lekarz Elżbieta Przech

2,2

Pani doktor jest moim stałym lekarzem, jest kompetentna, zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzebuje, a stosując się do jej zaleceń zawsze dobrze na tym wychodzę

Beznadziejna nadęta, wiecznie zajęta i zapracowana pani doktor która odbębnia swoje godziny na kontrakcie i ani minuty dłużej-jak w urzędzie od do i koniec.

Nie polecam ja się zawiodłem trzy specjalizacje a umiejętności to nie musi mieć związku cierpliwość i zrozumienie może jednak nie do końca

Pani doktor to osoba pomocna,doradzi,wytlumaczy.Poprostu lekarz z powolania.

Pani doktor to osoba pomocna,doradzi,wytlumaczy.Poprostu lekarz z powolania.

Jesli chodzi o mnie to ma wiecej cierpliwosci niz ja sama do siebie, a co do reszty nie ma ludzi nieomylnych no niestety trzeba przyznac popełnia błędy

oj jak na prywatną wizytę to pani doktor traktuje pacjentów jak natrętów, pomoc medyczna przeciętna jak na tyle tytułów przed nazwiskiem bardzo się rozczarowalem spodzewałem się fachowca a tu ani kompetencji ani grzeczności bo pani doktor szybko się denerwuje brak jej cierpliwości i opanowania a leczenie nieskuteczne

Pani doktor kiedyś bardzo miła i uprzejma dzisiaj zupełnie odmieniona.Czyżby rutyna.Oczekiwałam od niej kompetencji,a otrzymałam niewiele.W końcu i tak pogotowie zawiozło mnie na sygnale do szpitala.Byłam u niej cztery razy, wykonywałam wszystkie zalecenia.Poprawy nie było, a diagnoza brzmiała nerwica.W szpitalu rozpoznano ostrą niewydolność krązenia i stwierdzono niewłaściwe leczenie.Więcej nie skorzystam z jej usług.I jeszcze ciekawostka pani dr bada pacjenta ubranego w podkoszulkę-nie znam się na tym, ale czy tak można?