lekarz Elżbieta Piasecka-Frąc

Neurolog dziecięcy, Pediatra

3,5

Zdecydowanie nie polecam !!! Neurolog który kompletnie nie zna się na rzeczy. Wybraliśmy się na konsultacje do Pani doktor z córką ponieważ po przebudzeniu dziecko dostaje napady z prężeniem ciała i utratą przytomności. Dziecko jednym słowem wygląda jak trup nie ma nawet koloru ust. Atak taki jest poprzedzany płaczem podejrzewam iż córka czuje że coś się z nią dzieje. Po ataku mimo wszystko dziecko jest jakby nieobecne i wiotke. Tak jakby nie miała sił.Jej reakcja jest opóźniona. Liczyliśmy na pomoc ze strony doktor Piaseckiej-Frąc i co usłyszeliśmy ??!! że dziecko na nas wymusza wynikiem czego dostaje napady ataku sinowego (jak tłumaczyła Pani doktor jest to atak kiedy dziecko wymusza i dostaje bezdech u niektórych wystarczy tylko dmuchnąć a u naszego dziecka kończy się to utratą przytomniści ) po czym zaczęła pouczać mnie i męża jak należy wychowywać dziecko zgarneła 150 zł za wizyte stwierdzając że dziecko jest zdrowe i nie wymaga żadnych badań po czym odesłała nas do domu !!! Postanowiliśmy z mężem działać na własną ręke. Zrobiliśmy dziecku EEG głowy |(oczywiście na nasz koszt ) I co sie okazało ? ze wieloletni doświadczony neurolog Pani Piasecka- Frąc podała błędną diagnoze !!! Okazało się iż nasza córeczka dostaje napady które są wynikiem padaczki !!! Aktualnie czekamy na resztę badań.... Pani która robiła nam EEG po usłyszeniu naszej historii już wiedziała jaka może być diagnoza a neurolog nie wiedział ?? to jest jakaś kpina !!!!Zdeydowanie nie polecam !!!! Lekarz który tylko myśli o tym żeby zarobić a nie pomagać !!

Pani doktor ma świetne podejscie do dziecka. Bardzo dobrze tłumaczy wszelkie wątpliwości i wysłuchuje rodzica. Diagnoza w 100% trafna, skierowania na wszelkie możliwe rehabilitacje. Bardzo dziękujemy