dr n. med. Elżbieta Ryczak

Endokrynolog

Uważam, że warto podzielić się z innymi opinią na temat lekarza,który jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Jest bardzo dobrym lekarzem, który trafnie dobiera leczenie i przede wszystkim ma intuicję, dzięki temu chory szybko wraca na właściwe tory. Poza tym jest bezpośredni co ułatwia rozmowę, nie stwarza niepotrzebnych dystansów.POLECAM!

Doskonały specjalista. Jest moim lekarzem od 3 lat i na prawdę mogę powiedzieć o tej Pani same pozytywne opinie. Nie traktuje żadnego pacjenta przedmiotowo, wie jak leczyć do tego zawsze jest uśmiechnięta. Pozdrawiam Basia

Specjalistka! Mam niedoczynność tarczycy i leczę się u pani doktor od 2 lat. Każda wizyta jest indywidualna, nie czuję się traktowana szablonowo. Naprawdę polecam!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Chełm"?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Marek Derkacz
Kolorowa 5/5A, 20-802 Lublin
Lublin

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin