lek. med. Elżbieta Sobol

Internista, Diabetolog

Profilaktyka i leczenie cukrzycy.

Profilaktyka i leczenie cukrzycy.

Na pierwszą wizytę szkłam bez przekonania- zmuszona zmianą lekarza Ale miłe rozczarowanie pani doktor bardzo konkretna znająca wszelkie nowinki z diabetologii. Można zaufać i powierzyć leczenie. Polecam

Kompetencja i profesjonalizm połaczona z rozmową z pacjentem i mówieniem do niego normalnym językiem bez wywyższania się dodatkowo to wszystko połączone z wspieraniem pacjenta a nie dołowaniem .Pani doktor wie po co kończyłą medycynę i w pełni rozumie słowa przysięgi Hipokratesa polecam szkoda ze jest coraz mniej takich lekarzy .Koledzy lekarze którzy zapomnieli po co studiowali ten kierunek powinni brać przykład (szkolić się ) od Pani doktror.Polecam warto

Pełen profesjonalizm. Potrafi zmobilizować do działania. Chce się do niej wracać. Polecam każdemu. Lekarz, który jest konkretny i zna się na rzeczy.

Lekarz przez duże "L". Ciepła i sympatyczna a jednocześnie stanowcza i rzeczowa. Każdego potrafi zmobilizować do działania :)

Lekarz przez duże "L".
Ciepła i sympatyczna a jednocześnie stanowcza i rzeczowa.
Każdego potrafi zmobilizować do działania :)

Szkoda, że NFZ nie przewidział możliwości dłuższych wizyt w leczeniu publicznym, nie każdego stać na leczenie prywatne. Pani Doktor jest na szóstkę !!!

bardzo dobry lekarz, dzięki jej pracy i zaangażowaniu pacjent nabiera energii do dalszego leczenia i życia

Anioł nie lekarz ,bardzo rzeczowa i uprzejma wie po co skończył medycynę

Anioł nie lekarz ,bardzo rzeczowa i uprzejma wie po co skończył medycynę