mgr Elzbieta Oknianska

Psycholog

Jeśli ktoś chciałby pomóc sobie i odkryć gdzie tkwi przyczyna różnych zachowań przeszkadzających w normalnym codziennym funkcjonowaniu to polecam Panią Psycholog Elżbietę Okniańską i jej metodę pracy. Terapia u Niej pomogła mi zrozumieć na czym polega mój problem i jak z nim sobie radzić. Wywodzę się z rodziny z problemem alkoholowym. Jako dorosły człowiek samodzielnie podjąłem trud poznania przyczyn moich dysfunkcyjnych zachowań, które przeszkadzały mi wchodzić w dojrzałe relacje z innymi ludźmi i powodowały we mnie wielkie wewnętrzne napięcia. Dodatkowo gdy potrzeba było podejmować różne ważne decyzje życiowe nie potrafiłem jasno określić czego tak naprawdę chcę. Ta sytuacja powodowała, że brakowało mi radości i wolności, którą teraz odkrywam. Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu Pani Elżbiety odkryłem gdzie jest problem i jak sobie z nim poradzić. Dzięki Jej pomocy, trud samopoznania aby zrozumieć różne mechanizmy, które wpływają na takie a nie inne moje zachowania, osiągnął punk kulminacyjny. Poznawszy źródło moich zachowań i otrzymawszy od Pani Psycholog „narzędzia” za pomocą, których da się je zmienić mogę już samodzielnie kontynuować prace nad sobą i mam nadzieję wchodzić w zdrowe relacje z innymi ludźmi. Gorąco polecam Panią Psycholog Elżbietę Okniańską - zadowolony pacjent.

Obecnie jestem na etapie podjęcia decyzji co do zmiany miejsca zamieszkania oraz wyboru pracy. Pochodzę z rodziny z problemami alkoholowymi i w swych wyborach brak mi zdecydowania. Potrzebowałem wsparcia psychologicznego bez angażowania się w terapie trwające miesiącami. Przeglądając internetowe oferty pomocy psychologicznej natknąłem się na gabinet Pani Elżbiety Oknianskiej, która stosuje TSR metodę krótkoterminową. Spodobało mi się założenia tej metody i jedno z haseł: Nie komplikuj. Życie jest naprawdę proste! Jestem zadowolony z wizyty. Co nie co mi rozjaśniła.

Jestem zadowolona z wizyty u Pani psycholog. Od lat miałam problemy natury emocjonalnej. Do tej pory udawalam że jestem zadowolona z życia. Po spotkaniach z Panią psycholog zrozumiałam gdzie leży problem i podjęlam pracę nad sobą. Dziś nie udaję kogoś innego ale siebie. Lepiej sypiam, jestem zrelaksowana. Polecam. Ewa K. Gdańsk

Ewa K. Gdańsk

Do Pani Ezbiety zgłosilismy się z problemem małżeńskim. Jesteśmy młodą parą, ale nie umieliśmy dogadać się w różnych zwykłych sprawach. Po kilku spotkaniach możemy powiedzieć że wiemy gdzie tkwi nasz problem. Jesteśmy zadowoleni choć wiemy że musimy pracować razem. Polecamy. Zadowoleni Paulina i Waldemar

Paulina i Waldemar

Jestem osobą,która cierpi na nerwicę 20 lat.Trafiłam do pani psycholog w kiepskim stanie.Pani psycholog prowadziła spokanie tak, ze ja sama dochodziłam do rozwiązań.I co było ciekawe to to ,ze wiele robilam w życiu a tego nie widziałam, bo lek mnie ograniczał. Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka

Polecam ten gabinet ponieważ mając nerwice wiele zrozumiałam, lek mi zmalał .A to dzięki terapii u pani psycholog.Zrozumialam ze nie mogę uciekać od sytuacji stresujacych tylko muszę stawić im czoła.Pani psycholog bardzo mi pomogła polecam Grazyna

Grazyna

Choruję na nerwice lękową 6lat a wystarczyły 3 spotkania . Świetna Pani Psycholog,szczerze słucha,doradza. Idąc na spotkanie mój lęk wynosił 10 a teraz 1 :) Gorąco POLECAM !!! Dziękuję i pozdrawiam. Żaneta

Żaneta

Lekarz godny polecenia, doskonałe doświadczenie w pracy z dziećmi, bardzo ludzkie,ciepłe podejście i uważność na uczucia dziecka. Budzi zaufanie i jest warta tego zaufania. Pomoc nieoceniona. Wspaniały lekarz.

bardzo dobry specjalista.jest konkretna i slucha co sie mowi.Obecnie lepiej funkcjonuje.dziekuje i polecam

Wciąż poszukujesz "Psycholog Elbląg"?

Marta Wilk

Medicago - Poradnia Dietetyczna
ul. Starowiejska 45-gabinet nr 5 (piętro I)
81-363 Gdynia
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Elbląskie Przewozy Medyczne"
Elizy Orzeszkowej 6

Swietłana Górka

Centrum Terapeutyczne i Szkoleniowe - Swietłana Górka
ul. Żeromskiego 2b, (I piętro)

Prywatny Gabinet Psychoterapii

Emilia Jurewicz