lek. med. Elżbieta Tabaczek

Neurolog

Pani doktor przyjmując prywatnie jest bardzo miłą i zdaje się być kompetentną lekarką. Jest możliwość wizyty na nfz, podczas wizyty prywatnej można się z nią umówić. Przyjść wcześnie rano i poczekać - mówi, że przyjmie. Jakie jest wtedy rozczarowanie, gdy Pani doktor z krzykiem wyrzuca wszystkich wcześniej umówionych pacjentów, krzycząc, że nie przyjmie i że należy się wynosić z gabinetu! Jak widać, tylko wizyty prywatne/płatne wchodzą tutaj w grę...

Jak widać, tylko wizyty prywatne/płatne wchodzą tutaj w grę...

Po wizycie u Pani doktor Tabaczek i po przeprowadzonej rozmowie oraz przeprowadzonym badaniu poczulem sie znacznie lepiej. Polecam

Nie polecam! Po wizycie u Pani Tabaczek przestałem wierzyć w lekarzy!!! Olewający stosunek do człowieka, zarozumiała doktór jak sama powiedziała z wieloletnim stażem!! Tragedia!!!

owszem ok okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkok

okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Dzięki pani doktor zostało u mnie wykryte to czego żaden inny lekarz nie potrafił wykryć i tłumaczył to, że mam np ADHD, kiedy okazuje, się że wcale tak nie jest, ale że mam guza na/w (nie pamiętam) przysadce mózgowej. Lekarze stwierdzali różne opinie, każda inna przez 15 lat, a pani dr. Tabaczek zleciła odpowiednie badania i stwierdziła powód moich problemów. Bez żadnego "ale" polecam panią neurolog.

Byłam na wizycie prywatnie i w przychodni i proszę prywatnie można ...można w przychodni zupełnie nie ta sama Pani doktor. Kompetencje owszem Pani doktor ma ale dziwi mnie fakt że tylko prywatnie naprawdę widać zaangażowanie w leczenie i chęć dobrego kontaktu z pacjentem.

wszystko jest ok jeżeli wystarczająca jest recepta ,natomiast bardzo ciężko z wszelkiego rodzaju badaniami.pani doktor wówczas tłumaczy oburzona ,że przecież prześwietlenie nie uleczy .no chyba ,że na wizycie prywatnej, wtedy wszystko jest wskazane.

Biorąc pod uwagę,że na korytarzu czeka zazwyczaj tłum osób usiłujący się do niej dostać, to poświęca pacjentowi dużo czasu, badając a potem tłumacząc kompetentnie i wyczerpująco chorobę i sposób leczenia. U mnie poradziła sobie z problemem z którym przez 2 lata nie mogło sobie poradzić dwu poprzednich lekarzy, leczących mnie zupełnie na coś innego.