lekarz Elżbieta Sandomierz

Pulmonolog

3,6
3,4
3,4

Może i jest przyjemna dla Swoich pacjentów, bo dla tych, którzy do niej nie należą to olewa, nieprzyjemna, kazała czekać na korytarzu ponad dwie godz. z chorym dzieckiem na grypę jelitową!!! i do tego jeszcze przepuszczać ludzi ponieważ mieliśmy ubezpieczenie z Niemiec i przy wizycie potrzebne jest wypełnienie do NFZ-tu raptem dwóch stron papieru, ale dla niej to było 2 tony papieru do wypełnienia. nie miała na to czasu i chciała nas sobie zostawić na koniec. przez to rozchorowała się cała rodzina (ja i trzy córeczki) bo złapałyśmy jakąś grypę w tej poczekalni pełnej chorych ludzi Nie wspomnę już że kiedyś też odmówiła przyjęcia rano córeczki 4-miesiecznej chorej na oskrzela bo należymy do innego lekarza w tej przychodni i mamy czekać aż nasz doktor będzie po południu.

Bardzo nieprzyjemny lekarz .Mam wrazenie,ze uwaza się za kogos lepszego od pacjentow .Lekcewazy to co rodzic mowi.Powierzchowna osoba.Nie polecam.Ja korztstam teraz z porad innego alergologa i to nie prywatnie, bo przeciez Nasze składki zdrowotne gdzies trafiają.

najlepszy lekarz na świecie! ja jestem jej pacjentką od x lat,jest cudowna,zawsze doradzi pomoze mam mnóstwo specjalizacji jest bardzo inteligentna,cudowna kobitka!

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek.Od lat opiekuje się moimi dziećmi, które cierpią na dolegliwości alergiczne.Bo pani doktor jest również alergologiem.Nie wali antybiotyków bez potrzeby, dokładnie wszystko wyjaśni, bardzo ciepła dla pacjenta.No i wiedza niesamowita.Jak czegoś nie wie-mówi i kieruje do specjalistów.Ba! Mało tego! Potrafi zadzwonić do domu i zapytać jak się dziecko czuje, czy wszystko w porządku.Polecam wszystkim!Dziękuję Pani Doktor!

Dane lekarza zamieszczone na podanej stronie są nieaktualne. Obecnie przyjmuję w przychodni Lubmed przy ulicy Gwarków 82 w Lubinie.