mgr Elżbieta Sternal

Dietetyk

Jestem bardzo zadowolona, podmiotowe podejście, dobry wywiad jeśli chodzi o mój dzień co jem co lubię, jakie mam nawyki, problemy zdrowotne i otrzymałam pomysły jak dbać o siebie bez wielu wyrzeczeń, na kolejnej wizycie otrzymam indywidualna dietę i zbadamy ciało, tłuszczyk i inne, zostałam zmotywowana:)

Zdecydowanie polecam Panią dietetyk. U córki rozpoznana została celiakia i nietolerancja fruktozy (córka nie tolerowała żadnych warzyw i owoców). Mimo, że to rzadkie połączenie pani Elżbieta Sternal od razu udzieliła wyczerpujących informacji, dokładnie przejrzała wyniki, co tydzień przygotowywała jadłospisy, przeliczała zawartość fruktozy w posiłkach, przesyłała informacje gdzie kupić produkty, które są jednoczenie bezglutenowe i bezfruktozowe (co było bardzo trudne), dosyłała przepisy, broszury, informacje. Podczas wizyty u gastrologa w Centrum Zdrowia Dziecka pokazałam rozpisaną dietę córki i spotkała się ona z wielkim uznaniem. To był dla nas ciężki okres, ponieważ wszystkie dostępne gotowe produkty bezglutenowe posiadają fruktozę dlatego każdy posiłek trzeba było przygotowywać samemu. Aktualnie tolerancja fruktozy poprawiła się bardzo. Bez pomocy Pani dietetyk nie udało by nam się tego osiągnąć w tak krótkim czasie.

Zdecydowanie polecam Panią Sternal. Razem schudłyśmy 12 kg. Piszę razem, bo wsparcie, jakie dawała mi dietetyczka było nieocenione. Dietę ułożona jest z takich produktów, jakie lubi i chce jeść odchudzający się. Ludzie czasem myślą, że muszą się katować i głodować żeby schudnąć - współpraca z Panią Sternal temu zaprzecza - posiłki były smaczne i na tyle dietetyczne, że udało mi się osiągnąć świetny wynik, bez żadnego efektu jojo!