dr n. med. Elżbieta Sztamska

Neurolog

3,3
3,3
3,1

Panią Doktor serdecznie polecam. Wytłumaczyła mi na czym polega moja choroba, zapisała skuteczne leki. Teraz czuję się znacznie lepiej. Pani Doktor miła i rzeczowa, poświęciła mi dużo czasu.

Super lekarz pod każdym względem. Pani Doktor kompetentna, uprzejma i dbająca o pacjenta. Polecam, polecam.

Bardzo niemiła i "urzędowa" z charakteru Pani Doktor. Nie potrafiła zdiagnozować choroby z którą męczę się już prawie 2 lata, choć wszystko dokładnie opisałam słowami, a nawet przydarzył mi się napad w szpitalu (świadkowie: pielęgniarki i panie z sąsiednich łóżek z tej samej sali, a przy wypisie napisane: brak świadków napadów). Na wypisie ze szpitala zostały popełnione błędy i napisane kłamstwa związane z objawami choroby, choć wszystko dokładnie kilka razy tłumaczyłam - ja oraz świadkowie moich zachowań.

Bardzo niemiła i "urzędowa" z charakteru Pani Doktor.

Pani Doktor bardzo pomogła mojej mamie, dzięki fachowej i szybkiej pomocy mama jest teraz w pełni samodzielna. Panią doktor szczerze polecam. Jest konkretna i rzeczowa,ale równocześnie bardzo uprzejma, wiele uwagi i troski poświęca pacjentowi.

Ignoruje pacjenta, nie daje prawa do jakiejkolwiek informacje o stanie zdrowia, oschła i niemiła taka jest w szpitalu, prywatnie nie wiem i nie chce wiedzieć. Zdecydowanie nie polecam.

podziękowania dla pani doktor Elzbiecie Sztamskiej od pacjentki Janiny kowalczyk z pokoju 4 za dobra opieke

Pani doktor godna zaufania. Sympatyczna przyjaźnie nastawiona do pacjenta zarówno na oddziale jak i prywatnie. Polecam

postawiła pochopnie diagnozę: padaczka, więc wysłała pismo do wydziału komunikacji byłem u trzech innych neurologów, zrobiłem trzy badania EEG, na każdym z nich wyszło ,,brak ognisk napadowych" a ona nie zmieniła zdania, przez nieudolność tej pani o mało nie straciłem prawo jazdy, dobrze, że orzecznik był profesjonalistą i potrafił dobrze odczytać wyniki badań. Teraz mam wyłączane leczenie zalecane przez tą panią, oczywiście pod kontrolą prawdziwego lekarza. Podsumowując: niekompetentna, nieprzyjemna, zawzięta, powinna sobie przypomnieć przysięgę lekarską :,,po pierwsze nie szkodzić,,

Bardzo polecam panią Elżbiete Sztamską, jest sumienna w swojej pracy, zawsze uprzejma dla pacjentów. Zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie.

Bardzo szybka i trafna diagnoza dzieki ktorej chodze!!!

Bardzo szybka i trafna diagnoza dzieki ktorej chodze!!!