółów nie znam). Co do cen, to wszystko co się da jest tam na NFZ. Rzeczy płatne, a przynajmniej te z którymi miałem do czynienia, na poziomie cen w innych przychodniach. Za to prowadzą tam mały punk optyczny z bardzo kompetentnym chłopakiem. Ceny zdecydowanie niższe niż te w hipermarketowych salonach co wszystko dają ze 100% zniżkami.

Pani doktor stwierdziła bakteryjne zapalenie spojówek u mojego synka – dodam, że w dniu wizyty oczy nie były nawet zaczerwienione i nic się z nimi nie działo (a celem naszej wizyty było sprawdzenie, stanu oczu). Domniemywam, że bakterie pewnie Pomachały do Pani doktor w momencie jak „zerkała” na oczy synka (trwało to może ok. 5s). Przepisała antybiotyk (chyba droższego już nie mogła wybrać). I pożegnała się z nami. Wizyta trwała ok. 4-5 minut (Pani doktor się spieszyła.....).

Zdecydowanie nie polecam. Po kilku wizytach i braku jakiejkolwiek poprawy mojego stanu, a co więcej po tym jak przestałam widzieć na jedno oko usłyszałam "proszę szukać innego lekarza". Na leki wypisane mi przez lekarza na ostrym dyżurze (silne pogorszenie po przepisaniu n-tego już z rzędu leku) reakcją było "co też on wypisał", po czym receptę od niej dostałam na dokładnie to samo. Dokumentację medyczną niezbędą do dalszego leczenia również przesłano mi faksem dopiero po wielu telefonach i pisma (dopiero argument, że przecież nie widząc na jedno oko nie zdołam dojechać samochodem zgodzono się na drogę inną niż osobista).

Słabiutki,niekompetentny i niedouczony lekarz,w dodatku dla którego liczą się przede wszystkim pieniądze,a nie zdrowie pacjenta - NIE POLECAM